První projížďka & vibrace řidítek

  • Příspěvky: 306
  • Obdržená poděkování 2
Tiež som mala a mám kmitanie na mojej Mrške. Všimla som si to až keď som si pridala kufor (39L) a potom sa už predná pneu poriadne zmasakrovala následkom toho hopkania.... Zubatá bola ako smrť :(
Nová pneu, vyváženie, nové ložiská v náprave.... chvíľku pokoj a postupom času sa pomaly vracia houpi houp... :( Žeby za to mohli naše fasácke cesty??? Aj to je možné.... či?
24. úno 2014 00:32 #11

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72
Že kufr "dělá" kmitání řidítek je známá věc.Jasně,že tomu dopomáhají i ostatní věci,ale ten "za to může" a taky mě to pije krev.Občas je potřeba za jízdy sundat/nasadit rukavice,vyměnit baterky ve foťáku a jiné... :woohoo: a vono se to roztřepe jak ratlík.
24. úno 2014 11:09 #12

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33
Malp napsal:

Že kufr "dělá" kmitání řidítek je známá věc.Jasně,že tomu dopomáhají i ostatní věci,ale ten "za to může" a taky mě to pije krev.Občas je potřeba za jízdy sundat/nasadit rukavice,vyměnit baterky ve foťáku a jiné... :woohoo: a vono se to roztřepe jak ratlík.

To znám, člověku upadne holící strojek, tak si chce odložit kafe, protože v druhé ruce má telefon a v puse kartáček na zuby a ony se mu takhle rozklepou řidítka... Děs!!! :laugh: :laugh: :laugh:
Praha 4 - CBF 600S 2004
24. úno 2014 11:13 #13

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 450
  • Obdržená poděkování 9
Mas 500ku-mala lehka motorka-me temer u kazde co
jsem mel motky kolem 200kg tak u topcasu vibrovaly
riditka.Ale pouze vibrovaly-pokud jsem topcase nalozil
tak se nedaly riditka pustit a mel jsem dobre nafoukano
i dobre lozisko rizeni-u velkych tezkych masin to nedela-no,dela,ale ve vyssich rychlostech.Doufam,ale
ze se ukazes na nejakem nasem setkani-500ka jeste na
zadnem setkani CBF nebyla.
24. úno 2014 11:43 #14

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 279
  • Obdržená poděkování 20
konvajsr napsal:

Mas 500ku-mala lehka motorka-me temer u kazde co
jsem mel motky kolem 200kg tak u topcasu vibrovaly
riditka.Ale pouze vibrovaly-pokud jsem topcase nalozil
tak se nedaly riditka pustit a mel jsem dobre nafoukano
i dobre lozisko rizeni-u velkych tezkych masin to nedela-no,dela,ale ve vyssich rychlostech.Doufam,ale
ze se ukazes na nejakem nasem setkani-500ka jeste na
zadnem setkani CBF nebyla.



Letos se chci ukázat aspoň v Neratově, ale nevím, jestli pojedu na celý sraz, nebo jen v sobotu.

Jinak v topcas jsem měl nepromokavou kombinézu, sešit, dva řetězy do motorovky a doklady - nic víc.
24. úno 2014 14:16 #15

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4
Je to kufrom,na CBF 500 vie roztancovať že by dokázala vyhodit zo sedla,buď v klude rozkmitá aj pri 30l kufri.Mostíky na rajdách zdravo dotiahni rukou,no problém.
24. úno 2014 15:23 #16

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 246
  • Obdržená poděkování 22
jojo znama vec na kterou trpi snad vsechny CBF.
Mel jsem 500 a tam to bylo citit poradne a prislo mi ze je jedno jestli byl kufr uplne prazdnej a nebo pretizenej. kdyz byl clovek v rychlosti a rozvybrovalo se to tak mel clovek co delat aby to ukociroval (kolena, volne ruce a ubrani plynu).
Ted mam nejake 2 roky 1000-ovku a dela to tam s uplne stejnym kufrem take, ale asi protoze ta motka je celkove tezsi tak se to tak nerozkmita a hlavne staci kdyz to clovek zmackne kolenama, ale na uplny pusteni riditek to take neni.
Na druhou stranu je to vlastne dobre, protoze clovek nedela zadne blbosti a kdyz neco potrebuje tak radsi na par sekund zastavi :-)

Takze to obecne neres, kdyz pri normalnich rychlostech staci kdyz na riditka polozis prst a to je uklidni, tak je to proste normalni stav.
24. úno 2014 16:53 #17

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Ahoj
Moje řeč jak nasadím Topcase tak se motorka klepe, ale bacha jen pod 80km takže když chceš nasadit rukavice rozjeď to na 150km/h a buď rychlej.... Pokud to nestihneš do 50km/h rozbiješ si hubu :) ... Je to asi věc obtejkání vzduchu někdy to udělá víc někdy míň... podle větru stavu gum atd jak jste už psali... Já jsem pro příští sezonu krom výměny ložisek v krku za kuželíková(to mám moto cca dvě sezony přesto byly volný)... ještě připravil tlumič řízení Scott tak uvidíme... Tohle bude první věc kterou budu zkoušet a napíšu co a jak... Je pravda, že mě se na motorce změnilo víc věcí :laugh:
Honda CBF 1000 RS:)
26. úno 2014 16:33 #18

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 1.370 sekund