MOTOTURISTIKA NA CBF

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Re: MOTOTURISTIKA NA CBF

peca napsal:

Takže: sepsáno, ......................



Za mně dobrý-dobře napsaný! Jinak Slovinsko je samo o sobě paráda-na malým prostoru hodně zajímavostí a špicová krajina.

02. čvn 2013 09:27 #131

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4

Odpověděl Pepe pro téma Re: MOTOTURISTIKA NA CBF

Tomu sa môže povedať že máš za sebou krst,zvládol si to na jednotku,dobre napísané viem si tie pocity dôverne predstaviť.Je fakt že niekedy sa treba zaťat ale zase je ten výkon hodnotnejší a siahnuť občas do rezerv nezaškodí môže to pomôcť človeku spoznať seba samého.Do budúcna hodne zdaru
02. čvn 2013 12:11 #132

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: MOTOTURISTIKA NA CBF

Malp napsal:

peca napsal:

Takže: sepsáno, ......................



Za mně dobrý-dobře napsaný! Jinak Slovinsko je samo o sobě paráda-na malým prostoru hodně zajímavostí a špicová krajina.



a nádherný fotečky moc hezký

02. čvn 2013 12:58 #133

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 37
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl peca pro téma Re: MOTOTURISTIKA NA CBF

Borci moc diky, vazim si toho.
02. čvn 2013 13:25 #134

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Re: MOTOTURISTIKA NA CBF

Taky jsem to přelouskal. Pěkně napsaný, určitě to musel být intenzivní zážitek. Já na svoji první opravdu dlouhou cestu zatím čekám. Doufám, že to bude srpnové GG (nebo kam se to pojede) s klubem. Doma musím totiž překonávat značnou bariéru v podobě své "nemoto" manželky B)
02. čvn 2013 13:29 #135

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 37
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl peca pro téma Re: MOTOTURISTIKA NA CBF

Dr.Pilulkin napsal:

Taky jsem to přelouskal. Pěkně napsaný, určitě to musel být intenzivní zážitek. Já na svoji první opravdu dlouhou cestu zatím čekám. Doufám, že to bude srpnové GG (nebo kam se to pojede) s klubem. Doma musím totiž překonávat značnou bariéru v podobě své "nemoto" manželky B)


Rozumim a drzim palce :) Ja jsem netakticky hned po prijezdu ve dverich volal, ze jsem nadsenej a ze okamzite bych jel zase... :dry: Zazitek ale nadhernej.
02. čvn 2013 14:15 #136

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Re: MOTOTURISTIKA NA CBF

Dr.Pilulkin napsal:

Taky jsem to přelouskal. Pěkně napsaný, určitě to musel být intenzivní zážitek. Já na svoji první opravdu dlouhou cestu zatím čekám. Doufám, že to bude srpnové GG (nebo kam se to pojede) s klubem. Doma musím totiž překonávat značnou bariéru v podobě své "nemoto" manželky B)


Nj,máme to s babama ale trápení :cheer: jezdit nechtěj,a protože to neznaj,maj o nás pořád strach. :blink: Když jsem minulý rok začal mluvit o tom,že příští sezonu pojedem s Hodýskem IRL,brala to s humorem. Teď když vidí že mě to nepřešlo,začíná jí to asi nějak docházet, B) ale my pojedem ;)
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
03. čvn 2013 23:22 #137

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma Re: MOTOTURISTIKA NA CBF

Takove problemy nastesti nemame :cheer:
13. čvn 2013 22:04 #138

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 13
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Bob pro téma Re: MOTOTURISTIKA NA CBF

Úplně to sem nepatří, ale došlo k tomu také při turistice. V neděli 16.6.2013 jsme při cestě z Kravař do Roudnice n.L. ztratil kufr GIVI V46. Špatně zacvaklej nebyl, protože jsem s ním před tím ujel cca 150 km i po dost rozbitejch silničkách. Na pumpě v Kravařích jsme stavěli a tam byl v pohodě. Byly v něm jenom lehké věci a proto se na 99% udrncal na kostkách a hrbolech roudnického náměstí, kde jsem ještě slyšel jak drnčí. Zastavil jsme ani ne po 500 m a hned ho jel hledat. Lídí okolo plno, ale nikdo nic neviděl. Za ujetých víc jak 20.000 km s touhle Givinou nebyl žádnej problém. Se starším jsme najel 60.000 km a také bez problémů. Neříkám, že jsem ve svém okolí neviděl ulítlej kufr, ale mě se to nikdy nestalo. Už pomalu začínám ztrácet naději, že se dostal do rukou slušného člověka. Díky za případné info. :(
18. čvn 2013 10:17 #139

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 116
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl spyro pro téma Re: MOTOTURISTIKA NA CBF

Ahoj me by zajimalo z preventivniho hlediska jak to mohlo uletet? To se ulomily ty dva koliky nebo ten hlavni kolík co se to do nej zacvakne nebo to ulitlo aji s plotnou?Pises zes ho slysel drncet--ja kdyz jedu tak me nedrnci jen nekdy veci v nem :).Pokud ti kufr uletel a plotna zustala byla plotna ok?
Treba kdyz napises proc si myslis zes ho ztratil tak to pomuze jinym se vyvarovat stejne chyby.
18. čvn 2013 20:34 #140

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.620 sekund