CBF sraz 2014

  • Příspěvky: 924
  • Obdržená poděkování 44

Odpověděl Pacous pro téma CBF sraz 2014

Ja pojedu az zitra. Ale co jsem koukal na predpoved, tak to bude asi dost zkouska jizdy na vode. ;-)
Praha - CB 1300 SA (2008)
CBF 1000 ABS (2006)
www.vanisti.cz
13. čvn 2014 11:34 #241

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma CBF sraz 2014

Sláva vlasti výletu nezmokli jsme už jsme tu... :laugh:
Takže ani kapka pánové a dámy. Ikdyž se na mě Hodys snažil nějaký kapky hodit... Pak jsem mu ukázal chlapa s Vapkou na stožáru :evil:...
Jinak všichni to už řekly a já to budu pořád opakovat akce CBF klubu mají stoupající kvalitu. Určitě to je dané i tím, že se víc známe. Ovšem tento sraz s perfektním programem a spoustou km kvalitních silnic se mi určitě zapíše do paměti.
PS: Mi s Mártym jsme si projeli ještě okruh 300 zatáček a pak pěknou kochačkou domu. Dokonce jsme ještě viděli i partu Eddie a spol :laugh: .... To jste nás mimochodem docela dostali. Já jsem se zařadil na vnitřní kruh, že Vás objedu a pozdravím a Oni si to zatočí tam kam jsem měl jet původně já :laugh:... Co Vás to vedlo za amatéra :whistle:
Honda CBF 1000 RS:)
15. čvn 2014 18:55 #242

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 56
  • Obdržená poděkování 8

Odpověděl Eiffel pro téma CBF sraz 2014

:laugh: A my si říkali, co jsi dělal zase ty. Jestli jsi taky blbě odbočil jak my.
15. čvn 2014 19:02 #243

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 306
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl Bruty pro téma CBF sraz 2014

Bruty šťastne dorazila domov, a aj keď som vymrzla až na kosť mojej kosti, a na zadku mám mozoľ ako krava, som rada, že som sa opäť s vami stretla... (sľubujem, že už nikdy nepodcením počasie :( )
Eddie75 a Kravítko a neviem ešte kto pomáhal, ale veľmi veľmi pekne ďakujem :)
Mrzí ma, že som sa s vami nemohla rozlúčiť, ale ráno o 6,30 by ma asi každý CBF-kár po prebudení vyhodil z izby... :laugh: :laugh: :laugh:

A ako veľmi ma prekvapila motorka červenej farby o obsahu 1000 čo sa ráno pri mojej Mrške vyskytla.... :laugh: :laugh: :laugh: Radek, ja som ti hovorila, aby si neprovokoval... :evil:
15. čvn 2014 19:09 #244

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma CBF sraz 2014

Já to tam znám, jsem tam skoro každý druhý víkend... ale připletlo se mi tam auto a už bych nestihl odbočit za Vámi. Jak jsem psal čekal jsem, že pojedete po kruháči dál :) potom jsem zajel k bazaru, že Vám zamáváme a neviděl jsem Vás. Klára říkala, že si možná zajedete až k Jičínu a pojedete po staré... tak jsme se rychle otočili a jeli zpět... Jinak jste nás docela překvapili jak jste se objevili rychle. Mi jsme se zasekli v Hradci, každý semafor na červenou a pak zastávka na benzínce. Zrovna jsme se bavili, kde asi jste a najednou banda je tam :laugh:
Honda CBF 1000 RS:)
15. čvn 2014 19:12 #245

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma CBF sraz 2014

Ahoj Bruty jsem rád, že jsi dorazila v pořádku příště už budeš určitě chytřejší až uvidíš naše jmena na soupisce určitě se lépe připravíš :evil:
Honda CBF 1000 RS:)
15. čvn 2014 19:16 #246

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 306
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl Bruty pro téma CBF sraz 2014

Tak to jo kluku promoklá.... keď zbadám tvoje meno na súpiske, tak balím aj neopren, šnorchel a plutvy... :laugh: :laugh: :laugh:
15. čvn 2014 19:28 #247

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33

Odpověděl Eddie75 pro téma CBF sraz 2014

Ahoj všichni,
právě jsme dorazili domů.
Děkujeme mnohokrát za účast, věříme, že se Vám sraz líbil, dělali jsme, co jsme mohli B) Moc jsme si to s vámi se všemi užili a už se těšíme na další setkání, ať už to bude Slovinsko nebo jakákoliv jiná příležitost.
Zejména chci poděkovat Mildovi za dnení možnost návštěvy hasičského muzea a za vedení dnešní vyjížďky a dále Mrakomorovi Jindrovi (a dalším) za pomoc při blokování křižovatek.
Doufám, že opět brzy nashledanou!

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.

Praha 4 - CBF 600S 2004
Díky: tirak.cz
15. čvn 2014 19:29 #248

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma CBF sraz 2014

Tak jsem s velkou slávou dojel v pořádku do Kopřivnice,a zítra ráno zase postaru do prce. Ale ten víkend stál za to B) .Takovou organizaci bude těžké překonat.
Jdu se naložit do vany, a ohřát zmrzlýho motorkáře ;) Už nás tak včera napadlo, co kdyby byl další sraz v Kopřivnici, bo ve Frenu? Konečně si prohlídnem to naše muzeum, sklouznem se tu po zapadlých silničkách :evil: , co?
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
15. čvn 2014 19:30 #249

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma CBF sraz 2014

Ahoj
Hele já jsem chtěl navrhnout. Pokud by byl zájem Udělali bychom s Klárou sraz u Nás v Krkonoších na Rezku. V Krkonoších je taky hezky i když prší :evil: .
Pokud bych mohl poprosit Eddie mohl by jsi tady jakožto pořádající srazu. Sraz ukončit anketou, kde udělat sraz CBF 2015... Sice to je brzo ,ale pokud se to každému řekne už teď myslím, že by to bylo určitě dobré. Chtěl bych vědět zda by byl o tuhle lokaci zájem. Myslím, že smysl by akce měla pouze pokud by jsme se sešli aspoň v tomto počtu.

Nabízený program(po zkušenosti s Neratovem podle mě už nesmí chybět):
1)Orientační závod
2)návštěva letiště s nácvikem jezdeckých dovedností.
3)výběr z těch nejlepších cest krkonoš
4)pivo a gril kýta(pro některé jedince i limo a zelenina)
5)večerní program fireshow(Marty by zařídil rodinnou slevu:)) )
6)hlavně pohodová konverzace a určitě zase spousta legrace.
Honda CBF 1000 RS:)
15. čvn 2014 19:53 #250

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.664 sekund