MOTOTURISTIKA NA CBF

  • Příspěvky: 924
  • Obdržená poděkování 44

Odpověděl Pacous pro téma Re: MOTOTURISTIKA NA CBF

Jaderná elektrárna Temelín - jede se po silnici hned vedle, což je docela zážitek a potom hned sousedí informační středisko, které také není úplně nezajímavé.
Pokud chcete spíš nějaký zámek, tak je docela pěkný zámek Kratochvíle u Netolic, nebo samo Hluboká, případně kousek dál Krumlov, nebo Červená Lhota. V okolí je toho spousta.
...a kdybyste jeli do těch Netolic, tak potom si dejte trasu Netolice-Temelín. ;-)
Praha - CB 1300 SA (2008)
CBF 1000 ABS (2006)
www.vanisti.cz
07. srp 2012 08:02 #61

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4

Odpověděl Pepe pro téma Re: MOTOTURISTIKA NA CBF

Mam poznacene ale pokia este nieco napadne dajte,dik!
07. srp 2012 16:24 #62

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 301
  • Obdržená poděkování 70

Odpověděl žil pro téma Re: MOTOTURISTIKA NA CBF

ahoj
cesta z Hluboký do Týna se momentálně hned za hlubokou frézuje cca 4km /průjezd na semafory/ Hlavní cesta z Č.B. na Hlubokou je uzavřená / objížďky/ Hlavní cesta Netolice Č.B. taky frézování + nový povrch .Záleží jak dalekou si chcete udělat vyjížďku . jinak to co psal pacous + Orlík , Zvíkov a samozřejmě Č. Budějovice/. a lipno taky není zas tak daleko. Krásná trasa Č.Krumlov, Rožmberk n.VLT. , Lipno , Frymburk , Horní Planá ,Volary , Prachatice , Netolice , Týn N.Vlt. .
Na Druhou stranu Třeboň /lázně ,zámek ,pivovar/,
J. Hradec , Červená Lhota .
07. srp 2012 17:16 #63

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: MOTOTURISTIKA NA CBF

Posíláme pozdrav z dovolené jedeme s Kačenkou Slovinsko-Rakousko-Itálie...právě píšeme z Rakouských Alp. Až se vrátíme dodám fotečky...už máme najeto 1800km a jednou tolik před sebou :) jediná závada trochu prolíná vodní pumpa mojí motky tak nám držte palec :)
09. srp 2012 21:45 #64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 8
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl matescd pro téma Re: MOTOTURISTIKA NA CBF

ahoj lidi, i já musím přispět svou trochou do mlýna. Týdenní dovolená na motorce s vlastní ženou - perfektní!
Trasa Liberec
motorest Samota (Buchlovské Hory - perfektní ubytování i pro motorku a kuchyně, památky okolo)
Štúrovo - skvělé ubytování i pro motorku, koupaliště Vadaš - zklamání, přes řeku Ostřihom - bazilika a akvapark - oboje 1*
Velký Meder - akvapark nic moc, personál mizerný
Komárno - za zmínku stojí restaurace na lodi na řece Váh (u mostu), luxusní jídlo za super cenu
Budapest - 45 km od Štúrova přes hory (ano, i Maďarsku jsou hory:-))) akvapark Ramada - největší ve stř.Evropě, 17 bazénů, 11 tobogánů, služby skvělé a cenově super, personál ochotný. Cestou zpět jízda přes Visegrád - hrad
Poslední den na Slovensku - Patince, nejjižnější obec Slovenska - perfektní termály, trochu nuda po adrenalinu z Budapešti, ale vše nové a pěkné. A málo lidí!
Návrat s noclehem v Sedleci u Mikulova - penzion dvou motorkářů, takže ubytování pro motorku samozřejmost - vesnice plná sklípků, takže pozor...
Najeto téměř 1600 km a díky aplikaci Meteoradar suchou gumou...
Fotky nemám...nebyl čas - vše jsme procachtali a projedli:-(
Martin a Renata
10. srp 2012 07:29 #65

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4

Odpověděl Pepe pro téma Re: MOTOTURISTIKA NA CBF

Ja aby som nezabudol podakovat za informacie,spravil som z toho program na dva dni,no a po ceste budem sledovat špz z logom CBF klubu.
10. srp 2012 14:50 #66

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 273
  • Obdržená poděkování 8

Odpověděl Gastan pro téma Re: MOTOTURISTIKA NA CBF

Já budem v okolí od stredy do nedele, ubytovaní v treboni .. budem však chodiť ako malé dieťa po štyroch (kolesách) ...
10. srp 2012 15:11 #67

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 301
  • Obdržená poděkování 70

Odpověděl žil pro téma Re: MOTOTURISTIKA NA CBF

Gastan napsal:

Já budem v okolí od stredy do nedele, ubytovaní v treboni .. budem však chodiť ako malé dieťa po štyroch (kolesách) ...


když tak se ohlaš do Třeboně to mám 18 Km telefon na mne máš ;)
10. srp 2012 15:39 #68

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Re: MOTOTURISTIKA NA CBF

Dnes se pro mě zastavil kámoš,a že má nový gumy a pojedem je vyzkusit.Jen tak,jeli jsme okolí Bystřice pod Hostýnem a přilehlé cesty.první minela přišla hned na začátku,když jsem ve Frenštátě při rozsvícení hladovýho oka natankoval(4,8L/100km),ale ouha,v kapse pade,a karta doma B) Poučení první:jezdit sám se nevyplácí.Hodnej kámoš že se stavil,no a taky zaplatil benzín :laugh: ...
No a potom ValMez,Hostýn nebojaksetenkopecjmenuje,Bystřice,a v Hranicích rozlučka.Už po tmě.No a jak ho vyprašuju zase na VM v otáčkách abych vyhnal případné pavouky z výfukového potrubí B) ,chytil jsem přímo na prostředek plexiku můru jak prase,že nebylo vidět vůbec nic.Poučení druhé:Na cestu se vyplácí vozit hadr a čistič.Můra byla tak mastná,že jsem ji z hledí drhnul rukavicí až do VM. :)
Zbytek už v poho.V lese jsem dal přednost srnkám(super přední brzda s ABS :) ),vytvořil jsem dostatečný odstup od závodůchtivých řidičů osobních aut(Honda CBF 600),a na pohodu až dom.Motka není žádný dělo,ale už jsem si zvyk,a jezdí se mi s ní docela prima.Takže vlastně prima vyjížďka :lol:
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
15. zář 2012 23:07 #69

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 56
  • Obdržená poděkování 3

Odpověděl patek pro téma Re: MOTOTURISTIKA NA CBF

Jmenuje se to Troják a Tesák . Hostýn je iný kopec . Jinak pěkná projížďka .
16. zář 2012 17:42 #70

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 1.031 sekund