Náhradné zrkadlá

  • Příspěvky: 36
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl macimir pro téma Náhradné zrkadlá

to samozrejme súhlasím že motorka nie je auto, ale zase ak sa mi už predtým za mnou v spätných schovala dodávka ( :S ) tak teraz už by sa stratil aj kamión. úplne seriózne...pri mojich telesných proporciách a momentálnom nastavení trojuholníka "riadidlá - sedačka - stupačky" vidím bez gymnastiky presne meter za každú bočnú čiaru...to znamená že za mnou je schovaný úplne celý môj pruh plus meter z každej strany. A keď sa chcem pozrieť za seba tak musím ísť lakťom skoro až po koleno a aj to vidím tak možno čiaru zo svojho pruhu.....no celé zle....Holt my chlapci z horehronia sme v ramenách trochu širší :whistle:
v piatok by to malo celé doraziť tak som sám zvedavý, ale prinajhoršom prídem o 33€ a budem bohatší o životnú skúsenosť. :laugh: teda vlastne môžem zrkadlá predať ďalej a so skúsenosťou sa tiež podelím ;)
Inak som si spomenul dnes ešte na jedno šikovné riešenie problému so spätnými zrkadlami a to tak na CBF, ako na S1000r.....prilba Reevu B) škoda že som tento rok kupoval novú vyklápaciu Nolanku za ešte viac peňazí ako stojí vyklápačka od nich...viď info v linku
www.rollingwheels.sk/rvfsx1-black-satink.html
Poslední změna: 11. čvc 2017 07:32 uživatelem macimir.
11. čvc 2017 07:29 #11

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Náhradné zrkadlá

No hele uvidíš osobně bych do žádný další pi... na přilbě nešel jsem rád , že mám pevnou skořepinu s nízskou hmotností vše ostatní je na prd... navíc já bych většinu času viděl jen kláru... a stejně si nedovedu představit jak to funguje...jak říkám co je zamnou mě nezajímá málokdy mě něco předjede to jde spíš o dálnice... a o to zda za mnou nejedou pomahači a chrániči... že by mi chtěli s něčím pomoci.... B)
Honda CBF 1000 RS:)
13. čvc 2017 09:30 #12

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 36
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl macimir pro téma Náhradné zrkadlá

No tak sa hlásim....ak niekto potrebuje vela vidieť dozadu tak toto je riešenie :laugh: :laugh: :laugh:



Ale teraz vážne... úplne evidentne sú nové zrkadlá v rovnakej výške ale o dosť ďalej smerom dovonku.

No a to bolo presne to čo som chcel dosiahnuť. Je to trochu nezvyk keďže sú zrkadlá inde, ale v pôvodných som si prekrýval cca 60% obrazu a teraz si prekrývam cca toľkoto... B) a keď len trochu uhnem lakťom tak si vidím kufor za chrbtom.... to sa mi nikdy predtým nestalo :woohoo:

Zatiaľ ich mám otestované len v meste takže max 80 tka a len pár km takže ešte uvidím....
Každopádne vám teda predstavujem pravdepodne prvú 600vku so zrkadlami na riadidlách a zatiaľ teda za seba plná spokojnosť B)

Poslední změna: 14. čvc 2017 20:07 uživatelem macimir.
14. čvc 2017 20:04 #13

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 36
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl macimir pro téma Náhradné zrkadlá

Takže pridávam ešte jeden postreh... včera otestované na cca 250km okruhu kde bolo všetko od diaľnice až po absolútne rozbitý úsek cca 7km ktorý som šiel 30tkou a môžem zodpovedne prehlásiť že presun zrkadiel na riaditká bol dobrý krok.... výhľad dozadu je oveľa lepší, vibrácie absolútne žiadne (ale že absolútne).... inými slovami.... problem solved
16. čvc 2017 12:57 #14

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Náhradné zrkadlá

No když to vidím tak tvůj problém by vyřešili i zrcátka z nového litru tedy moje to se nedivím, že jsi nic neviděl ty ramínka jsou hrozně krátká a ohnutá to jsem nevěděl, že máš takto hamižné na šetce :woohoo: :woohoo: ale jinak tyhle vypadají také dobře... takže hlavně že jsi spokojený.
Honda CBF 1000 RS:)
17. čvc 2017 15:24 #15

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Náhradné zrkadlá

jinak originál hodna dává na řídítka zrcátka také máš tam na ně koukám i přípravu na spojce i brzdě jen jsou zaslepené... koukám, že jsi je nepoužil... ale když ti to takto funguje tak není problém. ty odlitky jsou stejné s hornety a ty mají zrcátka na řídítku... ale jsou kulatá a na prd.
Honda CBF 1000 RS:)
Díky: macimir
17. čvc 2017 15:26 #16

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 36
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl macimir pro téma Náhradné zrkadlá

Tak dík za typ ja som vôbec neušil že pod tou záslepkou je niečo :whistle: ...dnes som pokusne tie záslepky dal do preč a našiel som pod nimi závit M10 ktorý naaaaaahodou pasuje na moje nové zrkadlá.... vďaka tomu sa zrkadlá posunuli ešte o dva centimetre ďalej k okraju riadidiel a už som sa s výhľadom dozadu priblížil dokonalosti..... vážne :P
Aj napriek širokým riadidlám si prakticky vôbec necloním a vidím za seba úplne perfektne. Tie zrkadlá čo som kúpil sú pekne široké takže bez akejkoľvek gymnastiky vidím nielen za seba ale aj vedľajšie pruhy.
Takže dobrá rada pre každého kto má problém so zrkadlami... presunúť ich na riadidlá B) fakt maximálna spokojnosť :woohoo:
Poslední změna: 19. čvc 2017 09:58 uživatelem macimir.
18. čvc 2017 13:22 #17

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Náhradné zrkadlá

No tak to jsem rád že jsi měl ten závit já se bál že tě naštvu :woohoo: :woohoo: jsou pěkná tím, že jsou do strany né kulatá... tak teď to máš jako originál :woohoo: osobně se divím, že na ty šetstky dávali taková ramínka jsou tak divně prohnutá čert ví proč... :whistle:
Honda CBF 1000 RS:)
Díky: macimir
19. čvc 2017 17:16 #18

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 36
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl macimir pro téma Náhradné zrkadlá

noooooo aby som bol úprimný tak asi 20 sekúnd som trochu hrešil keď som dával preč tú záslepku...závit totiž nezačína hneď hore....dosť som sa s tým vytrápil, lebo tá záslepka je dosť veľká a je dosť hlboko a nedá sa vybrať v celku len to rozfranforcovať a časť z toho čo bolo vnútri je tam doteraz....vybrať sa do nedalo tak som to pretlačil ako som nakrúcal zrkadlo. Ale po tých 20 sekundách som mal chuť šampanské strieľať, lebo ozaj je to super....namiesto špekulovania s podložkami za 40€ a zrkadlami z litra minimálne za 60 stačia nejaké zrkadlá so závitom M10 (v mojom prípade 24€) a výhľad je fakt perfektný. :P
Vážne ďakujem za typ....veľmi mi to pomohlo a cítim sa trochu trápne že som si to nevšimol a ani mi neprišlo divné prečo tam vlastne tie "výstupky" sú :blush:
21. čvc 2017 08:49 #19

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Náhradné zrkadlá

Já na to přišel když jsem dával pupu z CB900 horneta... má stejnou nádobku ale větší pumpu a ten má zrcátka na řídítkách tak mi to došlo, že honda dělá jeden odlitek a u nás to řeší takto... dokonce i silnější pumpa má jen jiná střeva...
Honda CBF 1000 RS:)
01. srp 2017 13:17 #20

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 1.602 sekund