Motomuzeum Sezemice

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Motomuzeum Sezemice

Ahoj , tak v suchu a v bezpečí doma , tak doufám , že ostatní také dorazili v pořádku :-) a díky všem za hojnou účast :-)
Díky: JinT
Poslední změna: 13. kvě 2017 18:08 uživatelem Hodys.
13. kvě 2017 18:07 #81

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Motomuzeum Sezemice

Hele tak jsem se až teď dostal k poděkování Hodys našel super místo a jsem rád že jsem Vás zase pod delší době viděl ikdyž jsme totálně promoknuli asi 3km před cílem a moc jsme nemohli pokecat, protože když jsme přijeli měli jsme závadu na palivu, protože je David Lajdák a nekontroluje si pravidelně jak má nádrž zapojenou :woohoo: :woohoo: díky tomu ani nevím zda jsem se se všemi stihnul pozdravit a náš příjezd byl tak trochu chaos :evil: zase na druhou stranu já mám další zážitek a kdyby mi někdo v pátek řekl, že davida potáhnu na laně na motorce tak bych mu asi nevěřil.... Ovšem co na to říct ta jeho motorka už je v podstatě tak trochu moje mám na ní svůj sloupek řízení přední vidlice blatník zrcátko... Zapomněl jsem na něco? no prostě jsem jí tam nemohl nechat na pospas rzi a rozkladu... :woohoo: :woohoo:

Jinak naše severovýchodní parta se vyhnula všem bouřím a i cestou zpět jsme si vybrali pár špičkových míst aby měl Eifell trochu vzrůša a užil si cestu s námi...
Celkem jsme cestou k muzeu najeli místo 90km přímé cesty 330km motýlím stylem po výběru těch nejlepších cest co mě napadli takže tohle pro mě zůstane na dlouho nejlepší vyjížďka :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
14. kvě 2017 15:22 #82

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 56
  • Obdržená poděkování 8

Odpověděl Eiffel pro téma Re:Motomuzeum Sezemice

Bylo to super. Muzeum výborný. A cesta zpět s Vámi na sever. Bomba. Dneska ještě projížďka z Liberce do Prahy přes Ralsko, Mimoň, Doksy a Dubá. Taky super cesta.
Poslední změna: 14. kvě 2017 19:55 uživatelem Eiffel.
14. kvě 2017 19:55 #83

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 382
  • Obdržená poděkování 48

Odpověděl Marty11 pro téma Motomuzeum Sezemice

Děkuji Hodýskovi Sezemice relativně znám - jezdím přes ně na Vysoké Mýto ale tak pěkné muzeum jsem opravdu nečekal...
Co se týká srazu trochu mě mrzí že jsme nemohli přivítat nové tváře díky relativně pozdnímu příjezdu, důvod psal už Jindra.
Pak se to nějak rozprchlo... Tak tedy dejme tomu ještě jednu šanci na sraze v Krkonoších 16-17-18.6. Tam se poznáme i lépe pokecáme ;)
Honda CBF 1000 2010
15. kvě 2017 07:16 #84

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Motomuzeum Sezemice

Jasný na sraze v Krkonoších budu mít vlek a případně dodávku takže odpadlíky dopravím jednodušeji... je otázka zda by nebylo lepší se s Davidem dohodnout rovnou, že by přijel vlakem a motorku bychom poslali na vleku napřed... byla by jistota že dorazí na čas....

Jinak jsem se asi 1km před Sezemicemi v duchu chválil jak jsem dokázal tu trasu naplánovat, že jsme přijeli akorát přesně, že v klidu zaparkujeme a všechny pozdravíme a půjdeme v klidu dovnitř :woohoo: :woohoo:

Ale Márty ty jsi se aspoň kousek svezl s pěknou spolujezdkyní... horší to bude mít David když tě teď poznala jak jezdíš třeba už jiného chtít nebude :evil:
Honda CBF 1000 RS:)
15. kvě 2017 10:11 #85

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 382
  • Obdržená poděkování 48

Odpověděl Marty11 pro téma Motomuzeum Sezemice

Nebudu mu dělat do zelí má silnýho bráchu ale slečna je moc fajn.... :evil: :evil: :evil: :laugh: :laugh: :laugh:
Honda CBF 1000 2010
15. kvě 2017 12:29 #86

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85

Odpověděl keith pro téma Motomuzeum Sezemice

Na co reagovat dříve....Hodysku díky za super důvod potkat se a cestu si jak se patří užít.

Závada přišla načasovaně..bohužel vás to všechny zdrželo..nicméně to mohlo přijít o 10 min dřív a stáli jsme mezi poli v průtrži mračen...

Děkuju kolegáčkům za pomoc a super zážitek na laně. je to horší než v autě, ale lepší než tlačit.

Peťka se chytla super...první delší projížďka a už slušně spolupracuje, nebojím se, že by ji Marty na tom kousku ohromil...jel jak s vajíčky, takže jako Jindra :woohoo: :woohoo: .

Těšíme se na regulerní sraz, kde pokecáme.
chro chro
15. kvě 2017 18:50 #87

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 272
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl Rishor pro téma Motomuzeum Sezemice

pre hodysa velke vyznamenanie = vynikajuca akcia, dojdem aj o rok a rad = dakujem :silly: ...moc ma tesi ze sme sa tam opat mohli skoro vsetci stretnut, pokecat, povtipkovat = ste uzasni ludia :blink:
v pondelok cca 22:00 som tiez dokvitol do ziliny a v uplnom poriadku = domov :S
PPS: o pocasi cestou asi nema vyznam pisat, pretoze bolo vsetko pekne: slnko, hmla, dazd, krupobitie a miestami sneh pri ceste :whistle:
ale inak: super nalada, mnozstvo zazitkov, skveli ludia, uzasne motorky, dobra nalada, kvalitny asfalt, lacny benzin a mnoho neopakovatelnych zakrut :evil:
CBF 600 SA 2004
Poslední změna: 16. kvě 2017 06:53 uživatelem Rishor.
15. kvě 2017 23:38 #88

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 33
  • Obdržená poděkování 8

Odpověděl milda65 pro téma Motomuzeum Sezemice

Rád jsem vás bando viděl. Někoho po třech letech, někoho poprvé. A poprvé jsem viděl i taženou motorku na kurtě :) . Byli jste prima. Díky za pěkné odpoledne.
Díky: Rishor
16. kvě 2017 06:55 #89

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Motomuzeum Sezemice

Mildo doufám, že se nedostaneme do Hasičských análů(pro rejpala anál v tomto případě je archaický výraz pro písemnost možná i kroniku či zápisky) :woohoo: :woohoo: ale u píva to bude hezká historka... Vyfotil to někdo?
My s Ernestem se s Davidem nenudíme po pravdě já se Petře divím, že s ním jezdí nikdy není jistý, že dojede na poprvé bez opravy ikdyž zatím vždy dojel po ose (budiž mu to ke cti... jestli já přitahuji déšť David opravy jsme skvěle doplňující se duo s námi je radost jet na dovolenou....) ovšem ty opravy jsou vždy kuriozní :woohoo: přišroubovaná řadička a podobně... :woohoo: :woohoo: S ním se prostě člověk nikdy nenudí... Přesně jak napsal já jsem si představoval jak ho táhnu z toho deště co nás chytnul 3min před tím no to by byla šou... :sick:
Honda CBF 1000 RS:)
16. kvě 2017 11:48 #90

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.933 sekund