Letní sraz CBF 2015

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Letní sraz CBF 2015

Jsem rád doktore bez tebe by to taky nešlo :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
23. bře 2015 13:57 #181

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Letní sraz CBF 2015

Včera jsem byl chvílu potrénovat na cestu do Kérkonoš. Bylo to docela dobrý, ale potkával jsem auta s lyžema, a lidi po mě blbě koukali, tak váhám, že by byla někde chyba? B)
No a dneska vstanu, koukám, kolem baráku bílý sviňstvo, lidi zas přenášej lyže, :S
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
31. bře 2015 11:21 #182

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Letní sraz CBF 2015

Už jsem uložil radlici a asi ji zase vytáhnu a odpoledne půjdu prohrnovat... :sick:
Honda CBF 1000 RS:)
31. bře 2015 14:26 #183

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma Letní sraz CBF 2015

Tak doufám, že Jindra bude mít sníh už na srazu uklizený, tak se vracím zpět k tématu.
A začínám plánovat sraz.
U mě to vidím asi předběžně takto:
PROGRAM:
Čtvrtek - odjezd Luha - příjezd na sraz +ubytování
(Večeři si přivezu-nebo koupím v místě, případně dle tel. domluvy)
Pátek dopoledne - místní snídaně -letiště pokec-případně se pak vydám na menší obhlídku okolí (motoškoly se aktivně účastnit nebudu). Oběd -odpoledne - krátká vyjížďka po okolí. Večer buřty / grilování, nealko.
Sobota dopoledne místní snídaně- vyjížďka po okolí -oběd-odpoledne - vyjížďka po okolí.Večer grilování kýta (doufám, že bude aspoň 2 kg bizon :laugh: )
Neděle- dopoledne odjezd

PS: Ještě musím sehnat - nepromoky
PS2: A udělat registraci přes formulář
Poslední změna: 03. dub 2015 17:52 uživatelem Luhamoto.
03. dub 2015 15:33 #184

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Letní sraz CBF 2015

Ve čtvrtek záleží v kolik přijedeš počítám, že nás na místě bude už dost takže bych udělal už hromadnou večeři i ve čtvrtek.
Budou třeba buřty... podle počasí... možná pokud budete souhlasit když si každý ve čtvrtek nepíchne buřta bude zelenina (možná nějaký salát) Kdo by chtěl ochutnat pravé kyselo můžu zařídit....chleby a pití a jak budou lidi přijíždět dostanou klacek a budeme kecat a opékat. Možná někdo přijede pozdě a už bude třeba plnej tak nikoho nebudu nutit buřtů bych vzal víc co se nesní hodím do lednice.(osmaží nám je ke snídani s vejcem:)) ) Budou to opravdoví špekáčky doufám, že je seženu :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
03. dub 2015 17:23 #185

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma Letní sraz CBF 2015

JinT napsal: Ve čtvrtek záleží v kolik přijedeš počítám, že nás na místě bude už dost takže bych udělal už hromadnou večeři i ve čtvrtek.

No vzhledem k tomu, že zatím netuším ,v kolik ve čtvrtek přijedu, tak to nechám ještě otevřené. Aby případně na mě něco i zbylo! Uvažuji o tom, že bych asi vzal dovolenou už ve čtvrtek a jel hned ráno, abych nemusel spěchat, přeci jen to vidím asi na 5 hod. cesty.
Možná, pokud Keith a jeho Suzuki pojede taky ve čtvrtek, měl bych ho po cestě a přibral jej sebou. (Upozorňuji, ale že CBF nemá velkou brodivost, proto bych se držel raději asfaltu :) ).
03. dub 2015 20:28 #186

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Letní sraz CBF 2015

Asfaltu je tu dost ale ty nepromoky si sezen
Honda CBF 1000 RS:)
03. dub 2015 20:40 #187

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma Letní sraz CBF 2015

JinT napsal: Asfaltu je tu dost ale ty nepromoky si sezen

No to byla spíše narážka na Keitha, když teď už je na půl blátošlapka. :P :laugh:
Ty nepromoky se už dívám, s největší pravděpodobností už mám vybráno, jen objednám.
03. dub 2015 21:34 #188

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Letní sraz CBF 2015

Osobně bych nepromoky radši osobně zkusil v moto oblečení ale proti gustu :woohoo: se Suzuki nikdy Nevis ale já znám i jednoho s hondou co skáče po loukach :whistle:
Honda CBF 1000 RS:)
03. dub 2015 21:42 #189

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma Letní sraz CBF 2015

JinT napsal: Osobně bych nepromoky radši osobně zkusil v moto oblečení ale proti gustu :woohoo: se Suzuki nikdy Nevis ale já znám i jednoho s hondou co skáče po loukach :whistle:

To bych rád, bohužel neznám v mé blízkosti prodejnu, kde by je měli ve více velikostech. Tak asi napíši dotaz na velikost a zkusím něco vzít i za cenu, že bych případně je musel vracet a brát jiné číslo.
03. dub 2015 21:48 #190

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 1.209 sekund