Zajímavosti,videa,články-prostě motopohoda z netu

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Tak u tohoto videa jsem brečel... tohle je fakt super :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
24. úno 2016 10:34 #321

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 388
  • Obdržená poděkování 47
To je zajímavý ....zase mluvíš o vodě (brekot) to je fakt síla :P
CBF 600 S 2008
24. úno 2016 19:13 #322

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98
Ahoj všem
Chtěl bych vás upozornit na skvělý film , který teď přichází do kin Trabantem do posledního dechu . Máme to štěstí , že jsme byli pozváni v uterý na předpremiéru od mého kamaráda a zároveň jednoho z kameramanů tohoto filmu , a moc se nám to líbilo , tak vám nesměle doporučuju mrknout :-)

www.google.cz/url?sa=t&source=web&rct=j&...cJB9bSQCqcAn5z7tg9Tw
18. bře 2016 16:43 #323

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72
Poslyš Ty nesmělouši :woohoo: ten film ti docela závidím . Trabanti jsou bezva a sleduji je v televizi .Kompletní film a ne kouskovaný seriál,navíc tam kdesi v kotěhůlkách musel být bomba .čau M
19. bře 2016 16:27 #324

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Malp napsal: Poslyš Ty nesmělouši :woohoo: ten film ti docela závidím . Trabanti jsou bezva a sleduji je v televizi .Kompletní film a ne kouskovaný seriál,navíc tam kdesi v kotěhůlkách musel být bomba .čau M


Můžu Ti poskytnout nějaké informace jinak v kině je to už od 17 března :-) mám štěstí že jsem mohl být u toho když odjížděli a pomáhat lepit samolepky na auta a motorky
19. bře 2016 19:58 #325

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98
posílám jednu fotečku z letošního motosalonu v Brně , je to úplná novinka od firmy JAWA . Jedná se o eko skútr ,k jeho pohonu je využíván jednohlavý dvounohý stojatý motor
povšimněte si prosím že jezdec používá stejné kuřecí nepromoky jako mám já a Pacouš od firmy ČERVA
tato kombinéza je zárukou úspěchu




Poslední změna: 20. bře 2016 12:23 uživatelem Hodys.
20. bře 2016 12:16 #326

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64
Co se týká Trabantů, tak ta první Afrika ně moc nechytla, ale ta Jižní Amerika už bylo jiné kafe a dost jsem se při tom bavil. Tak určitě mrknu i na Austrálii nebo kde se to vydali tentokrát.

PS: Ta Jawa už je zase marná, kopíruje Babettu! Ale ze zkušeností z mých raných let motorismu, bylo to ku.va. těžké kolo na šlapání!
20. bře 2016 13:23 #327

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Hodys napsal:

Malp napsal: Poslyš Ty nesmělouši :woohoo: ten film ti docela závidím . Trabanti jsou bezva a sleduji je v televizi .Kompletní film a ne kouskovaný seriál,navíc tam kdesi v kotěhůlkách musel být bomba .čau M


Můžu Ti poskytnout nějaké informace jinak v kině je to už od 17 března :-) mám štěstí že jsem mohl být u toho když odjížděli a pomáhat lepit samolepky na auta a motorky


Čau ,díky , infa nětreba , treba mě hodit voko na film ;)
21. bře 2016 20:26 #328

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Malp napsal:

Hodys napsal:

Malp napsal: Poslyš Ty nesmělouši :woohoo: ten film ti docela závidím . Trabanti jsou bezva a sleduji je v televizi .Kompletní film a ne kouskovaný seriál,navíc tam kdesi v kotěhůlkách musel být bomba .čau M


Můžu Ti poskytnout nějaké informace jinak v kině je to už od 17 března :-) mám štěstí že jsem mohl být u toho když odjížděli a pomáhat lepit samolepky na auta a motorky


Čau ,díky , infa nětreba , treba mě hodit voko na film ;)


Souhlas film je fakt skvělý :-)
21. bře 2016 23:00 #329

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72
Tak nic -vono to nemaká :(
Poslední změna: 22. bře 2016 18:55 uživatelem Malp.
22. bře 2016 18:54 #330

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 1.012 sekund