Setkání ve sklípku 2014

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33

Odpověděl Eddie75 pro téma Setkání ve sklípku 2014

My jsme tedy 2x osoba/1noc a 2x sobotní večerní žraso :woohoo:
Tešíme se na vás, předpokládám, že se s váma sjedeme u sobotního oběda - zavoláme si.
Praha 4 - CBF 600S 2004
12. kvě 2014 18:12 #71

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97

Odpověděl boco818 pro téma Re:Setkání ve sklípku 2014

Teda nechcem vas nejak znejistovat ale pocasie vyzera na koniec tyzdna velmi zle... Aspon zatial. Mame nejaky plan "B"?
13. kvě 2014 20:18 #72

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 105
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl Ondrej pro téma Setkání ve sklípku 2014

Boco818 plan B je nepromok.. B) B)
13. kvě 2014 20:26 #73

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Setkání ve sklípku 2014

Ano je to tak léto už tu bylo a po krátkém podzimu se můžeme těšit na zimu....
Motorky se schovají pod střechu a mi do tepla sklípku:))) při nejhorším se schováme a vyrazíme až v neděli a to se má počasí zlepšit....

Bohužel počasí se nedá ovlivnit... pokud by bylo nejhůř může se někdo rozhodnout dorazit i autem :) Blbé je to že jsem to dohodnul a to počasí mě fakt štve ikdyž v Čechách to je v tuhle dobu normální a trochu mě zmátlo letní počasí v Dubnu... Ovšem v moravě je relativně dobrá šance, že by se počasí mohlo ještě umoudřit.

Doufám, že se ukáže tvrdé jádro:)))
Honda CBF 1000 RS:)
13. kvě 2014 21:26 #74

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 105
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl Ondrej pro téma Setkání ve sklípku 2014

Jin-T, platí ještě , že v pátek vyrážíš z Prahy?
14. kvě 2014 07:21 #75

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Setkání ve sklípku 2014

Já pojedu v pátek z prahy pokud mi potvrdí jednání na GŘ HZS. Je to tam dohodnutý už měsíc tak počítám, že to platí. Dál jedu na Brno a pokud se rozhodnou i borci ze severu slíbil jsem je provézt přes vysočinu našel jsem si tam krásný zatáčky... Ovšem jestli bude chcát tak to vezmu přímo do Brna a tam musím naložit Káču a pak do Jaroslavic... Chtěl by jsi se někde přidat? Odpoledne mi to je tak nějak jedno... Dokonce i Hodys psal, že by mi jel někam naproti. Takže bych to nechal na pátek podle počasí si můžeme zavolat. Pokud budeš chtít číslo písnem si soukromou zprávu.
Honda CBF 1000 RS:)
14. kvě 2014 08:08 #76

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97

Odpověděl boco818 pro téma Re:Setkání ve sklípku 2014

Ahoj,
Začína sa mi komplikovať situácia s víkendom , volal mi bracho potrebuje moju pomoc cez vikend. Ak sa nenájde zajtra iné riešenie pojdem mu pomôcť.

Ešte by som alternativne spravil kompromis ze prídem za Vami v nedeľu ráno.

JinT - ešte potvrdim, ale ak by som neprišiel - bude to veľký problem co sa týka objednaného ubytovania a stravy?

Uz ma to fakt serie, ako naschval sa všetko po.. tesne pred akciou...
14. kvě 2014 15:03 #77

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Re:Setkání ve sklípku 2014

Ahoj
Byla by to docela škoda. Nedá se nic dělat... Přeci jen mě už několikrát volali kolik nás bude já jsem už před týdnem tu akci potvrdil...

Víš jak to je pokud tam budeme dva tak v podstatě vydělají prd a budou tam svítit.

Uvidíš jak to dopadne... Já jsem se taky těšil jak zajezdíme a teď se to s tím počasím takhle komplikuje. Přesto bych to nerad odpískal a možná to mám nejdál:))v podstatě, protože mám práci v Praze najedu asi 460km pokud pojedu po dálnici tak 420km.
Honda CBF 1000 RS:)
14. kvě 2014 15:24 #78

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 105
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl Ondrej pro téma Setkání ve sklípku 2014

Jin-T, kdyz ti to vyjde na GŘ HZS, pridal bych se za kazdeho pocasi. Jestli bude chcat, jet ve ve vice je bezpecnejsi. Chci vyrazit uz v cca 10h, ale nijak na tom nelpim. V kolik muzes vyrazit nejdriv?
14. kvě 2014 22:33 #79

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Setkání ve sklípku 2014

Ahoj jsem rád že se přidáš. Já budu v TUPU v Modřanech www.mapy.cz/#!q=Praha%2520Mod%25C5%2599a...469&y=50.001127&z=16

Je to ta velká budova do L... Začátek jednání je v devět hodin. Předpokládaný konec jednání tak jedenáct hodin (ovšem to jednání nebude jednoduché takže se to může protáhnout přesto si myslím že max. do jedné) pak bych vyrazil...Pošlu ti zprávu s telefonem tak mi písni SMS-ku
Honda CBF 1000 RS:)
15. kvě 2014 21:23 #80

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.580 sekund