Přátelé, kamarádi! Jste úplně úžasní a fungujete jako báječně sehraný tým. Nemusel jsem ani hnout prstem a máme tady plán na další tradiční skoro-letní sraz, tentokrát  v roce 2019. Podrobnosti jsou v diskusích zde. Upřesněný program srazu naleznete uvnitř článku. 

REGISTRACE ZDE: https://goo.gl/forms/q7nhJMePeDXsBcJl1

Sraz plánujeme zorganizovat v termínu od 13. do 16. června 2019 v areálu HST Uni DogCentrum Bochovice, GPS: 49.319124, 15.896148 (cca 20 km od Třebíče). Domluveno je ubytování na hotelových pokojích s WC a sprchou. Strava zajištěna formou snídaně v podobě švédských stolů, večeře ve stylu grilování, tatarák apod. co nás napadne (upřesníme po domluvě), obědy na vyjížďkách. Areál je oplocený, na noc se dá uzavřít a nachází se na odlehlém místě na konci vesnice (nebude nutno dodržovat noční klid :woohoo: ). K dispozici je společenská místnost s barem, sezením, venkovní zastřešené sezení (každé cca pro 50 lidí), zastřešený bazén. Po celou dobu našeho pobytu nám bude zajištěna obsluha na jídlo a pití, bar bude k dispozici nonstop.

 

Předběžně plánujeme nějaký program během vyjížděk, (které já díky svému talentu vodit větší skupinu nepovedu,rád bych se s vámi viděl celej den a hlavně bráchanec Hodys už nabídnul pomocnou ruku, takže si s tím nějak poradíme) v nástřelu máme třeba soukromou prohlídku JE Dukovany,po menším pokecu s Pepou Sřšněm třeba jeho návštěvu s instruktory na jedno odpoledne atd...všechno upřesníme, doladíme a info doplníme.
Domluvena je super cena 650 Kč/osoba/noc včetně polopenze.

AKTUALIZOVANÝ PROGRAM:

  • Sraz začíná ve čtvrtek 13.6.2019 a my budeme na místě už od rána takže přijet můžete kdykoliv během dne, čtvrtek bude den, kdy se všichni sjedeme, ubytujeme, pokecáme a večer u grilu něco popijeme.
  • Pátek ráno začneme snídaní a během dopoledne odjedeme na vyjížďku po Vysočině spojenou s obědem a předběžně soukromou prohlídkou JE Dukovany. Pro ty, co by přijeli v pátek, počítám, že zpět do Bochovic se dostaneme pozdě odpoledne. Večer opět jídlo a pití, co si vybereme. 
  • Sobota ráno snídaně, vydechnout poslední zbytky alkoholu a opět do sedel na další vyjížďku, ze které už se vrátíme trochu dřív, aby nám zůstal čas na odpolední soutěže, bazén, pokec atd... Večer nám třeba i někdo zahraje, ať nám víc chutná  
  • Neděle posnídáme, pobalíme a během dne se bohužel rozloučíme.

REGISTRACE ZDE: https://goo.gl/forms/q7nhJMePeDXsBcJl1
O zapsání prosím co nejdříve, max do konce května. Samozřejmě pokud někdo bude chtít dojet na poslední chvíli bez zapsání, tak to taky nějak zvládneme 
Už se na vás těšíme bando!