CBF sraz 2014

  • Příspěvky: 301
  • Obdržená poděkování 70

Odpověděl žil pro téma CBF sraz 2014

tak jsem taky dorazil ani kapka a cestou dolu se oteplilo takže super . fotky pořeším během týdne ;) bylo to super a těším se na další setkání :woohoo:
15. čvn 2014 20:09 #251

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 450
  • Obdržená poděkování 9

Odpověděl konvajsr pro téma CBF sraz 2014

Eddie a Kravitko-DEKUJI MOC za pripravu SKVELEHO setkani.Lepe uz to opravdu neslo.A ted k ucastnikum zajezdu-az na par vyjimek,nebudu jmenovat at na nektere
nedejboze nezapomenu tak jste BANDA DACANU A VYVRHELUUU!!!!!!!!.Odhlasim se!!!
A bude!!!
15. čvn 2014 20:09 #252

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85

Odpověděl keith pro téma CBF sraz 2014

Kravítko, Eddie...1*****. super od začátku do konce. Ikdybych byl největší hnidopych, tak mě nenapadá co zlepšit. Pominu počasí, kterým nás nejmenovaná posádka řádně počechrala. Obrovský "DÍÍÍÍK" organizátorům. Opět jedna z nezapomenutelných akcí.

Cesta domů byla v poho..stihli jsme i tří hodinovou procházku po stopách vodopádů a super vyjíždku pod odborným dohledem zkušeného lektora udávajícího skvělý tempo a stopu(díky Gaštanko). Počasí se úměrně zlepšovalo vzdálenosti rozdělující naše bydliště s mrakomorem...u nás dokonce svítí slunce a mouchy líně poletují nad rozpálenou půdou provoněnou dozrávajícím ovocem:-):-):-)
chro chro
Poslední změna: 15. čvn 2014 20:38 uživatelem keith. Důvod: ...
15. čvn 2014 20:36 #253

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 279
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl elektrikarCZE pro téma CBF sraz 2014

Taky děkuji velice organizátorům!!! Bylo to skvělý!!! :D :laugh: , těším se za rok na další sraz :laugh:
15. čvn 2014 20:41 #254

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33

Odpověděl Eddie75 pro téma CBF sraz 2014

Díky moc za pochvalná slova! :blush: ;)

Ještě jsem zapomněl: někteří z vás projevili zájem v budoucnu navštívit Neratov soukromě. Buď mrkněte na www.chataneratov.cz, případně mi zavolejte a já vám to nějak pořeším ;)

My určitě dorazíme na další sraz, ať už bude v Kopřivnici nebo v Krkonoších. Akorát mám takový pocit, že v Krkonoších by to vypadalo nějak takhle... :laugh:

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.

Praha 4 - CBF 600S 2004
Poslední změna: 15. čvn 2014 20:53 uživatelem Eddie75.
15. čvn 2014 20:51 #255

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97

Odpověděl boco818 pro téma CBF sraz 2014

Ahoj vsetci,

ja som tiez uspesne dorazil domov, cesta nuda (dialnica), ale ako viete, bola to nutnost. :S
Co musim povedat - nelutujem ani trocha ze som nakoniec na zraz isiel, bolo super! Jednoducho vynikajuci vikend a 1000km na tacho navyse :)

Eddie, Kravitko - velka vdaka za skvelu organizaciu, ubytovanie, miesto, stravu, spolocnu jazdu a samozrejme za orientacny zavod - jednoducho skvela zabava!!! :woohoo:
Doteraz sa smejem na tom ako sme viaceri v dazdi bludili po Polsku, fotili nespravne krize, pomniky, ceckate baby na bicykloch :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Myslim ze kazdy dalsi zraz bude velka vyzva pre organizatorov, latku ste nastavili velmi vysoko! B)

Inak vsimli ste si JinT ma novu specialnu hodnost? (diky Pacous!) :woohoo: :woohoo: :woohoo:



Pre JinT - ja som v tom uplne nevinne :evil:
Poslední změna: 15. čvn 2014 22:23 uživatelem boco818.
15. čvn 2014 21:57 #256

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 279
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl elektrikarCZE pro téma CBF sraz 2014

Tak videí mám celkem 2 hod 11 minut 19 vteřin, tak snad z toho něco vyberu :D, jinak čekám na fotky, poté budu vytvářet nějakou kompilaci CBF Clubu v Neratově B)


edit: Tak to prasklé sklo na kameře není vidět na záběru!!! :laugh:

Pro Eddie75: pošli mi seznam účastníků (nick) + jejich mašiny (500,600,1000, popřípadě jinou japonskou motorku :evil: bandita)
Poslední změna: 15. čvn 2014 22:18 uživatelem elektrikarCZE.
15. čvn 2014 22:01 #257

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 9
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl kravitko pro téma CBF sraz 2014

Ještě jednou díky za vaše pozitivní ohlasy. Dělali jsme, co jsme mohli. :) :cheer:

Na to, že to byl můj první sraz s vlastním strojem a hned jsem ho spolupořádala, tak to snad dopadlo docela dobře. :laugh:
Praha 4 - CBF 250 2005
Díky: JinT
15. čvn 2014 22:55 #258

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma CBF sraz 2014

Nemá cenu to dále rozmazávat - byla to prostě paráda a těším se na další akci. Eddie + Kravítko => VELKÝ DÍK!

Eddie, poslední fotka, kterou mám, má čislo 1759, tak mi pošli všechno s vyšším číslem a ta videa.

Pak to hned proberu a nacpu na net. Link pak bude tady na fóru.
16. čvn 2014 00:07 #259

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma CBF sraz 2014

Eddie
že vám z motorek udělám čluny slíbit mohu. Ovšem, že by se tady dostal losos a ještě takhle velký zaručit nemohu B)...Navíc pokud se nepletu na fotce mají všichni černé brejle proti slunci :woohoo: zdar.
PS: Odteď navrhuji hodnotit každý sraz počtem rainmanů 1-10... a myslím že tento sraz se může hrdě hlásit k 5-ti.(takže stále může být hůř :evil: )
Honda CBF 1000 RS:)
16. čvn 2014 06:56 #260

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.906 sekund