Slovinsko 2014

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Slovinsko 2014

Jste to vůbec nepochopili. Ředitel zájezdu se pouze staral o zpestření jinak nudného výletu. Doma to přesto nezkoušejte Eddie je zkušený kaskadér a akce prováděl pod dozorem zkušených mechaniků a pomocníků kteří zajistili okolí a o motorku se vždy postarali.
Honda CBF 1000 RS:)
Díky: Eddie75
01. zář 2014 10:53 #141

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 105
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl Ondrej pro téma Slovinsko 2014

Eddie, "snad se vám výlet líbil", tak na to zapomeň. Výlet byl naprosto vynikající, užasnej. Tvoje organizační schopnosti jsou na top urovni. Ubytko, cesty, počasí, káva v Itošce při zahajájení místních rally závodů, perfektní číšník u Aleše co umí nalejt dva lahváče z jedné ruky na jednou, první jiskry, co jsem viděl, od Žilový motorky při výjezdu na Villach zadara ( on celej výjezd byl dost hustej mazec: dole na bráně :) , uprostřed :evil: , na hoře :woohoo: :woohoo: ), Nockalm, Postalmklamm, od Postalm na Villach z 9o% cesta přez 1200 m.n.m , pít vodu z řeky, setkání s nebem na Mangartu, atd atd. A spousty legrace a smíchu ( např. pane jede ten vlak na Písek, ne na naftu ty debile :laugh: )a to zdaleka neni vše....
Takže Eddie, klid a nohy v teple..
Poslední změna: 01. zář 2014 10:56 uživatelem Ondrej.
01. zář 2014 10:55 #142

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Slovinsko 2014

Jinak poslední členi Vaší výpravy se vrátil v 23:50 v pořádku domů po 28hodinách z toho byly tři hodiny spánku :woohoo: . Aby se to nepletlo u důchodce VW se rozsvítila kontrolka mazání už ve Slovinsku. Pravděpodobně špatné hladinové čidlo. Přesto nás dovezl :woohoo:. Jen se nám ta Eddiho potvora v autě pomočila a budu muset sanovat podlahu... a Klára je ještě dnes trochu sjetá od fridexu. :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
01. zář 2014 11:00 #143

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 105
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl Ondrej pro téma Slovinsko 2014

Jin-T - "vubec jste nepochopili"
Aha... :) :)
Poslední změna: 01. zář 2014 11:03 uživatelem Ondrej.
01. zář 2014 11:00 #144

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Slovinsko 2014

No Ondro kdyby jste nespěchali v sobotu domu. Tak jsme si mohli dát v neděli ráno kafe, byli jsme tam v 9:15 jako na koni :evil: jen by mě zajímalo kam se všichni rozprchli, protože mi jeli těma nejzajímavějšíma zatáčkama po B91 směrem k rakousku a přesto jsme Vás nepotkali...? :). Jinak do Výletu jsme zapojili i Boca, protože jsme si s ním dávali kafe na dálnici ve dvě ráno :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
01. zář 2014 11:11 #145

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 105
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl Ondrej pro téma Slovinsko 2014

Nojo , ale to já jsem vůbec netušil. Dozvěděl jsem se to, až po návratu dom od Eddiho někdy kolem půl jedenáctý. Dáme ho jindy ;)
01. zář 2014 11:23 #146

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Slovinsko 2014

JinT napsal: ... Jen se nám ta Eddiho potvora v autě pomočila a budu muset sanovat podlahu... :woohoo:


Jindřichu, jestli jezdíš autem jako na motorce, tak na jejím místě bych se možná i posral...
:evil:
01. zář 2014 12:03 #147

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Slovinsko 2014

No no doktore myslím, že byla ráda že se veze a stojí na kolech a už s ní nikdo nebude mlátit o zem :evil:. Jel jsem s ní jako by byla moje :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
01. zář 2014 12:37 #148

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Slovinsko 2014

Mi se tady soustředíme na Padáka Eddiho, ale nikdo tady ještě nenapsal o Pirátovi Hodysovi co je teď oficiálně největší pirát z Clubu. On v podstatě dobrovolně zlepšoval finanční situaci policejního oddělení :woohoo:
Vyšla krátká policejní zpráva: šílené kuře prolétlo přes vesnici... :whistle:
Od příštího roku prodávám motorku a budu s Vámi jezdit dodávkou.... Nebude na mě pršet, povezu sebou benzín, antiradar, lékárničku, nájezd, vázací prostředky, centrálu se svářečkou, základní nářadí a náhradní Hyosung... :laugh:
Honda CBF 1000 RS:)
01. zář 2014 12:44 #149

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 35
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl czbird pro téma Slovinsko 2014

Pro nedočkavce netříděné fotky zde .
Na uložto je dám pozdějc, z práce mě tam korporátní firewall nepustí :angry:

Jinak nafocen jsem byl při cestě zpět na dálnici jak ve Slovinsku, tak v Rakousku (ale ani jednou za mnou pomahači nevyrazili, tak doufám, že mají foto akurát zepředu a nepříjde mi ještě dodatečně nějaké naceněné fotoalbum :laugh: )
Poslední změna: 01. zář 2014 16:27 uživatelem czbird.
01. zář 2014 16:24 #150

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.623 sekund