Zásuvka na moto

  • Příspěvky: 185
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl Declen pro téma Re: Zásuvka na moto

To máš jedno. Plast je furt len plast. Ten mi za jednu dírku nadávat nebude. Ak si dám záležať na výsledku a bude to tam sedieť, tak žiadny problém aj do plastu. No uvidím, kam to nakoniec plácnu.
LUBO.... CBF600SA 2009 "BlackPearl"
14. bře 2011 10:23 #11

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma Re: Zásuvka na moto

To jo ale kdybych to po sobe kupoval ja tak by me to vadilo :)
To mas jako montaz HF v aute
Poslední změna: 14. bře 2011 10:30 uživatelem Mefisto.
14. bře 2011 10:29 #12

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 90
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Tomas pro téma Re: Zásuvka na moto

Ja mam od predchoziho majitele na palubnich plastech, jeste jsem ji nezkousel, ale prijde mi podstatne mensi nez klasicke cigaretove. Existuje neco takoveho?


[img]C:\Users\Administrator\Documents\Motozasuvka 2.jpg[/img]
Poslední změna: 14. bře 2011 10:43 uživatelem Tomas.
14. bře 2011 10:32 #13

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 924
  • Obdržená poděkování 44

Odpověděl Pacous pro téma Re: Zásuvka na moto

Tomas napsal:

Ja mam od predchoziho majitele na palubnich plastech, jeste jsem ji nezkousel, ale prijde mi podstatne mensi nez klasicke cigaretove. Existuje neco takoveho?

Pokud si dobře vzpomínám, tak jsem v nějakém shopu viděl něco menšího. Pak se k tomu prodával kablík s vhodným konektorem a redukcí na standardní velikost.
Praha - CB 1300 SA (2008)
CBF 1000 ABS (2006)
www.vanisti.cz
14. bře 2011 10:36 #14

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 185
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl Declen pro téma Re: Zásuvka na moto

Ano, beriem to. Bol by to zásah "natvrdo". To máš pravdu. Ale vieš, chcem si ju prispôsobiť vlastným potrebám a nejaký budúci majitel, mi teraz žily netrhá. Plne mi táto 600vka vyhovuje a nechcem ju v dohľadnej dobe predávať. Je to stále nová motorka. Mám tam doplnky asi za 200-300€ a to sa ešte chystám dať prečalúniť sedlo.
LUBO.... CBF600SA 2009 "BlackPearl"
14. bře 2011 10:41 #15

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 185
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl Declen pro téma Re: Zásuvka na moto

Ano, existujú dve velkosti.
Toto je Large euro vehicle socket

a toto je Small standard vehicle socket

Ak máš na kábli takúto koncovku , tak ju môžeš použiť na malú aj veľkú zásuvku. Pretože tá červená časť, sa dá dať dolu a vtedy to strčíš do "malej" zásuvky. Je to univerzálna koncovka na obe veľkosti.
LUBO.... CBF600SA 2009 "BlackPearl"
14. bře 2011 10:58 #16

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 109
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Kibo pro téma Re: Zásuvka na moto

Riešiť tú malú zásuvku je na motorke kravina, neviem si predstaviť, že idem nabíjať telefón a už tak veľkú koncovku nabíjačky musím ešte zasunúť do rovnako veľkej redukcie... :blink:

Ja ju mám zatiaľ na riadidlách, ale asi pôjde tiež do palubovky, lebo nemám kam dať ovládanie vyhrievaných gripov... Všimni si niekedy Jožkovu (grofovu) CBFku, má to vyriešené takto, len na ľavej strane. Tak to asi spravím aj ja.

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.



Ja ešte chcem dať jednu do kufra alebo pod sedlo, ešte neviem. Pod sedlom mám stále plno, tak asi do kufra, len sa mi doňho nechce vŕtať, to už by som rovno poriešil aj brzdové svetlá...

Čo sa týka vŕtania do zdravého plastu, tiež toho nie som zástanca, ale zásuvka je druh úpravy, ktorú budúcemu majiteľovi na motorke necháte, takže v tomto prípade by som si s tým hlavu nelámal :)

Narazil som ale na toto, čo ma dosť prekvapilo. Nemčúrisko si na svoju litrovú CBF namontoval nový typ zásuvky (MagCode PowerSystem 12/24V) sem. To by ma v živote nenapadlo :blink:

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.

Poslední změna: 14. bře 2011 19:49 uživatelem Kibo.
14. bře 2011 19:45 #17

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 185
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl Declen pro téma Re: Zásuvka na moto

...A vieš že mňa áno? Presne tam som pozeral, keď som nad tým špekuloval. Buď ju dám tam hore do toho plastu, alebo by som ju utopil tam niekde dole. Podobne ako na tom tvojom obrázku. Pod sedlom mám taký "jack", čo bol ako príslušenstvo ku nabíjačke. Tam sa potom bude pripájať tá Optimate4. :)
LUBO.... CBF600SA 2009 "BlackPearl"
14. bře 2011 21:25 #18

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 185
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl Declen pro téma Re: Zásuvka na moto

Kibo napsal:

Riešiť tú malú zásuvku je na motorke kravina, neviem si predstaviť, že idem nabíjať telefón a už tak veľkú koncovku nabíjačky musím ešte zasunúť do rovnako veľkej redukcie... :blink:


Chlape, ty si to asi nepochopil. Prepáč.
To nie je žiadna redukcia. Kľudne ti stačí mať na kábliku od nabíjačky, alebo od GPSky len tú jednu koncovku. A podľa toho do akej zásuvky to chceš strkať, tak tam ten červený bazmek necháš alebo dáš dole. V tom je práve univerzálnosť tej koncovky. Kapíšto?
LUBO.... CBF600SA 2009 "BlackPearl"
14. bře 2011 21:30 #19

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 109
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Kibo pro téma Re: Zásuvka na moto

Myslíš pred ten chladič? To si neviem predstaviť čo a hlavne ako tam budeš pripájať :laugh:

Declen napsal:

Kibo napsal:
Chlape, ty si to asi nepochopil.

Už chňápem :blush:
Poslední změna: 14. bře 2011 21:33 uživatelem Kibo.
14. bře 2011 21:31 #20

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 1.031 sekund