Slovinsko 2014

  • Příspěvky: 105
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl Ondrej pro téma Slovinsko 2014

Gastane co je to za boty ti řeknu i já. Jsou z goretexu a hrozně drahý.. ;) :)
Honzo taky by mě to zajímalo. Zaujalo mě , jak si na Bohinji v nich stál ve vodě.... A jelkikož jsem vždycky línej si v dešti natahovat návleky což znamená nohy v louži, také botky by byly fajne B)
Poslední změna: 03. zář 2014 07:59 uživatelem Ondrej.
03. zář 2014 07:58 #161

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 35
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl czbird pro téma Slovinsko 2014

To bylo tak. Ja byl v cervenci ve Svycarsku, kde nam porad chcalo, a moje tehdejsi boty se ukazaly jako vodotesne jenom na papire. Vydrzely tak hodinku, vic ne. Kazdej vecer jsem v nich mel jezero a musel je vysouset na dalsi den. Kazdovecerni somrovani hromady starych novin na vycpani byla sila, pripadal jsem si proste jako blbec; o zdravotnich prinosech celodenni jizdy v mokrem ani nemluve. To byla posledni kapka - rekl jsem si, ze tohle uz proste nechci vickrat zazit a poridil pred mesicem nove, ktere podle dostupnych recenzi timhle "neduhem" netrpi. Slovinsko byla jejich zatezkavaci zkouska, ve ktere obstaly na jednicku (ta rakouska prutrz byla mega). Proto jsem v nich taky lozil do kazde vody, kolem ktere jsme se nachomytli - byl to test odolnosti. No, nebudu vas dele napinat, jsou to Alpinestars Toucan Gore-Tex 2014. Ta cena je sice silena, ale kazdy si musi holt zodpovedet sam, na kolik si ceni 100% sucho a pohodli svych nozicek :)

Recenze napr. zde .
03. zář 2014 08:33 #162

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Slovinsko 2014

Hele boty se tu řešily už mnohokrát a kdyby jsi nebyl medvědem a četl jsi fora tak by jsi věděl, že ty boty co mám já mají taky goratex a navíc mají sportovní ochranu jezdce kloub a já nevím co ještě vyprodával se starší model TCX S-Race za ceny kolo 4500,- bohužel jen větší velikosti. Pokud nebudou Ernestovi(slíbil jsem mu je jako prvnímu zájemci :woohoo: ) mám tady jedny 43 jako nové(jeté byly spolujezdcem) Kláře jsme museli nakonec koupit větší. Nechal bych je za 3500,-. Podle mě tobě by asi sedly. Jinak mi jsme je zkoušeli už mnohokrát přesto je potřeba počítat že i membrána za nějakou dobu proteče. Mi je navíc impregnujeme přípravkem na kožené goretexové boty.
Honda CBF 1000 RS:)
03. zář 2014 08:55 #163

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33

Odpověděl Eddie75 pro téma Slovinsko 2014

nevím, proč jsem si vzpomněl zrovna na tohle...
:laugh:
Praha 4 - CBF 600S 2004
03. zář 2014 09:02 #164

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 35
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl czbird pro téma Slovinsko 2014

Ty vypadaji taky dobre, hlavne ta cena je uplne jinde, skoda, ze jsem o nich nevedel pred mesicem :) Tedka musim vyresit jeste rukavice a bude to komplet - nejake tipy na vodotesne rukavice (vyzkousene)? Diky.
03. zář 2014 09:03 #165

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Slovinsko 2014

Tak rukavice jsem řešil taky v podstatě většinou to jsou spíš zimní věci takže v létě je v nich moc teplo... Vypadá to na dvoje rukavice druhý problém je to že všechny i Goratexové rukavice za hodně peněz stejně protečou prostě to tak je... Mám to od člověka co je prodává sám zatím řeší jakou značku koupit.
Mě se osvědčily nepromoky tříprsté protečou ale v kombinaci s vyhřívaným gripem se to dá vydržet.
Honda CBF 1000 RS:)
03. zář 2014 10:51 #166

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Slovinsko 2014

Jindřichu a mě je nenabídneš, ty padouchu! :evil: Jestli je Boco nebude chtít, chci do pořadníku.
Poslední změna: 03. zář 2014 11:46 uživatelem Dr.Pilulkin.
03. zář 2014 11:45 #167

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 82
  • Obdržená poděkování 8

Odpověděl Karl pro téma Re:Re: Slovinsko 2014

Velké díky pro Eddiho za perfektní organizaci, také Honzovi děkuji za pomoc když mi ve čtvrtek rano při odjezdu od ubytování na BP došel benzín, no a celé partě dík za úžasný zážitek z mého prvního tak velkého výletu. Bylo to super
03. zář 2014 14:39 #168

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 23
  • Obdržená poděkování 3

Odpověděl evik pro téma Slovinsko 2014


JAK SEHNAT BOTY :)
03. zář 2014 17:46 #169

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 35
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl czbird pro téma Slovinsko 2014

Hmm, na jabku ty vase videjka nevidim, ale neco mi rika, ze to stejne budou nake kraviny :P
Poslední změna: 03. zář 2014 18:11 uživatelem czbird.
03. zář 2014 18:11 #170

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 1.131 sekund