SRAZ ČERVEN 2018 SUCHDOL NAD LUŽNICÍ

  • Příspěvky: 19
  • Obdržená poděkování 14
Nazdar přátelé, kamarádi,s dovolením jsem si tady založil profil abych vám byl víc na blízku :) doufám že to nebude vadit... Chtěli by jsme s Káťou moc poděkovat Žilovy a všem účastníkům zájezdu za parádní víkend se vším všudy,bylo to super a zase jsme vás všechny moc rádi viděli a budeme dlouho vzpomínat :) jste opravdu super parta a ještě jednou vám všem moc děkuji že jste mě vzali mezi sebe :) jak už tady psal Jindra rádi by jsme příští rok uspořádali sraz u nás na Vysočině,za mě i jako takové poděkování takže pokud by byl zájem,začal bych se tomu pomalu věnovat. Samozřejmě víme že laťka je vysoko B) ale určitě by jsme se snažili udělat sraz aby jste na něj vzpomínali aspoň jako my za poslední dva roky :) PS novomanželům vše nej, ať to klape.
18. čvn 2018 14:32 #221

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 388
  • Obdržená poděkování 47
Tak Jiříku, myslím, že budu mluvit za všechny, aby sis tu založil nové vlákno "Sraz červen 2019 Vysočina"

PS: konečně máš profil na pořádným foru :lol:
PS1: a příští rok má veselku pořadatel?? :whistle:
CBF 600 S 2008
Díky: Hodys, Rishor
Poslední změna: 18. čvn 2018 16:20 uživatelem Kevvin.
18. čvn 2018 16:18 #222

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 301
  • Obdržená poděkování 70
Jirko určitě jak jsme se o tom bavili založ si vlákno na příští rok
B)
Díky: Rishor, Wiki
18. čvn 2018 16:30 #223

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Tak to máš schválený je důležité plánovat dopředu :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
Díky: Rishor, Wiki
18. čvn 2018 17:59 #224

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 82
  • Obdržená poděkování 8
Moje Kačka mi právě oznámila že Vysočina je kousek takže by cestu zvládla. Sice bez vyjížďky ale konečně by dorazila.
Díky: Rishor
18. čvn 2018 19:36 #225

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Čoveče Karle tohle bylo bez emotikonu tak nevím zda to byl výkřik radosti nebo prosba o přesunutí lokality konani :woohoo: :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
18. čvn 2018 20:53 #226

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 19
  • Obdržená poděkování 14
Tak mě právě Káťa potvrdila volnej podle mě ideální a krásnej areál na takovou akci na červen 2019. Takže díky kladným ohlasům teď v tejdnu vytvořím nové vlákno a napíšu nějaké podrobnosti ;)
Díky: Rishor, Wiki
18. čvn 2018 21:15 #227

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64
Já děkuji všem za super akci včetně vyjížďky k Dunaji a těším se na Vysočinu. :woohoo:
Díky: Rishor
18. čvn 2018 21:26 #228

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 68
  • Obdržená poděkování 8
Ahojda Kamarádi. I já se musím opožděně připojit k poděkování za nádherný víkend strávený ve společnosti super bandy a již teď se těším na pokračování... HOnda CBF Forever... :D

PS: ještě se chci zeptat na možnost někam uložit fotky, které jsem fotil při obřadu... Tak něco navrhněte!!! Třeba admin by mohl založit sekci fotek z letošního srazu a dovolit volné přispívání... :P
Wiki
Díky: Rishor
18. čvn 2018 21:35 #229

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33

supersoptik napsal: PS: ještě se chci zeptat na možnost někam uložit fotky, které jsem fotil při obřadu... Tak něco navrhněte!!! Třeba admin by mohl založit sekci fotek z letošního srazu a dovolit volné přispívání... :P

Zpravidla nějaký Rajče nebo úschovna a link sem... dosud jinej upgrade nebyl... B)
Praha 4 - CBF 600S 2004
18. čvn 2018 21:37 #230

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.995 sekund