BRZDOVÉ SVĚTLO

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Re: BRZDOVÉ SVĚTLO

ZIPP napsal:

Speedy napsal:

Je vidět, že Malp je znalec ;)

Bych řekl, že je to náhoda. Protože pokud se elektroinstalace dvou různých motorek ( CBF 600
versus CBF 1000 ) shodují tak to je zázrak. Myslím si, že model CBF 1000 mého roku výroby a současného roku výroby mají elektroinstalaci úplně jinou. Před Hondou jsem jel značku Suzuki a tam právě elektroinstalace na různých kubatůrách byla úplně jiná...tak proto jsem to řešil tímto způsobem. Ale základem je to, že už znám elktroinstalaci na svém typu motocyklu, protože jsem se jí nejenom teoreticky naučil, ale hlavně i prakticky prohlídl a proměřil..jsem si kvůli tomu dnes koupil multimetr v OBI :laugh: ... :P
Naučte se ji také, odkaz jsem vám napsal zde ve fóru.. ;)



:) :) :) Občas se tu člověk pobaví.
Já bych třeba napsal "su to ale Lojzík,že jsem neposlechl dobře míněnou radu někoho,kdo se s tím už třeba setkal(bez ohledu na jaké motorce jezdí) a namísto toho jsem se prcal s ........" :( . Takhle to zní líp ;) . Každopádně hlavně že se finále zadařilo.
23. bře 2012 17:45 #11

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 54
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Speedy pro téma Re: BRZDOVÉ SVĚTLO

Malp: Alespoň tu není nuda. Máš důvod se sem pořád vracet :woohoo:
23. bře 2012 18:50 #12

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 40
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl pater fefe pro téma Re: BRZDOVÉ SVĚTLO

Zdravim pani. Chcel by som sa spytat na Vas nazor na upravu zadneho brzdoveho svetla- vlozenie modulu, kedy pri brzdeni svetlo najpr rychle 6 x zablika a potom klasicky svieti. POdla mna je to lepsie viditelne a tym aj bezpecnejsie. Ma to niekto z Vas na moto ?
11. zář 2012 10:31 #13

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 246
  • Obdržená poděkování 22

Odpověděl standaCBF pro téma Re: BRZDOVÉ SVĚTLO

No nevim, mame asi kazdej na motorce ruzne veci ktere nejsou homologovane, ale predelat si brzdu na jinej rezim sviceni uz je asi trochu dost velka zmena, takze bych ocekaval ze prvne kdyz za tebou pojedou policajti a ty zabrzdis a oni to uvidi, tak te budou zastavovat, protoze brzdove svetlo ma pri brzdeni svitit neprerusovane.
11. zář 2012 14:56 #14

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Re: BRZDOVÉ SVĚTLO

pater fefe napsal:

Zdravim pani. Chcel by som sa spytat na Vas nazor na upravu zadneho brzdoveho svetla- vlozenie modulu, kedy pri brzdeni svetlo najpr rychle 6 x zablika a potom klasicky svieti. POdla mna je to lepsie viditelne a tym aj bezpecnejsie. Ma to niekto z Vas na moto ?


Ahoj,já si myslím,že ten modul "natvrdo" by mohl být problém při případné kontrole (zase kolikrát nás kdo kontroluje-že???.
Naproti tomu jako nápad je to perfektní,já jsem si už dříve zvyknul než zahamstnu brzdu tak párkrát ťuknu prstama o brzdovou páčku (posvítím naprázdno)pokud mám někoho za sebou a pak teprve brzdím.Je to rychlejší,než píšu a tomu za tebou naznačíš úmysl.Pokud za mnou jede druhá mašina,tak si "nestěžuje" a i jízda je příjemnější.
11. zář 2012 19:53 #15

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 80
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl ZIPP pro téma Re: BRZDOVÉ SVĚTLO

Tak do tohoto systému bych určitě nešel. Na první technické by mne vyhodili a to nepočítám na názor policie, která by mne viděla, když brzdím. Vžij se do role policajtů, nebo synků na technické kontrole. Co by jsi ty dělal na jejich místě, když se musíš řídit určitými předpisy? Já bych ti za to asi sebral i rodný list :laugh: . Ber to jako ironii, ale určitě to nepředělávej. Nač dráždit hada bosou nohou. ;)
12. zář 2012 19:41 #16

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 40
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl pater fefe pro téma Re: BRZDOVÉ SVĚTLO

OK, dobra rada nad zlato. :) Z hladiska bezpecnosti sa mi to zdalo ako super napad- skor si cez den vodic v plechovke vsimne blikanie ako svietenie na ostrom slnku- ale z hladiska vyhlasky mate pravdu. Tak asi nedam zarobit obchodnikovi. :P
13. zář 2012 09:22 #17

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.806 sekund