12. SRAZ ZDOBNICE ORLICKÉ HORY

  • Příspěvky: 68
  • Obdržená poděkování 8

Odpověděl Wiki pro téma 12. SRAZ ZDOBNICE ORLICKÉ HORY

Ahoj. Bližší informace rád dovysvětlím na telefonu 776616201. Hezké svátky všem... Víťa. 
Wiki
29. pro 2022 13:01 #11

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 23
  • Obdržená poděkování 0
su sviatky, oddychuj, nechame to na januar... casu je dost
29. pro 2022 16:59 #12

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 83
  • Obdržená poděkování 16
Ahoj. Už to není jen o klukach.  Jsme 4 řidičky.  Od roku 2019 kdy jsem si udělala papíry. Jezdíme pomalou a rychlou skupinu. Cbf motorek tam už je po skromnu. Ale lidičky jsou Úžasní stále. 
15. led 2023 16:58 #13

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 64
  • Obdržená poděkování 3
ženy motorkárky...neviem ako u vás ale tu u nás hlavne v našom okolí je doslova dosť problém aby žena išla robiť vodičák na motorku...tak pred tromi rokmi sa manželka o to zaujímala...vážne si chcela spraviť vodičák na motorku ale nebolo autoškoly tu na okolí, ktorá by normálne bez okolkov vzala ženu na kurz na veľkú moto...všetci sa tomu bránili...proste nechceli jazdiť so ženami...na jednej strane možno chápem ich obavy, lebo ak nejaké útle žieňa má absolvovať tandemové jazdy so 100kg inštruktorom...chce to istú dávku odvahy zo strany inštruktora. Bola tu ochota ale iba jednej autoškoly a aj to len na A2 do 35kw...no nakoniec si to ale rozmyslela...nie že by ju to odradilo...ale oná má toľko svojich koníčkov že na motorku by aj tak sadla sporadicky...ja som ju v tom podporoval, po záhrade skúšala moju cbf600...proste si to rozmyslela...aj som jej chcel na rozjazdenie kúpiť nejakú 125ku kvaltovačku...myslel som že s vodičákom B môže takéto moto do 125ccm. Potom som zistil, že s B môže len na moto 125 s automatickou prevodovkou teda variátorom a teda len skúter. Veľká škoda. Keby mohli mladý alebo hocitko s B na normálnu moto do 125ccm vedeli by získať návyk na spojku a prevodovku a následne by ľahšie zvládali vodičák A2 resp. plné A...u vás je to asi rovnako.
Dnes už skôr kochač a rovinkový strelec...
04. úno 2023 16:05 #14

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 83
  • Obdržená poděkování 16
Taky se tu cukali.  Ale zde musíš mít jen výšku a věk.  Instruktor jezdí za tebou buď v autě nebo na jiné motorce.  Nechtěli dát na neomezenou, když zjistili, že jsem na motorce nikdy nevěděla a ucila se vše od začátku.  Nejprve 125 pak 500 a pak 650 . Když  při zavereckach mi inspektor říkal, že hned neomezenou nedává.  Řekla jsem mu ,že 35 kW mi je k hovnu, když mi jede z jižní Moravy 57kw. Ptal se co mi jede. Řekla jsem Honda cbf600s  . Odpověď zněla, že to je hrozně hodná motorka. Řekla jsem vím. Právě proto se kupovala.  Nakonec mi to dal.  Nebýt Eiffela a kluků co mi radili jak udělat osmičku.  Jezdila bych stále jako batůžek.  A jsme 4 v klubu.  
06. úno 2023 11:13 #15

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 64
  • Obdržená poděkování 3
U nás sú pravidlá podobné. Ale na veľkú moto nad 35kw až od 21. Myslím ale, že ak už máš vek nad 21 a nemáš žiadny vodičák na moto tak môžeš rovno robiť na veľkú. Tam už je to jedno. Len s tým vodičákom je to tak, že nikto im to neprikáže a ak sa daná autoškola dištancuje od toho aby robila vodičák aj so ženami tak nič ti nepomôže. Ale ono keby sme silno chceli dalo by sa, lebo manželka nie je žiadne tintítko...keď sa stretla s inštruktorom zoči voči tak mal tendenciu spraviť výnimku...no ale potom z toho všetkého zišlo. A to ako prebiehajú teraz jazdy, to vôbec neviem...bol som v tom, že sa stále jazdí v tandeme a pretláčajú sa s inštruktorom cez riadidlá ako my kedysi. Je možné, že už sa uvedomili a tiež sa v premávke jazdí na dvoch strojoch. Má to niečo do seba...ja by som sa tiež nechcel nechať zabiť alebo zmrzačiť a sadnúť za nejakého frajera.
Pamatám si 20r dozadu. Keď som ja robil motoškolu...jazdili sme na Jawe 350. Bola s nami aj jedna dievčina. Tá motorka na ňu bola ťažká, ona tú hmotnost nevedela balancovat...2x na autocvičisku ju tá motorka zavalila....inštruktor šiel prosiť jej rodičov aby jej to vyhovorili. Hold oni mali vtedy len Jawu, je jasné, že tá dievčina by ako svoju moto nemala Jawu ale v autoškole jazdili len na Jawe...už som videl teraz aj autoškolu na nízkych strojoch, s nízky ťažiskom (cruisre) kde to aj tie baby zvládali lepšie. Vtedy to ale bolo drahé pre autoškoly japonské motorky.
Dnes už skôr kochač a rovinkový strelec...
Poslední změna: 07. úno 2023 17:19 uživatelem MartinCBF.
07. úno 2023 17:15 #16

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 68
  • Obdržená poděkování 8

Odpověděl Wiki pro téma 12. SRAZ ZDOBNICE ORLICKÉ HORY

Ahoj všem příznivcům klubu. 

Jelikož se stalo, co se stalo, jsem nucen letošní 12. CBF sraz na Zdobnici v Orlických horách ZRUŠIT. Velmi mě to mrzí, ale jsou souvislosti, které mají větší prioritu. 

Všem se velmi omlouvám, že je to takto narychlo, ale až teď jsem se dozvěděl potřebné informace. 

Všechny velmi zdravím a přeji šťastné kilometry s bezpečnými návraty domů. 

Viťa WIki. 
Wiki
Poslední změna: 10. čvn 2023 18:58 uživatelem Wiki.
10. čvn 2023 18:57 #17

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64
Za situace jaká nastala je to asi nejrozumnější řešení sraz odvolat a doufám, že někdy v budoucnu na sraz opět navážeme. 
Díky: Wiki
10. čvn 2023 20:28 #18

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma 12. SRAZ ZDOBNICE ORLICKÉ HORY

Musíme navázat už kvůli Davidovi ten moula by nechtěl aby se to takto rozpadlo.... otázka zda chce Víta navázat srazem v náhradním termínu... nebo letos letní sraz úplně odpisknout...
Honda CBF 1000 RS:)
23. čvn 2023 22:08 #19

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 68
  • Obdržená poděkování 8

Odpověděl Wiki pro téma 12. SRAZ ZDOBNICE ORLICKÉ HORY

Ahoj všichni. Letošní sraz jsem chtěl pořádat já v Orlických horách ale nedopadlo to. Letos to již nestihnu, takže pokud někdo má chuť a čas, přenechám mu organizaci letošního srazu. Hezký večer všem!!!
Wiki
09. srp 2023 23:58 #20

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 1.484 sekund