Hliníkové kufry pro CBF 1000 F (2010 - )

  • Příspěvky: 20
  • Obdržená poděkování 0
Zdravím všechny, mám dotaz zda zde někdo řešil hliníkové kufry pro velkou cébefu - plastové moc brát nechci, přece jen se člověk může dostat do situace, že motorku někde na cestě mimo položí a nebude mít pak jak odvézt věci. K tomuto se pojí i druhá část mého dotazu - je na motorce nějaká možnost pro převážení (třeba i originál) kufrů bez rámu? Pod spolujezdcem jsou kovové špunty, jejichž účel jsem ještě nepochopil, jedná se o možnost uchycení? Hliníkové kufry se dnes dají vyrobit na míru i se způsobem jejich nacvaknutí a já zvažuji, zda existuje nějaký způsob jejich uchycení bez dalších zbytečných hebel. Předem díky B)
22. zář 2015 14:20 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97
Pokial viem z ludi tu na fore nema nikto AL kufre na CBF1000F-
Ja si ich tam ani neviem predstavit... minimalne nie na tej mojej ;)

Foto ako si to predstavuje SW motech (mne sa to nepaci):

Poslední změna: 22. zář 2015 16:50 uživatelem boco818.
22. zář 2015 16:46 #2

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 20
  • Obdržená poděkování 0
Tak určitě je to otázkou vkusu, já si CBF nekupoval jako silniční závodničku, ale jako stroj na cestování po Evropě, příští rok nás čeká Albánie a ač plastové kufry vypadají bezesporu lépe, hliníky budou jistě odolnější. Zajímalo mě především to, zda je nějaká možnost uchycení bez rámů, které by se daly kufry přizpůsobit, zrovna SW motech toto nenabízí...
23. zář 2015 09:44 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97
Nejaky ram alebo pomocny uchyt urcite bude treba, nie je to tam kde uchytit ak tam nemas nic...
23. zář 2015 12:03 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 20
  • Obdržená poděkování 0
Jakým způsobem se tam připevňují ty originál plasťáky? Na ty musí být také nějaký pomocný rám? Děkuji
23. zář 2015 12:53 #5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97
Samozrejme, aj original plastaky maju svoj ram, ktory sa montuje dodatocne a je "napevno". Ma ich Jindra aj Keith.
Ja mam odonimatelny Givi PLXR208. Niekde som to tu na fore pred par rokmi popisoval, skus hladat, mozno tam su aj foto.
Princip uchytenia je rovnaky - uchytavaju sa pod sroby ktore drzia tie 2 drziaky pre spolujadzca a ku zadnym stupackam.
23. zář 2015 14:38 #6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97
Poslední změna: 23. zář 2015 14:41 uživatelem boco818.
23. zář 2015 14:41 #7

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72
Já nedostat k mašině "plasťáky" , tak bych určitě na mašinu taky napasoval hliníkáče . Sice na CBF vzhledově až tak nesednou jako třeba na endura AVŠAK na cestování jsou určitě mnohem lepší. Pokud si člověk zkusí ,co balení do kufru s horním plněním obnáší (mimo jiné využitelnosti jako nosič na spací "haraburdí " atd atd. ) , tak je to jasný .
23. zář 2015 19:00 #8

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Napište CZ-birdovi ten je tam má... ty boční ale souhlasím je to otázka vkusu za mě asi taky ne navíc jedině originály mají vytvarované výřezy pro nohy a Klára si má kam dát nohy nemusí jet na patě...
Honda CBF 1000 RS:)
23. zář 2015 20:16 #9

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 20
  • Obdržená poděkování 0
Díky za tip, níže zasílám czbirdovu motorku z jeho profilu na motorkářích a je pravda, že ty kufry vypadají zvláštně. Ne špatně, ale možná to chtělo nějaké menší...
24. zář 2015 14:55 #10

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 1.155 sekund