Vážení přátelé, termín našeho srazu se nezadržitelně blíží, a tak jste na fórech donutili Jindru dát dohromady alespon hrubou kostru harmonogramu celé akce. Pro přehlednost ji uveřejňujeme na titulce. Čtěte dále...

Hrubá kostra Čtvrtek mezi 17-18hod nejdéle. Teorie motoškoly cca 1hod podle potřeby. Pak Buřty pivo a volná zábava.

Pátek budíček na 8hod max snídaně přesun na letiště mezi 9-10hod začátek motoškoly oběd 12-13hod na letišti pauza půl hodiny.(během jízd budou pauzy v režii Matyho během pauzy bude moci probírat i teorii takže pokud někdo nepřijede ve čtvrtek dožene to v pátek dotazy)
16-17hod odjezd na Rezek okruh po okolí. V době naší motoškoly je možné se domluvit s Klárou na individuálním výletu například na prohlídku Jilemnice případně muzea pro baťůžky(pouze pokud bude zájem jinak jim půjčím Gas Gas a holky budou moct trénovat na louce)
večer od 18-19hod grilování, pivo a volná zábava.

Sobota budíček na 8hod snídaně start na hromadnou vyjížďku 9-10hod okruh jsem už určitě vypsal jedná se o cca 250-300km s možností návštěvy Mumlavských vodopádů, Bozkovských jeskyní případně rozhledny nad Vysokým nad Jizerou.
Oběd hromadný mezi 12-13hod na Kořenově, návrat podle únavy
18-19hod Grilování pivo volná zábava.

Neděle budíček individuální očekávám odjezdy po skupinkách pro zájemce bych navrhoval v 10hod odjezd směr Jičín je to v podstatě ideální bod pro rozjezd na všechny strany.

Plán není striktně daný, ale pokud by to nevadilo potřeboval bych minimalizovat individuální řešení, protože jinak si to neužijeme. Prostě na srazu zkuste to co pro Vás připravím snažte se být na shromaždišti včas ať kamarádi nečekají a berte to jako ochutnávku Krkonoš. Až pojedete s rodinou tak se můžete v autě hádat a vybrat si svůj program.