Padací rám Honda CBF 600N

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4

Odpověděl Pepe pro téma Re: Padací rám Honda CBF 600N

Chalani tie padáky sú dosť zložitej konštrukcie,dopasovania na úchyty pod šrouby bez motky je nemožné,viem o čom Luhamoto píše ale vyrobiť to samozrejme ide.Na to aby som ich spravil komplet nemám motku ale trubky vám viem naohýbať,mám mašinu na trubky priemeru 22-25-28 mm,tak pokial sa do toho bude chcieť niekto pustit nieje problém,bivak mám 15 km od Moravských hraníc,treba tvar namalovať alebo natvarovať zo zváracieho drátu,jedna upršaná sobota a vyrobím mu to na počkanie.
16. zář 2013 17:46 #41

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 58
  • Obdržená poděkování 1
Nejlepší bude zatím domluvit se na srazu a něco vymyslet i na starší modely do 08.
Případně pak pokud by Pepe vypomohl s ohýbání, tak zbytek už bych dal do kupy.
17. zář 2013 16:38 #42

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33
Já budu určitě budu potřebovat novej padák na svoji 2004ku. Ten dosavadní už tak nebyl v dobré kondici, ale po dnešním držkopádu budu potřebovat definitivně novej...
Praha 4 - CBF 600S 2004
17. zář 2013 22:10 #43

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29
Eddie75 napsal:

... ale po dnešním držkopádu budu potřebovat definitivně novej...


No neříkej. Teda, chtěl jsem říct: Povídej. Gymkhana nebo jsi ji regulérně zahodil na cestě?
17. zář 2013 22:35 #44

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Padací rám Honda CBF 600N

Luhamoto2 napsal:

Nejlepší bude zatím domluvit se na srazu a něco vymyslet i na starší modely do 08.
Případně pak pokud by Pepe vypomohl s ohýbání, tak zbytek už bych dal do kupy.



jak si psal o tom že bys potřeboval starší model na dopasování mít doma v garáži tak není problém Tobě věřím a rád pokud máš na to místo zapůjčím svoji motorku přes zimu k bádání a ladění padáků :)
17. zář 2013 23:37 #45

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33
Dr.Pilulkin napsal:

No neříkej. Teda, chtěl jsem říct: Povídej. Gymkhana nebo jsi ji regulérně zahodil na cestě?

Jel jsem z Kolína za tmy. Přede mnou zastavovalo auto na blikačky, tak jsem ho objížděl. A přímo jsem nalít do podběhu, kterej upadl někomu z auta. A už jsme se vezli, držkopád cca v 80 km/h. Naštěstí jsme jen domlácení, ale jinak OK. Motorku perfektně zachránil padák, jen je malinko odřená jedna kapota a ten černej plast, co je okolo palubky. U nás zafungovaly hadry, ale zato jsou částečně na odpis. Tak jsem zvědavej, v čem pojedem do Luhačovic...
Praha 4 - CBF 600S 2004
18. zář 2013 09:32 #46

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29
Eddie75 napsal:

Dr.Pilulkin napsal:

No neříkej. Teda, chtěl jsem říct: Povídej. Gymkhana nebo jsi ji regulérně zahodil na cestě?

Jel jsem z Kolína za tmy. Přede mnou zastavovalo auto na blikačky, tak jsem ho objížděl. A přímo jsem nalít do podběhu, kterej upadl někomu z auta. A už jsme se vezli, držkopád cca v 80 km/h. Naštěstí jsme jen domlácení, ale jinak OK. Motorku perfektně zachránil padák, jen je malinko odřená jedna kapota a ten černej plast, co je okolo palubky. U nás zafungovaly hadry, ale zato jsou částečně na odpis. Tak jsem zvědavej, v čem pojedem do Luhačovic...


No teda... Tak to jste měli štígro, že jste pod nikoho nevlítli. Hader je škoda, ale to vyřeší pár tisícovek. Krvavý maso by byl větší průšvih. Já když vidím to počasí, tak si říkám, jestli ještě letos vůbec vyjedu :)

A když už je řeč o hadrech... už mám ceny na trika a je to bomba! Díky změně výrobce textilu a vynechání jedné výšivky jsou ceny znatelně níž. Ještě dávám dohromady tabulku, abych nic nespletl, a všichni měli přehled, ale už se ta anabáze snad chýlí ke konci. Tak se těšte. :woohoo:
18. zář 2013 11:15 #47

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4

Odpověděl Pepe pro téma Re: Padací rám Honda CBF 600N

To Eddie-nepríjemná skúsenosť ale som rád ako to dopadlo,80tka je v krízovke velmi vysoká rychlosť.
K tým padákom,aby sa Vám lepšie robil rozpočet tak u mňa by to stálo flašku slivovice a je jedno kolko kusov,ono keď sa to raz nastaví tak už to odsejpá.
18. zář 2013 15:53 #48

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 33
  • Obdržená poděkování 0
odkaz

Jak je možné že tento padák pasuje na model 2008-2013, když prodejci tento padák prodávají na model do 2008.
To pasuje na oba modely ?
Poslední změna: 18. zář 2013 20:33 uživatelem tomasz..
18. zář 2013 20:25 #49

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 58
  • Obdržená poděkování 1
tomasz. napsal:

odkaz

Jak je možné že tento padák pasuje na model 2008-2013, když prodejci tento padák prodávají na model do 2008.
To pasuje na oba modely ?


To určitě nebude na oba modely.
Mrkni zde klik

Starší model měl Fehlingy víc hranaté.
18. zář 2013 22:24 #50

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: Pacous
Vygenerováno za 0.590 sekund