CBF 600 S 2004 nestartuje a nestartuje.

  • Příspěvky: 20
  • Obdržená poděkování 0
vôbec nechce chytit neviem preco ved iskru dava a sviecky su mokre ked ich vyberiem... tak neviem v com môze byt problem
03. dub 2013 12:05 #81

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 41
  • Obdržená poděkování 0
no mokrá svíčka není dobrá, taková svíčka se dá směle zahodit ;o) otázkou je jak jsi to startoval, zahřál se ten motor nebo jsi to hned chcípnul. Já bych to zkusil osvědčenou metodou, nové svíčky, zkontrolovat jestli jsou kabely správně (jsou očíslovaný, dá se 3. za 4. lehce přehodit) a to že to dává jiskru venku nic neznamená, pod tlakem se to může chovat úplně jinak a hlavně nabít baterku a musí to jít. Ta baterka se tu už řešila, že když se dostane na nějákou úroveň, tak to sice točí, ale už to nezvládne zapálit. Takže tak
04. dub 2013 07:23 #82

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4
Tak,ja to vidím tak že buď zle štartuješ-treba skusiť inú polohu sytiča,vrknúť na plyn,atd...zapametaj si že každým nevydareným pokusom sa Ti zmenšuje šanca na naštartovanie a zbytočne to zachlastávaš. Alebo-to že sviečka dáva iskru neznamená že je baterka v poriadku,vyhodené sviece môžu mať slušnú iskru ale keď ich nahodíš tak motor kladie štartéru ďaleko vačší odpor a na iskru už štava nieje.Tiež skontroluj kontakty na baterke,štartovacom relé,CDI,spínačku oni aj zaokxidované alebo zlé kontakty spotrebujú po ceste veľa napetia.Hlavne nekupuj stále sviečky v tom to nieje,pusti sa do toho-kontox, požičaj si baterku od kamaráta ktorá je určite dobrá a tak vylučuj,hlavne naštartuj lebo v dalšom leveli už bude treba merať napetie na CDI.....
04. dub 2013 08:34 #83

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 41
  • Obdržená poděkování 0
A ještě jedna poznámka, když jsem to nechal vymrznout na -1° tak jsem to pak nenstartoval taky, takže doporučuju startovat při teplotě aspoň kolem 10°
04. dub 2013 09:22 #84

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 20
  • Obdržená poděkování 0
vdaka za rady a cez vykend to vyskusam...
04. dub 2013 16:46 #85

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.798 sekund