Motomuzeum Sezemice

  • Příspěvky: 382
  • Obdržená poděkování 48

Odpověděl Marty11 pro téma Motomuzeum Sezemice

Také si píšu... Pardubice...perník...motorky ... to bude bezva :( :)
Honda CBF 1000 2010
27. úno 2017 19:31 #31

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Motomuzeum Sezemice

Hele říkal jsem to i Richardoj a Lence někteří je znáte a taky bude mít zájem jet takže to vypadá na velkou akci...
Honda CBF 1000 RS:)
28. úno 2017 10:23 #32

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Motomuzeum Sezemice

JinT napsal: Hele říkal jsem to i Richardoj a Lence někteří je znáte a taky bude mít zájem jet takže to vypadá na velkou akci...


Paráda , to jsou moc fajn lidičky , pozval jsem i kámoše , co byl s náma na vyjížďce na Vranově , takže účast bude hojná :-)
01. bře 2017 10:52 #33

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 609
  • Obdržená poděkování 5

Odpověděl Damon pro téma Motomuzeum Sezemice

Sem se chtěl optat ve 13 prohlídka a obídek před ? Nebo prohlídka a obídek pak? Možná divná otázka ale první varianta je trochu reálnější protože od 17ti budu asi muset být jinde. Je to daleko(časově) rád bych se podíval a setkal se a tak abych věěl ...dík
Kawasaki Z 1000 SX
01. bře 2017 22:28 #34

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Motomuzeum Sezemice

Damon napsal: Sem se chtěl optat ve 13 prohlídka a obídek před ? Nebo prohlídka a obídek pak? Možná divná otázka ale první varianta je trochu reálnější protože od 17ti budu asi muset být jinde. Je to daleko(časově) rád bych se podíval a setkal se a tak abych věěl ...dík



No s touhle otázkou trochu bojuju sám, protože je to daleko třeba i pro Boca a další kluky, a čas prohlídky jsem nastavil tak abyste nemuseli vyjíždět moc brzo ráno páč si říkám že květnové ráno bývá studené,tak nevím zda stihneme obídek před, chtělo by to aby se vyjádřilo víc lidí hlavně Ti z daleka v kolik by chtěli vyjíždět :-)
02. bře 2017 11:27 #35

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 301
  • Obdržená poděkování 70

Odpověděl žil pro téma Re:RE: Motomuzeum Sezemice

Hodys napsal:

Damon napsal: Sem se chtěl optat ve 13 prohlídka a obídek před ? Nebo prohlídka a obídek pak? Možná divná otázka ale první varianta je trochu reálnější protože od 17ti budu asi muset být jinde. Je to daleko(časově) rád bych se podíval a setkal se a tak abych věěl ...dík



No s touhle otázkou trochu bojuju sám, protože je to daleko třeba i pro Boca a další kluky, a čas prohlídky jsem nastavil tak abyste nemuseli vyjíždět moc brzo ráno páč si říkám že květnové ráno bývá studené,tak nevím zda stihneme obídek před, chtělo by to aby se vyjádřilo víc lidí hlavně Ti z daleka v kolik by chtěli vyjíždět :-)

No já to mám 200km což jsou tak 3hod jízdy. Takže bageta cestou prohlídka kafe a úprk zpět na jih :) :) :)

Odesláno z mého Lenovo TAB S8-50F pomocí Tapatalk
02. bře 2017 14:56 #36

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Re:RE: Motomuzeum Sezemice

Boco bude asi přespávat u nás bude zajíždět motorku tak to pak máme kousek... a pokud by někdo ještě chtěl zajistit ubytko dejte vědět nějak bychom to vymysleli...
Honda CBF 1000 RS:)
03. bře 2017 14:22 #37

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Motomuzeum Sezemice

Dneska jsem potvrdil to Muzeum v Sezemicích
Platí dohodnutý termín Takže 13.5 ve 13:00 se tam sejdeme ,jen bych potřeboval potvrdit účast a počet účastníků,tak se prosím přihlaste kdo má zájem ať můžu nahlásit počty :-)
03. dub 2017 15:33 #38

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 56
  • Obdržená poděkování 8

Odpověděl Eiffel pro téma Re:Motomuzeum Sezemice

Ahoj. Hlásím se. Původně jsem nemohl, že byly hlášený moto gymkhana závody na 13.5. Ale nakonec jsou 14.5. v Liberci.
Poslední změna: 03. dub 2017 15:41 uživatelem Eiffel.
03. dub 2017 15:40 #39

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 301
  • Obdržená poděkování 70

Odpověděl žil pro téma Re:RE: Motomuzeum Sezemice

Hodys napsal: Dneska jsem potvrdil to Muzeum v Sezemicích
Platí dohodnutý termín Takže 13.5 ve 13:00 se tam sejdeme ,jen bych potřeboval potvrdit účast a počet účastníků,tak se prosím přihlaste kdo má zájem ať můžu nahlásit počty :-)

Jo pokud se nic nestane tak určitě


Odesláno z mého Lenovo TAB S8-50F pomocí Tapatalk
03. dub 2017 18:08 #40

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.602 sekund