SRAZ ČERVEN 2018 SUCHDOL NAD LUŽNICÍ

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33

Karl napsal: Moje Kačka mi právě oznámila že Vysočina je kousek takže by cestu zvládla. Sice bez vyjížďky ale konečně by dorazila.

Poloviční sranda za dvojnásobný peníze? :laugh:
Praha 4 - CBF 600S 2004
Díky: Rishor
18. čvn 2018 21:37 #231

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97
Ahoj vsetci,

prave som zistil ze moj prispevok zo vcera sa z nejakeho dovodu stratil niekde medzi mobilom a netom, tak este raz:
VELKE dik Zilovi a jeho pomocnikom za organizaciu akcie, pripravu tras, Jindrovi za jej vedeni (ak ked chybicky krasy by sa nasli, ale on to vylepsi :P ), Marfymu za odborne kucharske vedenie, sprievod dvojciat s polovickami a Luhamota na mojej ceste domov okolo Dunaja.. a vobec, vsetkym co ste prisli, bol to mooooc pekny vikend. Jeho jedinou chybou je ze odo dneska zase tvrda pracovna realita... :blink: :(
Díky: Rishor
18. čvn 2018 22:35 #232

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 382
  • Obdržená poděkování 48
Super akce s príma lidma doufám že nám to vydrží, ty chybičky jsem neviděl ale to je koření života ;)
Vždy je to o lidech a zážitcích,... to maso bylo fakt super :laugh: :woohoo:
Honda CBF 1000 2010
Díky: Hodys, Rishor
18. čvn 2018 22:46 #233

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 272
  • Obdržená poděkování 11
Tak motýlik hlási že cca pred pol hodinou doletel na svoj domovský kaktusssss v Žiline :S ...
Žil úprimná vďaka za super zraz a starostlivosť aj o môj bachor :sick: , banda vďaka za uzasnu atmosku :silly: , Jindro a koľektiv ďakujem za cenné skúsenosti a rady :blink: , majster Eiffel moc si mi pomohol aj spoločnou jazdou do Prahy, bolo príjemné stráviť s tebou chvíľu navyše :whistle: ... ostatní a všetci ak to ešte neviete, tak vás mám moc rád a cítim sa s vami moc dobre :) ...a sraz CBF 2019 nech je kdekoľvek, už teraz viem že dokvitnem :evil: ...aby som nezabudol Peťkine koláčiky zas potešili nielen moju dušu :whistle:

Ďakujem za všetko vám všetkým úprimne a zo srdca...
CBF 600 SA 2004
19. čvn 2018 01:06 #234

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
No Rishor ty jsi demon fakt motylik když si spojím to slovo a tvůj zjev ještě teď se směji chudáci tvoje gumy :woohoo: :woohoo: ještě že tě to netáhlo přes Rakousko koukej sem brzo napsat, že už máš přezuto největší cestovatel a jezdí na takových pryžích hlavně rakouští kolegové toto osolí ….za cenu přední gumy dostaneš poukázku a jsi rád když nemusíš domu na vleku :woohoo: :woohoo: ale také jsem tě rád zase viděl a je super zpráva že jsi trefil dom :evil:
Honda CBF 1000 RS:)
Díky: Rishor
19. čvn 2018 07:17 #235

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
já ti dám chybičky kdyby jsi se nedržel tak daleko mohl jsi mi do interkomu říct že to není bug garminu :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ale to ty né couráš se kocháš se a já ve předu usínam a pak si ríkám kam nás to ten krám zase vede... do tohoto víkendu to byla spolehlivá navigace od chvíle co jí dostal do ruky ernest začala vymýšlet trasy jako fakt brutální a ještě na mě mluví anglicky to by mi ani nevadilo ale nikdo jí to nepovoloval má být ticho budu si s ní muset vážně poradit... Co se otoček týká ty jsme zařadili naschvál aby se Jirka ale i ostatní natrénovali v otáčení na klikatých cestičkách to je také potřeba cvičit dopředu umí jezdit každý blb... :whistle: :whistle: :whistle:
Honda CBF 1000 RS:)
Díky: Rishor
19. čvn 2018 07:22 #236

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 272
  • Obdržená poděkování 11

JinT napsal: já ti dám chybičky kdyby jsi se nedržel tak daleko mohl jsi mi do interkomu říct že to není bug garminu :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ale to ty né couráš se kocháš se a já ve předu usínam a pak si ríkám kam nás to ten krám zase vede... do tohoto víkendu to byla spolehlivá navigace od chvíle co jí dostal do ruky ernest začala vymýšlet trasy jako fakt brutální a ještě na mě mluví anglicky to by mi ani nevadilo ale nikdo jí to nepovoloval má být ticho budu si s ní muset vážně poradit... Co se otoček týká ty jsme zařadili naschvál aby se Jirka ale i ostatní natrénovali v otáčení na klikatých cestičkách to je také potřeba cvičit dopředu umí jezdit každý blb... :whistle: :whistle: :whistle:


zastavky a otacky boli super na spestrenie, to nikto nemohol tusit ze si v rakusku zmyslia kvoli oslave uzavriet silnicu :whistle:
to ja ked si planujem cestu, pisem si itinerar, studujem mapu, mam zapnuty mobil a aj tak to napokon nie je nikdy tak ako som to naplanoval :S a hlavne tym vsetkym pekne oblbnem pocasie :blink: ... alebo naopak ?! :sick: ...
CBF 600 SA 2004
Poslední změna: 19. čvn 2018 13:15 uživatelem Rishor.
19. čvn 2018 13:11 #237

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Curil napsal: Tak mě právě Káťa potvrdila volnej podle mě ideální a krásnej areál na takovou akci na červen 2019. Takže díky kladným ohlasům teď v tejdnu vytvořím nové vlákno a napíšu nějaké podrobnosti ;)



Můžu potvrdit že ten areál je fakt super , takže se těším a hlásím se dobrovolně na brigádu na sraz :-) :-) :-) a konečně máš profil bráchanče bylo na čase :laugh:
Díky: Rishor
Poslední změna: 19. čvn 2018 13:35 uživatelem Hodys.
19. čvn 2018 13:34 #238

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 82
  • Obdržená poděkování 8

JinT napsal: Čoveče Karle tohle bylo bez emotikonu tak nevím zda to byl výkřik radosti nebo prosba o přesunutí lokality konani :woohoo: :woohoo:

Samozřejmě že mám radost :)
19. čvn 2018 13:49 #239

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 382
  • Obdržená poděkování 48
Tvl si říkám kdo je to Curil a on je to Jirka :) :) ;) Tak hlavně aby bylo dost slivovice, meruňkovice, hruškovice,... :laugh: :laugh:
Honda CBF 1000 2010
Díky: Rishor
19. čvn 2018 21:17 #240

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.656 sekund