Jsem tu nový,přivítání,můj první příspěvek....

  • Příspěvky: 46
  • Obdržená poděkování 0
Tak dneska jsem se konečně dočkal a svou první motorku si přivezl domů. Abych se s ní trošku seznámil, tak jsme spolu během dne zvládli 180 kilometrů a jenom si holka předla. Krásně zvládá když si to jen tak šolíchám kolem 3 tisíc otáček, přes 7 jsem se ještě neodvážil. Zítra doufám vyjde počasí a zase pár desítek až stovek kilometrů najedem, postupně přidám k sobě do profilu i nějakou fotku. Pokud by se někdo v průběhu příštího týdne na motorce pohyboval někde v okolí Příbrami, tak kdyžtak dejte vědět a můžem se někde srazit.
Příbram - CBF 600SA
21. kvě 2011 18:19 #201

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 276
  • Obdržená poděkování 0
22. kvě 2011 10:29 #202

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 609
  • Obdržená poděkování 5
I já , kolem Příbrami jsem byl min týden.
Kawasaki Z 1000 SX
22. kvě 2011 10:32 #203

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29
Taky nejsem úplným přítelem "ječícího" motoru, ale v zatáčkách nahoru od Roztok na Nižbor to holt rvu na dvojku, abych nemusel zbytečně klechtat šaltkou a měl dost tahu. Ale je to tak do 9 tisíc a v lese už troječka :) Příbram mám relativně z ruky, spíš to brousím kolem Křivoklátu a Berouna.
24. kvě 2011 21:46 #204

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 276
  • Obdržená poděkování 0
Jo,to je moje také oblibene stoupani, roztocena 2 a hura do serpentin. A pak v Nizboru nealko pivo. Treba se tam potkame :-)
25. kvě 2011 05:47 #205

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 46
  • Obdržená poděkování 0
Na berounsko bych se za váma mohl někdy sjet kouknout, to mám kousek, ale serpentiny zatím projíždím hodně zvolna, ještě tu motorku nemám moc v ruce, takže jezdím zatím dost opatrně. Nicméně dneska jsem si poklidným turistickým tempem vychutnal 280 kilásků přes Lnáře, Horažďovice, Sušici na Srní a odtud pak na Železnou Rudu s odbočkou k Arbersee a pod sjezdovku na Gross Arberu, dále pak Špičák, zastávka na oběd v Hojsově Stráži a potom přes Nýrsko, Klatovy, Nepomuk a Rožmitál domů. Mašina si jenom vrněla a mě kupodivu ani moc nebolí prdel, asi už si na posez za řidítkama zvykám :) Pár fotek pro inspiraci přidávám do galerie.
Příbram - CBF 600SA
Poslední změna: 25. kvě 2011 19:44 uživatelem Ondrasan.
25. kvě 2011 17:36 #206

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 20
  • Obdržená poděkování 0
Zdarec,

koukám a jen můžu tiše závidět jezdit si tak přes týden.Kvůli baráku který letos snad bude hotovej komplet,si konečně užiju plně stroje možná ještě letos.Jinak přeji mnoho krásných a bezpečných km všem B)
25. kvě 2011 19:26 #207

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 609
  • Obdržená poděkování 5
A koukám že nejsem sám s tím barákem. ;)
Kawasaki Z 1000 SX
25. kvě 2011 22:18 #208

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29
Tak barák už "jenom" splácím. Ale vzhledem ke dvěma dětem a z toho vyplývajícího nedostatku času, nejvíc kiláků najezdím cestou do/z práce. Ale zatím se málokdy stalo, že bych si cestou domů nezajel až do Roztok a pak zpátky nahoru esíčkama. Mňam! To je na konci pracovního dne nejlepší na vymytí hlavy.

A pánové, až budete mít chuť na skvělý pivo (bohužel není nealko), tak zajeďte na hřistě do Broum a dejte si Matušku. Pak poznáte pivařovo nebe :)
26. kvě 2011 00:25 #209

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98
ahoj všem motorkářům máte moc hezký web moc se mi tu líbí a těším se na srazík
28. kvě 2011 12:38 #210

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 1.428 sekund