Jsem tu nový,přivítání,můj první příspěvek....

  • Příspěvky: 924
  • Obdržená poděkování 44
Hodys napsal:

ahoj všem motorkářům máte moc hezký web moc se mi tu líbí a těším se na srazík

Jsem rád, že se ti tu líbí. Vítej! :-)
Praha - CB 1300 SA (2008)
CBF 1000 ABS (2006)
www.vanisti.cz
29. kvě 2011 17:13 #211

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 3
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj všichni. Po dost dlouhé pauze ježdění na JAWA 350 jsem si před dvěma lety pořídil Transalpa 650 a pěkně jsem si pojezdil po našich rozbitých cestách. Pak mi nějak přišlo, že po polňačkách s drapákama už lítat nebudu a že by to chtělo zvýšit výkon, tak jsem koupil dva roky starou (mladou) CBF 1000. Po krátkém hledání na netu jsem našel tento naprosto skvěle udělaný web. Myslím to vážně, protože jsem viděl už dost podobných a tenhle je super. Jak graficky, tak i funkčně. Fakt dobrá práce :) . Konkrétní zkušenosti s technikou CBF 1000 zatím málo, jen se mi podařilo nainstalovat zásuvku pro napájení čehokoliv na řidítka, spínanou přes relátko. Nabízím zkušenosti s navigacemi, Geocachingem a popřípadě pro některé z nás s daněmi, protože to je můj obor ;)
Bill
11. čvc 2011 21:37 #212

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 924
  • Obdržená poděkování 44
Tak to zaprve velmi gratuluji k vyberu stroje. :-) zadruhe dekuji za pochvalu webu. a zatreti dane se muzou urcite hodit. dobre vedet! :-)
Praha - CB 1300 SA (2008)
CBF 1000 ABS (2006)
www.vanisti.cz
11. čvc 2011 21:46 #213

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 74
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj a vitam te v klubu,jsem z Litvinova,takze sousede no a pokud by jsi chtel protahnout po nemecke strane krusnych hor(tam jsem jak doma),tak se ozvi a domluvime se ;)
11. čvc 2011 22:51 #214

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 276
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj a vitej mezi nami!
12. čvc 2011 18:20 #215

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 245
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj Bille,

vítej. Taky jsem přesedlal z Transalpa - a jsem moc rád - CBF-ka je na silnici mnohem ovladatelnější.
Liberec - CBF1000 (2010)
12. čvc 2011 21:31 #216

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 18
  • Obdržená poděkování 0
tak vás všechny taky zdravim z Olomouce. Svou CBF-ku šestibábu mám třetím ročkem a je to vůbec první moto v mém životě. A jak to tak bývá s prvníma motkama snad u většiny, tak i u mě je to srdeční záležitost. K tomu bohužel náleží i první oťukávání jse na vzájem, které se neobejde bez nějákeho toho šrámu. Ale rány jsou zahojeny, tak už teď nezbývá než jsi užívat ubýhájících kilometříků pod kolama s úsměvem na rtu a radosti z jízdy, která tato máša poskytuje s velkým chtíčem :P . Za tento wed jsem vážně rád, už jen co jse zkušeností, rad a typů od ostatních týče. tak snad na srazu, ahoj
12. čvc 2011 23:08 #217

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 245
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj, vítej.
Motorka je krasavice.
Koukám na Tvůj avatar, že náklony máš po těch šrámech už asi v ruce :-)
Liberec - CBF1000 (2010)
13. čvc 2011 15:19 #218

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 18
  • Obdržená poděkování 0
tak naštěstí náklony jsem piloval bez šrámů a to na obou stranách. Pěkně pomaloučku, polehoučku to zkoušet a zkoušet dávat dolů až to všechno najednou zarazí stupačka :woohoo:
13. čvc 2011 16:52 #219

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 609
  • Obdržená poděkování 5
Je to super když přijde někdo nový a ještě lepší když je aktivní,vítám vás všechny. ;)
Kawasaki Z 1000 SX
13. čvc 2011 20:31 #220

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 1.149 sekund