Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

Téma: Kupa jazdenej CBF 600N 2008

Kupa jazdenej CBF 600N 2008 25. zář 2017 10:05 #11

• Hodys
  • Grafoman
  • Obdržená poděkování 93
JinT napsal:
To jsou přesně moje slova km nejsou většinou měřítko... ale díky tomu spousta lidí neví jaký má dělat servis ............

Třeba u starších aut každý raději dělá preventivně rozvody, protože neví,kdy byly dělané, přitom auto mohlo mít servisní knížku ,a poctivé km ,servis a záznamy, jenže to někdo stočí ,a knížku zahodí, a pak všichni dokola mění rozvoďak atd ...je to fraška
Poslední úprava: 25. zář 2017 10:06 od Hodys.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Kupa jazdenej CBF 600N 2008 26. zář 2017 08:17 #12

• JinT
  • Rainman
  • Obdržená poděkování 338
Koupíš si novou starší věc a místo toho aby jsi měl radost tak se začínáš bát a dál investuješ co kdyby náhodou je to škoda...
Bohužel mám i tu zkušenost že servisku malé servisy neřeší a nevyplní jí ikdyž je na to upozorníš a pak sám ztrácíš přehled... pokud je šest aut v baráku tak je to chaos... ale to se dostáváme už daleko :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)

Kupa jazdenej CBF 600N 2008 26. zář 2017 11:54 #13

• Hodys
  • Grafoman
  • Obdržená poděkování 93
JinT napsal:
Koupíš si novou starší věc a místo toho aby jsi měl radost tak se začínáš bát a dál investuješ co kdyby náhodou je to škoda...
Bohužel mám i tu zkušenost že servisku malé servisy neřeší a nevyplní jí ikdyž je na to upozorníš a pak sám ztrácíš přehled... pokud je šest aut v baráku tak je to chaos... ale to se dostáváme už daleko :woohoo:

Díky těm údajům nevyplněným a díky stočeným km a tím pádem vyhozeným serviskám děláš věci zbytečně navíc.. platíš....a monetární systém se pak raduje :-) :-) :-) někdo to tajně řídí :-) :-) :-)
  • Strana:
  • 1
  • 2
Moderátoři: Pacous, Damon
Vygenerováno za 0.120 sekund