Jaký tankvak?

  • Příspěvky: 924
  • Obdržená poděkování 44

Odpověděl Pacous pro téma Jaký tankvak?

Tu Kappu LH204 jsem poridil vloni a na kratky vyjizdky okolo komina je uplne idealni!
Praha - CB 1300 SA (2008)
CBF 1000 ABS (2006)
www.vanisti.cz
28. úno 2017 08:37 #31

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Jaký tankvak?

Já měl kdysi Held od Louise , byl levný , a hodně toho pobral , posloužil dobře na spoustě cest, kvalitně ušitý,na magnety a popruhy , vybavený,jenže byl aspoň pro mě moc velký , nebylo mi úplně příjemné s ním jezdit , neviděl jsem na budíky,měl i vyšší level , že se dal fakt hodně zvednout ,ale to už byl pak vysoký až moc takže jsem to nevyužíval, používal jsem ho i jednou na zadním sedadle,ale nakonec jsem ho daroval kamarádce :-) od té doby tankvak nepoužívám
Asi fakt záleží na typu tankvaku, motorky a na subjektivních pocitech řidiče , věřím že někomu jinému tohle třeba nevadí ale mě se bez něj jezdí líp


Jinak jsem pod magnety dával ochranou fólii na nádrž proti poškrábání takovou přenosku

Na zadním sedadle musí být pořádně připevněn četl jsem kdysi v motocyklu že se jednomu redaktorovi otočil a zablokoval kolo takže bacha na to


Poslední změna: 28. úno 2017 13:28 uživatelem Hodys.
28. úno 2017 13:20 #32

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33

Odpověděl Eddie75 pro téma Jaký tankvak?

Ten Siemens C25 tam je libovej :laugh:

Jasně, je to pak trochu o něčem jiným, ale čekal jsem to trochu horší. Jako jedinou negativní stránku vnímam to, že přes něj nevidím na mobil (tj. případně i navigaci) v držáku, případně ukazatel kvaltu. Ale to je jen detail, stačí se nahnout nebo tankvak trochu splácnout rukou. Stejně se snažím jezdit podle map, s gps to není ono :P
Praha 4 - CBF 600S 2004
28. úno 2017 13:24 #33

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 246
  • Obdržená poděkování 22

Odpověděl standaCBF pro téma Jaký tankvak?

Hodne doporucuju si nejdrive tankvak vyzkouset, on nemusi byt ani tak vysokej a stejne muze dost vadit. Nektere jsou i dost siroke ze cloveku muze vadit az u riditek pri maximalnim rejdu. Chvilinku jsem mel jeden a kdyz jsem prudce zatacel tak jsem si vzdy zmacknul klakson.
U me nakonec nevyhody prevazili a uz ho mam dlouhou dobu jen v krabici, radeji si beru vzdy dozadu kufr, pro me je to mnohem pohodlnejsi.
28. úno 2017 14:24 #34

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20
Poslední změna: 28. úno 2017 17:15 uživatelem Mefisto.
28. úno 2017 17:14 #35

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Jaký tankvak?

Hodys napsal: Já měl kdysi Held od Louise ..........................................................,ale nakonec jsem ho daroval kamarádce :-) od té doby tankvak nepoužívám


.,ale nakonec jsem ho daroval kamarádce :-) od té doby se mnou nekamarádí :woohoo:

Jinak jeden poznatek s mým ježděním s tankvakem - ještě na CBčku jsem s tím jezdil , ale při plném rejdu mě to samo " startovalo "- mačkal spínač startéru ať jsem s ním šolichal jak chtěl .Šel do skříně a později jsem ho prodal .
28. úno 2017 19:42 #36

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Jaký tankvak?

Eddie75 napsal: Ten Siemens C25 tam je libovej :laugh:


Ten jsem měl taky :-) :-) :-)
28. úno 2017 22:29 #37

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Jaký tankvak?

Malp napsal:

Hodys napsal: Já měl kdysi Held od Louise ..........................................................,ale nakonec jsem ho daroval kamarádce :-) od té doby tankvak nepoužívám


.,ale nakonec jsem ho daroval kamarádce :-) od té doby se mnou nekamarádí :woohoo:

.


Náhodou tankvak upevňuje přátelství :-) je to takový batůžek a každý kdo řídí motorku přece má dobré vztahy se svým batůžkem :-) kámoška jezdí na yamaze nemá kufr a tak se jí hodí ten obří tankvak :-)
28. úno 2017 22:33 #38

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Jaký tankvak?

Jinak co se týče plného rejdu , taky občas mi překážel při otáčení,sice mi jako Malpovi nestartoval motorku :-) ale trochu vadil,je to o zvyku,
Je fakt že pokud jedete na 14 dní ve dvou na motorce a máte topcase a boční brašny tak místa není nikdy dost a vezmete zavděk tankvakem, krásně se do něj vešel foťák zrcadlovka Nikon i s brašnou a náhradním objektivem a ještě pár drobností, takže ho úplně nezatracuji,ale bez něj se jede fakt líp








Poslední změna: 28. úno 2017 23:02 uživatelem Hodys.
28. úno 2017 22:44 #39

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Jaký tankvak?

Jo jsou jedinci co na vyjížďce neustále mačkají klakson :woohoo: :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
Poslední změna: 03. bře 2017 14:20 uživatelem JinT.
03. bře 2017 14:19 #40

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 1.165 sekund