Vyssie plexi na CBF1000F - Givi/Kappa

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97
Super, dakujem yz info.
Kde si ho kupil a pripadne kolko stalo? Ja som nasiel na ebay za 99€.
24. říj 2011 20:20 #11

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72
www.motokseftbrno.cz/kontakt.html

Ahoj,tady jsem je bral pod označením "Plexi Puig 5252 H"(pokud to mám dobře napsáno)-cena měla být asi 2200kč,měl jsem víc zboží,tak sleva za necelé 2000kč.
25. říj 2011 19:32 #12

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72
boco818 Zdarec brachu (ale dotaz i na ostatní), pomalu koukám,že bych se mohl začít zajímat o znovudoladění mašiny a jsem na vážkách ohledně plexi MRA- www.hzmoto.cz/cz/e-shop/544836/c6204-ple...i-vario-touring.html

který máš na své mašině.Jak se ti osvědčilo-stojí to za to ?
23. led 2014 20:16 #13

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97
Ahoj Malpe! :)

Ja nemám presne to čo si našiel ty - ja mám MRA X-creen XCA deflektor : Plexi
To čo si našiel ty je Vario screen (staršia generácia), ja som kupoval iba deflektor a namontoval som to na origo plexi, najprv som ho pripevnil pomocou originál MRA uchytov ktoré umožňujú uchytenie bez vŕtania a až následne som navrtal moje plexi. Podľa MRA a recenzii by tento nový typ mal byt lepší ako Vario screen.
Kupoval som ho presne v tomto obchode.

Skúsenosti : vzhladom na moju výšku je to lepšie ako originál plexi. Taktiež mi viac vyhovuje ako plexi od Givi (vysoké ale mäkké). Avšak vďaka originál nastavovaciemu mechanizmu honda ktory má vôle (plexi sa kýve / vibruje) a vyssiemu odporu vzduchu , plexi v hornej polohe s deflektorom výrazne kmitá a vibruje pri vyssich rychlostiach a poryvoch vetra -> bohužiaľ uz mám prasklinky na deflektore okolo skrutiek.... Žiadna funkcná závada, ale sú tam.
Osobne uvazujem nad tým co mas ty a JinT.

Tak ma napadlo - by som si rad vyskúšal to tvoje a ja ti môžem požičať to moje - čo ty na to? ;)
23. led 2014 21:19 #14

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Ahoj
Hele to naše plexi mě osobně taky nenadchlo, čekal jsem lepší ochranu bohužel vrhá vítr přímo na vršek přilby a ještě víc na Kláru. Zkoušeli jsme různé výšky většinou vozím dole je pevnější, ale na dálnici se musíme pokrčit.
Proto jsem se rozhod kombinovat deflektor s novým plexi... Pokud to vydrží...(kokal jsem, že Malp už má taky prasklinku). Jestli nevydrží tak ho zasádruju a vyrobím si něco podobného ze silnějšího plexi... 4mm. Ovšem doufám, že se tímhle nebudu muset zdržovat. Myslím, že pro letošek bude úprav až dost :laugh:
Honda CBF 1000 RS:)
23. led 2014 22:04 #15

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 450
  • Obdržená poděkování 9
A co takhle si koupit jinou masinu?Treba Pan European
at uz zustanem u Hondy-nebo Gold Wing-k nemu si muzes
dokoupit i sterac jak v aute-jo,jo,Prudic-zas nezklamal
cheche,ale ted vazne-ja mam sic starsi verzi litra
s jinym plexi-lec jsem vyzkousel od 3 vyrobcu a fouka
mi na prilbu u vsech-a to merim jen 173cm a sedlo mam
nejnize.Nevyhoda vyssich plexi-pri vysoke rychlosti-
tj.kolem 180km/h a vic-praskaji uchyty toho plexi bo je to velky tlak vetru,ja mam ten od Givi-ten mi sedel
nejvic,ale na Motorkarich psali typci,ze jim to prdlo
v uchytech dole a oprava je velka darda-a uz je to
nachylnejsi a za novy kus-pry hruza a des.Ja pokud jedu
nekam dal tak mam nasazovaci deflektor tusim od Puig.
Nevyhoda,po kazdem vzdaleni od motorky to musim
odsroubovat-drzi to 2 imbusi-pokud ho tam chci mit pri
navratu.Ale chrani to spolehlive-tak si myslim,ze takovy na pevno uchyceny deflektor dany na vyssi plexi
nemusi byt spatny,ale Jindra a Boco jsou tak vysoci,ze je spolehlive ochrani pouze ten Gold Wing.
24. led 2014 11:55 #16

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20
Zkuste to plexi na hornich uchytech podlozit gumovymi podlozkami. Taky to pomuze protoze to zacne proudeni smerovat vejs
24. led 2014 15:48 #17

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Ahoj
Cokoli co by vítr strhnulo na hraně plexi pomůže. Bohužel pokud by to moje Puig plexi mělo hranu ohnutou jen lehce nahoru byl by problém vyřešen. Uvidím až se projedu s tím deflektorem... Jsem smířen s faktem, že jednou to plexi praskne přeci jen je hrozně slabé... Aby se nechvělo mělo by být opravdu ze silnějšího materiálu... Jinak prudič zapomněl na skútry ty mají ochranu taky dobrou. Ovšem mi co máme srdce na pravém místě tak trochu toho nepohodlí přece vydržíme :laugh: osobně já musím spíš řešit komfort spolujezdce, protože mě převyšuje. Je pravda, že dobře vidí na cestu, ale jinak si užívá jen samá negativa :P . Pokud si zalehneme na tankvak tak se situace výrazně vylepší ovšem pak musíme dávat pozor na mikrospánek :laugh: ... A taky za pár let mi tam bude vadit batoh. :S
Honda CBF 1000 RS:)
24. led 2014 16:19 #18

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 450
  • Obdržená poděkování 9
Zase jsi me Jindro tou odpovedi-rozsekal,mas holt
srdicko na pravem miste-uz mlcim,uz mlcim.Ja se jen
snazim to tema mojema zvastama to tady trochu rozproudit-ale je tu mrtvo,zlate casy pred 2ma lety.
24. led 2014 16:41 #19

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72
boco818 napsal:

Osobne uvazujem nad tým co mas ty a JinT.

Tak ma napadlo - by som si rad vyskúšal to tvoje a ja ti môžem požičať to moje - čo ty na to? ;)[/quote]


OK dobrý nápad-jak se rozjezdíme,můžem něco domluvit a vyzkoušet.
24. led 2014 17:54 #20

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.560 sekund