Zajímavosti,videa,články-prostě motopohoda z netu

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98
Jinak Petr na cestách zdárně studuju :) hezky popsané ten kluk má talent a pěkný fotky
15. bře 2015 18:47 #261

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Hodys napsal: na motosalonu mě zaujal stánek Crazy Day tak jsem teď koukal na pár videí je to zajímavé nebylo by marné to zkusit



Jo jako týdenní aktivní dovolenou bych to bral. Bohužel zvedly ceny a těch pomalu 20tis. už je na rodinný rozpočet trochu příliš. Tím Hodys není ale vyloučeno, zkusit někoho i s motorkou domluvit na víkend a jít si zařádit a něco se přiučit.
Tím nemyslím přímo kluky z Crazy Days. Jistě by se mezi stundridery nechal někdo přemluvit za určitý peníz.
15. bře 2015 20:30 #262

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
taky jsem nad tím přemýšlel bohužel mě odradil spíš ten čas na víkendoví kurz bych jel ale týden nedokážu uvolnit určitě né pro stunts.. Ovšem na našich strojích je trochu problém že jsou pro tyto hrátky málo upravené.
Když začneme u rámu, vidlic a hlavně zadní brzdy... Jednou, dvakrát, desetkrát se zvednout na zadní... možná jo ale víkendové blbnutí by mohlo znamenat návštěvu v servise.... :S :pinch: :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
15. bře 2015 21:58 #263

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64
No určitě jsem nemyslel stunt na CBF. Do toho bych osobně nešel! 100% na zapůjčené a upravené moto. :laugh:
15. bře 2015 22:03 #264

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98
jsou tam i 3 denní kurzy a motorky půjčují takže pohoda ,letos to určitě nedám ale časem bych do toho šel
Poslední změna: 17. bře 2015 18:54 uživatelem Hodys.
17. bře 2015 18:49 #265

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
No jo už je to tady jak zjistí jaký ji pilot tak ani jedna motorka nepůjde natočit. :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
17. bře 2015 18:53 #266

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

JinT napsal: No jo už je to tady jak zjistí jaký ji pilot tak ani jedna motorka nepůjde natočit. :woohoo:


nevím kdo měl motokáru číslo 8 (podle slov pořadatele jednu z nejrychlejších) a během dvou jízd z ní udělal střílející prskolet??? :laugh: :laugh: :laugh: jako důkaz na konci videa chudák mechanik se šroubovákem v Radotíně
17. bře 2015 18:56 #267

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Hele to jsi špatně pochopil ten borec se jen bál abych si nestěžoval a nechtěl vrátit peníze... tak mi řekl, že je nejrychlejší... to by s ní jel ten borec co nás vyprášil všechny... Ten čas co řekl byl o hodně rychlejší než vypsaný record :evil:
Honda CBF 1000 RS:)
17. bře 2015 19:07 #268

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

JinT napsal: Hele to jsi špatně pochopil ten borec se jen bál abych si nestěžoval a nechtěl vrátit peníze... tak mi řekl, že je nejrychlejší... to by s ní jel ten borec co nás vyprášil všechny... Ten čas co řekl byl o hodně rychlejší než vypsaný record :evil:


no chápu :-) asi se bál že ho budeš prudit jako mě kvůli Tvému obědu :laugh: :laugh: :laugh:
17. bře 2015 19:14 #269

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98








na příští motokáry a nejen na ně mám novinku kámoš mi upravil starý odřený kokos na elegantní stylový :laugh: :laugh: :laugh:
Poslední změna: 17. bře 2015 19:18 uživatelem Hodys.
17. bře 2015 19:16 #270

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.647 sekund