Nové pneumatiky

  • Příspěvky: 279
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl elektrikarCZE pro téma Re: Nové pneumatiky

Já jsem si motorku koupil od jednoho pána, který na ní měl najeto 19400 a já najel zbytek, nevím jak jezdil - gumy jsou sjeté na středu a kraje skoro nic => je tam pořádná hrana.
17. lis 2013 15:33 #11

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33

Odpověděl Eddie75 pro téma Re: Nové pneumatiky

Rok starý gumy jsou defacto nový, ale u tříletejch bych už možná couvnul.
Já nakupoval na hamletovygumy.cz, rovnou jsem si to u něj nechal přezout. Soukromník, ohlasy na webu dobrý, dílna a sklad je součástí jeho rodinnýho domu, takže podmínky OK. Můžu doporučit.
Praha 4 - CBF 600S 2004
17. lis 2013 16:44 #12

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 31
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl vlastaCBF pro téma Re: Nové pneumatiky

Kluci jak to děláte, já i když se krotím tak Mich. Pilot Road 2 vydržely 10 000 km a Pilot Road 3 ať se snažím jakkoliv nevydrží déle jak 8. 500km - sjel jsem dvě sady- každý rok jednu. (Na P3 jezdím občas ve dvou) Teď jsem koupil Pireli Angel GT - jsou pro těžké stroje. Tak v září uvidíme.
17. lis 2013 19:00 #13

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 30
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl jiramat pro téma Re: Nové pneumatiky

Osobně bych šel do Pilot road 2,mají měkčí boky a lépe se sjíždí po celém běhounu,
ale 1 jsou taky super osobně najeto 21000km
zaleží kolik peněz chceš investovat.
18. lis 2013 21:47 #14

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 246
  • Obdržená poděkování 22

Odpověděl standaCBF pro téma Re: Nové pneumatiky

na otazky ohledne vydrze pneumatik bych odpovedel ze to jiste zalezi na styly, kdyz clovek jezdi opravdu cestovne, neni pneumatika namahana, ani vice zahrejvana, takze vydrzi hodne dlouho. Kdyz clovek jezdi jednu zatacku za druhou, zrychluje a zpomaluje neustale, tak ta ztrata je neporovnatelne vetsi.
Navic treba u mne urcite velkou roli hraje i to ze vazim 60kg, coz v porovnanim s metrakovych chlapem ktery jezdi se 70kg zenskou a kuframa naplnenejma po okraj musi udelat velkej rozdil. :-)
19. lis 2013 11:12 #15

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.475 sekund