MOTOTURISTIKA NA CBF

  • Příspěvky: 11
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Wilda_69 pro téma Re: MOTOTURISTIKA NA CBF

Paráda :cheer: Moc pěkné fotky :) Jsi odvážná žába :)
18. říj 2013 21:47 #191

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 306
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl Bruty pro téma Re: MOTOTURISTIKA NA CBF

:) Krása, je super dokázať, ako sa aj s malým náčiním dá urobyť veľký tanec... :evil:
asi nejdem do väčšej moto :laugh:
21. říj 2013 21:59 #192

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 11
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Wilda_69 pro téma Re: MOTOTURISTIKA NA CBF

Bruty napsal:

:) Krása, je super dokázať, ako sa aj s malým náčiním dá urobyť veľký tanec... :evil:
asi nejdem do väčšej moto :laugh:


Jen jdi 600ccm je to pravé na cestování (lehké a docela rychlé :) )

Nahrála jsi někam video ze srazu v létě? Docela bych koukl :P :)
21. říj 2013 22:06 #193

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 382
  • Obdržená poděkování 48

Odpověděl Marty11 pro téma Re: MOTOTURISTIKA NA CBF

Doufám že příští rok stihnu alespoň půlku toho co Corvette. :)
Honda CBF 1000 2010
29. říj 2013 18:12 #194

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 306
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl Bruty pro téma Re: MOTOTURISTIKA NA CBF

Wilda_69
do väčšej moto zatiaľ nejdem... jazdím za 2,7 - 3 L na 100km a aj keď moja moto nejde viac ako maximálnych 140, tak sa dostanem všade kde chcem :laugh:
a čo je to ľahká moto? 600-ka? pre teba možno, ale ja mám 53 kg aj s topákami a tak aj moja Mrška čo má 150 kg mi je dosť... :laugh:
To videjko bude, ale zatiaľ nemám čas, lebo každú možnú chvíľku trávim v sedle motorky, ale len čo sa počasie dá do mínusu a začne padať biela šľahačka, tak sa do toho pustím... :)
30. říj 2013 19:40 #195

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 158
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl corvette pro téma Re: MOTOTURISTIKA NA CBF

Bruty...tak tak..ako hovoria moji rodičia..ty na tej motorke aj do pekla zájdeš ;)

Postavou nie som moc hrubšia od teba, ale váhy sa ani nebojím, ako moju nastávajúcu by som si predstavovala Super Tenere 1200, ktorá ma cca 250kg. Čísla váhy ma však netrápia, skôr ma trápia tie čísla čo predstavujú jej cenu..

Budúci rok by som chcela prejsť Rumunsko, Bulharsko, Macedónsko a Grécko... ako to všetko dopadne je ešte vo hviezdach..
31. říj 2013 13:43 #196

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 306
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl Bruty pro téma Re: MOTOTURISTIKA NA CBF

corvette
väčšej váhy samotnej sa nebojím, ale ja často vybehnem aj do terénu, kopca, po šotoline... ak to na mojich potulkách po hradoch, zámkoch a iných pamiatkach potrebujem :) a s touto našou malou mašinkou sa cítim výborne a dokážem ju vymanévrovať z akejkoľvek situácie... ;)
01. lis 2013 07:23 #197

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Re: MOTOTURISTIKA NA CBF

Ahoj
Všichni já jsem našel náhodou na stránkách půjčovny Harley Davidsona:)) tento odkaz na zpracované trasy a pokud si člověk spojí dvě až tři dohromady tak se to dá použít i pro naše stroje:))... přeci jen 155km na den je docela málo :P ... Ovšem ty trasy nevypadají špatně.
www.harleyrentalsprague.com/trasy-select.php
Honda CBF 1000 RS:)
16. led 2014 10:44 #198

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: MOTOTURISTIKA NA CBF

JinT napsal:

Ahoj
Všichni já jsem našel náhodou na stránkách půjčovny Harley Davidsona:)) tento odkaz na zpracované trasy a pokud si člověk spojí dvě až tři dohromady tak se to dá použít i pro naše stroje:))... přeci jen 155km na den je docela málo :P ... Ovšem ty trasy nevypadají špatně.
www.harleyrentalsprague.com/trasy-select.php


zrovna nedávno jsem koukal že mají slevové akční kupony na půjčení HD není to tak špatný ty ceny na den takže pokud chce někdo vyzkoušet americký sen :-) vozil jsem se na V-rod a není to tak zlé doporučuji vyzkoušet ....ale fakt je že na našich strojích si to líp vychutnáme líp nám to zatáčí
16. led 2014 23:13 #199

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Re: MOTOTURISTIKA NA CBF

Ahoj
Hodysku já taky doporučuju já jsem na cruiseru začínal a musím říct že pokud si člověk zajezdí na něčem tak špatně ovladatelném tak už se mu líbí uplně každá motorka na který sedíš jako člověk... Mimochodem proto je ten výlet rozsekaný do max 250km... Já jsem na cruiseru jel 450km v kuse a byl to očistec... Je pravda, že dokud jsem jezdil na cruiseru tak jsme déšť nepotkali :laugh: naštěstí kdo by to čistil jak jsi viděl na obloze mráček zůstal jsi doma :laugh:
PS bach na Harlejáře střílej kuřata B)
Honda CBF 1000 RS:)
17. led 2014 14:34 #200

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 1.142 sekund