Zvýšení výkonu

  • Příspěvky: 402
  • Obdržená poděkování 0

Zvýšení výkonu vytvořil uživatel Honza CBF

Ahoj mám na Vás otázku mám cbf 600s 25Kw a je mi 20 a 21 mi bude v srpnu 2013 mám si to nechat zvýšit ted nebo si mám počkat díky za Vaše názory
05. lis 2012 17:30 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85

Odpověděl keith pro téma Re: Zvýšení výkonu

pěkně si počkej...a hlavně opatrně...zatím je to kotátko, ale pak vystrčí drápy...:-)
chro chro
05. lis 2012 17:44 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 402
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Honza CBF pro téma Re: Zvýšení výkonu

Má někdo jinný názor
05. lis 2012 19:03 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Zvýšení výkonu

já mám stejný jako Keith...užívej si 25Kw a ber to třeba tak ,že dokud máš 25Kw jsi mladý kluk (a kdo by nechtěl cítit se stále mlád ) :) na větší výkony je času dost,spíš se nauč ovládání a zatáčení,to je ta správná zábava ...rychlost není podstatná a na začátek je to až dost
06. lis 2012 02:24 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4

Odpověděl Pepe pro téma Re: Zvýšení výkonu

Pokial nechceš jazdit hranu alebo dlhu turistiku vo dvojke nechaj tak,ten motorček Ta prežije
06. lis 2012 08:13 #5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97

Odpověděl boco818 pro téma Re: Zvýšení výkonu

Honzo,

ako viacej ludi na tomto fore, vzhladom na svoj vek (38), skusenosti s motorkami (vratane zopar nehod) ti radim jednoznacne - najprv sa perfektne nauc moto ovladat, idealne nejaka motoskola, pripadne absolvuj zopar zrazov Luhackach ;) a az potom ries vykon. Rychlost nie je dolezita, kazda 25kW moto ide 130 na poriadne zrychlenie na beznych cestach to staci....
Asi nielen pre mna krasa jazdy na moto spociva najma v zatackach, peknej krajine, vietorom v prilbe (ked uz sa neda jazdit len so slnecnymi okuliarmi)...proste pohoda a relax.
Ak mas "sportove" ambicie, doporucujem okruh a skolu sportovej jazdy.

=> ak nebudes jazdit v dvojici, pripadne kym sa poriadne nenaucis moto ovladat (vaha , stabilita, naklony, kriticke situacie) tak by som tam nechal 25kW, ber to ako svoju ochranu

Tiez som bol mlady, velmi dobre si pamatam ake to bolo, ako som tuzil po vysokom vykone a rychlosti na moto, ale som nakoniec velmi rad ze som mal vtedy len Jawu 250 a 350...dnes by som tu uz mozno nebol.
Ak by boli v tej dobe (zaciatok 90 rokov) take moznosti ake su dnes na naucenie sa pod dohladom profesionalov, nemusel by som sa to v Luhackach ucit aj ja B)

Ked uz sme pri tejto teme - osobne ma velmi mrzi ze ani v roku 2012 sa v slovenskej beznej autoskole nerobi lepsi vycvik na vodicak A (najma nacvik krizovych situacii), bezne jazdy ktore sa robia dnes v ramci vycviku + nejake to parkovisko su podla mna nedostatocne.
Zaujimave je ze napr v Francuzsku pred tym ako Vas poistovna poisti na moto, je podmienka absolvovanie povinneho vycviku s profesionalmi - kolega (francuz) mi popisoval v com to spociva a rozhodne to nebola iba nejaka formalita, ale skutocne prospesna vec.
06. lis 2012 14:40 #6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 402
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Honza CBF pro téma Re: Zvýšení výkonu

jenže já na Jaře chci jet do Chorvatska ve dvou
06. lis 2012 17:59 #7

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 402
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Honza CBF pro téma Re: Zvýšení výkonu

a krom toho už jí znám mám jí víc jak rok
06. lis 2012 18:43 #8

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma Re: Zvýšení výkonu

Nejprve jsem nechtěl reagovat, protože můj názor je, že pokud se někdo ptá na podobnou otázku a nedovede si ji zodpovědět sám, měl by zůstat na nižším výkonu , jelikož nemá dostatek jezdeckých zkušeností.
Ale na 90% procent jsem přesvědčen, že ji stejně necháš otevřít, bez ohledu na názory ostatních.

Ale k věci. Věk není pro řízení motocyklu nijak rozhodující. Dokonce není rozhodující ani to jestli pojedeš do Chorvatska nebo někam jinam. Těch 25 kw tu cestu zvládne v pohodě i s naloženou motorkou.
Věř tomu, že za pár hodin v sedle a na nějaký extra rychlý přesun rychle zapomeneš.

Na cestě do Chorvatska musíš počítat s únavou a s přestávkami. Jen pro představu, posledně jsem jel cca 1000 km v jeden den a trvalo mi to s přestávkami cca 14 hodin.

Jinak řečeno pokud jsi nejsi na 100 % jistý se svými jezdeckými dovednostmi, tak ještě chvíli sbírej jezdecké zkušenosti a uč se. Rozhodně chybu neuděláš. Motorka jde rozbít velmi rychle a velmi snadno.
Poslední změna: 06. lis 2012 20:10 uživatelem Luhamoto.
06. lis 2012 19:15 #9

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Re: Zvýšení výkonu

No,a motorkář jde rozbít taky rychle a snadno B)
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
06. lis 2012 19:27 #10

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.736 sekund