Letní sraz CBF 2015

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Letní sraz CBF 2015

Omyl tak formulař byl chytřejší jak já, ale už jsem na to přišel...... teď už je vše OK :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
17. bře 2015 21:27 #171

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85

Odpověděl keith pro téma Letní sraz CBF 2015

Brácha by ti na to řekl " je dobře, počítáte taky s tím, že tam budou nějaký motorky " :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:
chro chro
17. bře 2015 21:44 #172

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Letní sraz CBF 2015

Jindro já už ze zvyku žádnej formucosi nevyplňuju, bo je možný, že v tom termínu budu na operaci. Pokud se mi podaří, přijedu. Dobrých lidí se vejde vždycky i o jednoho víc, ne? B) A motočkola u mě nehrozí, jak fšici víme, starýho psa nepředěláš, a furt to budu řídit jako kamion. A co se týče jídla, tak pokud tam budou oba bráši, tak hlady nebudem. Myslím, že to jako minule vyřešíme pár kilama na steaky, ne? :P
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
20. bře 2015 23:06 #173

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Letní sraz CBF 2015

Tiráku víš co jsi mi psal minule ? že se omluvenky nepřijímají :) sám si mi to tak řekl takže musíš být ok :) a udělej Jindrovi radost s tím lejstrem víš co mu to dalo práce :laugh: :laugh: :laugh:
Poslední změna: 21. bře 2015 16:49 uživatelem Hodys.
21. bře 2015 16:47 #174

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Letní sraz CBF 2015

Jasný tirak je ve vzduchu bohužel musím mít trochu přehled tak doufam ze se takových nenajde deset... Takže kdo se napíše tak prostě jede vim je to daleko ale právě proto už pul roku všichni víme nic si na ten termín nepsat stejně tak Motoskola v podstatě se rychle plni a je možné ze se vyhlásí i stop stav i když to bych nerad jak jsem tady už psal...bude záležet na matym kolik sežene instruktorů. Berte to vážně už je dost věci domluvenych a stoji to i nějaký koruny a čas tak hlavně doufám ze si to všichni užijeme a těšil se už na hezké počasí at mužů začít trasovat... :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
22. bře 2015 02:15 #175

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Letní sraz CBF 2015

JinT napsal: Jasný tirak je ve vzduchu bohužel musím mít trochu přehled tak doufam ze se takových nenajde deset... ... :woohoo:


Stačí 2 žejó .
22. bře 2015 08:27 #176

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Letní sraz CBF 2015

Malpe ty rozhodne omluvenku namas už jsem ti to psal ty jsi tahák na který se všichni budou chtít podívat a seznámit se s tebou když už ted konvajsr nepřispiva a Hodys je nezajimavej skřítek bez motorky.... Koukej si to zařídit
Honda CBF 1000 RS:)
22. bře 2015 12:17 #177

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma Letní sraz CBF 2015

Měl bych dotaz, kdy je nejzachší termín pro vyplnění dotazníku. Chtěl bych přijet a počítám s tím, ale potvrdil bych to tak měsíc předem. Pro mě je to ještě daleko a bohužel napsaná dovolená dopředu u mě neznamená, že ji dostanu. U mě se to odvíjí od zakázek, jestli se stíhá nebo ne (pokud hrozí penále za neodevzdání v termínu mám smolíka). Proto i počet dnů nemám zatím jasný.
22. bře 2015 16:44 #178

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Letní sraz CBF 2015

Hele já bych to viděl asi tak. Potřebuju vědět počet vážných zájemců samozřejmě co nejdřív. Abych měl na čem stavět. Zablokoval jsem penzion pro nás a opravdu bych je nechtěl nějak podrazit. Chápete, že pokud jedete na dovolenou všude chtějí zálohy... to je jediný problém, proto bych chtěl mít 90% přihlášek do půlky Dubna. Je to z logických důvodů a myslím, že případná záloha, která by i nedej bože propadla se asi dá zkousnout. Je to kvůli motivaci jet a proto, aby kamarádi nemuseli přidávat do banku a skládat se na lidi co se přihlásí a nakonec se třeba kvůli počasí nebo návštěvě babičky rozhodnou nejet. V dubnu bych možná ještě byl schopen penzion rozdělit a dát jim vědět, že třeba celý neobsadím...
Nechtěl bych, aby to tak dopadlo.... doufám, že se přihlásí dost lidí a akci si užijeme.
Honda CBF 1000 RS:)
22. bře 2015 17:43 #179

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Letní sraz CBF 2015

Tak jsem to vyplnil. Moc hezký dotazník. Začínám se těšit.
23. bře 2015 13:39 #180

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.816 sekund