CBF 600 S 2004 nestartuje a nestartuje.

  • Příspěvky: 25
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj, jsem tu nový, ani jsem si pořádně nezajezdil (jen listopadová cesta z motocentra u Chrudimi a pár kilometrů kolem komína)a už mám problém - při posledním startu jsem jí nechal na volnoběh zahřívat, nandavám helmu a ona najednou "chcípla", chudák. Startoval jsem a nic. Myslel jsem si, že je ulitá, tak jsem vyndal svíčky (čerta!), osušil, vyčistil, nasadil, baterku dobil, pojistky zkontroloval a zase nic. Mám najeto 31.000 km, mám vyměnit svíčky? Díky.
12. pro 2011 11:40 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 40
  • Obdržená poděkování 0
Zdravim, mal som podobny problem. Vymenil som sviecky ( po cca 19.000 km ) a vsetko v pohode. ;) Ked nevies kedy boli sviecky menene na tvojej masine, tak by som ich vymenil. Pozor, aby sa ti nepodarilo prehodit vysokonapatove kable ku svieckam. Kazdy kabel a valec je oznaceny cislicou. Pripadne mozes vyskusat ci indukcna cievka dava napatie do sviecok- postupne pripoj jednu 100% dobru sviecku na jednotlive kable, priloz minusovym polom ku kovovej casti motoru a kratko zastartuj- sviecka musi hadzat iskru. Ak nie, chyba je niekde inde- cievka, vyskonapatove kable, ... tak vela zdaru.
12. pro 2011 16:14 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 62
  • Obdržená poděkování 1
a co baterka, ta je v poho , mě to třeba udělala baterka jel jsem, zastavil, telefonoval, motorka zdechla a už jsem nenatočil, na venek se baterka tvářila dobře ale pod zátěží nedával a byla v pr..., a na svíčky bych taky juknul já jsem je takto udělal,na kawě ZZRu,když delší dobu stála, natočil jsem, chvilku běžela zdechla a bylo po, nepomohlo ani vyčištění, svíčka ve válci pod tlakem nemusí dávat jiskru, dal jsem nové a už to makalo jak mělo, , musíš postupovat vylučovací metodou tak hodně zdaru
12. pro 2011 16:51 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 25
  • Obdržená poděkování 0
Díky moc za cenné rady z praxe, svíčky objednám a dám se do toho. Mám shánět originály nebo je i něco "dostupnějšího" :) stejně dobrého?
13. pro 2011 18:15 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 62
  • Obdržená poděkování 1
baterku ti přeměří pod zátěží někde v servisu jinak se nechá sehnat kolem 700,- kč
svíčky můžeš dát náš BRISK měla by to být svíčka s označením AR10S /CBF600 r.v. 2005/ ale radši si to ověř stačí tam zavolat technik ti to řekně přesně jsou ochotní a v poho / vlastní zkušenost / - cena kolem 160,- Kč /NGK - 250,-Kč a výš / jinak kdyby náhodou byly v pr.. cívky najdeš je na www.tipmoto.com, díly, honda CBF 600 a f. AJmoto Humpolec, myslím 1.500,- i s kabelamam / starší použité/
13. pro 2011 19:01 #5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 13
  • Obdržená poděkování 0
Mě se stalo taky něco podobného, motorku jsem nastartoval a po chvíli zdechla. Další pokusy o nastartartování sice vypadaly nadějně, ovšem motka už nechytla. Měl jsem štěstí, že kámoš si zrovna v ten den kupoval novou baterku stejných parametrů, nahodil jsem ji a Hondice chytla na první fuk.
Baterku jsem ještě zkusil nabít, ovšem bez výsledku, raději jsem koupil novou.

2Hanajan: Jak starou máš baterku?!
13. pro 2011 19:02 #6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 62
  • Obdržená poděkování 1
jo a koukám, že jsi z Humpolce,tak to máš v poho, zkus to AJ moto humpolec kdybys potřeboval, myslím, že se ten kluk jmenuje Aleš Krejčí a nechá se sním mluvit, a pokud vím tak tam měl dvě CBF na rozebrání tak by ti mohl nějaké věci půjčit na vyzkoušení kdyby byl větší problém a nedařilo se závadu najít, jinak já jsem z Kamenice nad Lipou, tak hodně zdaru
13. pro 2011 19:10 #7

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 25
  • Obdržená poděkování 0
Bude to vykopávka, vzhledem k opotřebovanosti a oxydaci kolem kontaktů. Očistil jsem ji a nabil, ale rychle "uvadá", zkusím kombinaci nová baterka - pokus startu - nové svíčky a repete :-D. Díky za rady.
13. pro 2011 22:42 #8

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 25
  • Obdržená poděkování 0
Díky za tipy na pana Krejčího a vůbec, těším se, že až to po zimě natočím sjedeme se někde u zdroje a já splatím dluhy za dobré rady...a rád. Napíšu, jak to dopadlo.
13. pro 2011 22:45 #9

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 25
  • Obdržená poděkování 0
Tak konečně! Svíčky jsem vyměnil /4x NGK/ a baterii novou instaloval, cvrnknul jsem na startér a hurá, zabzučelo to velejemně, čmeláci z výfuku, nemohl jsem odolat a tak sotva oschlá předjarní silnice obecní posloužila jako zkušební okružní trať. Dnes od rána chumelí a chumelí (u nás je 610 m.n.m.), tak mám pocit, že se mi ten včerejšek jen zdál :) Těším se velmi na definitivní oblevu! :)
Poslední změna: 26. úno 2012 10:52 uživatelem Hanajan.
26. úno 2012 10:51 #10

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.611 sekund