Letní sraz CBF 2015

  • Příspěvky: 1
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl kukkan pro téma Letní sraz CBF 2015

Nejpíš debilní dotaz, ale ještě jsme se se Soňou nezúčastnili, takže nevím, mmj., jak je to tedy s placením...?
07. dub 2015 10:04 #201

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Letní sraz CBF 2015

Zadnej dotaz není debilní :) platit se bude ale ceny ještě upřesním, beru to tak nebude to výdělečná akce jen se pokryjí náklady. Hlavní bude motoškola odhaduju cenu na1500(myslím, že jsem to už psal) na tu se bude brát i záloha výši upřesním ASAP... a ubytování
V penzionu je 14 pokojů (38 lůžek + 17 přistýlek), takže můžeme přijet i ve vyšším počtu ...
Cena pro dospělého je 270,-Kč/noc, povlečení 60,-Kč/lůžko/pobyt (nebo si můžete přivézt vlastní). V ceně jsou poplatky, internet, parkovné, vstup do posilovny. Možnost využít vyhřívaný bazén (vstup 40,-Kč dospělý, 30,-Kč dítě).

Jídlo a pití chtěl bych zajistit nějaký grilování a podle zvířete se cena večeří ještě upřesní nechtěl bych to opět šponovat chci abychom si to užili. Pivo stejně pořídí se sudy podle počtu lidí a vydělí se to.
Honda CBF 1000 RS:)
07. dub 2015 10:58 #202

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 27
  • Obdržená poděkování 13

Odpověděl Aďa pro téma Letní sraz CBF 2015

Dotaznik vyplneny, diky moc za prilezitost:))tesim sa ako mala;))
10. dub 2015 12:05 #203

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Letní sraz CBF 2015

Nemáš za co děkovat rádi tě uvidíme :woohoo: hlavně si vezmi dobrou náladu a nepromoky... :whistle:
Honda CBF 1000 RS:)
Díky: Aďa
10. dub 2015 14:35 #204

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Letní sraz CBF 2015

Tak hele stále se mi nepřihlásili všichni jedinci kteří se na tomto vláknu vyjádřili k účasti... tak bacha kdo nevyplní brožuru musí koupit kamarádům jako pokutu dva metry piv... tak tady tu debatu trochu rozproudíme... nechci jmenovat kdo mi chybí abych na nikoho nezapomněl tak ruku na srdce a šup vypsat dotazníček... kdo nepůjdete na motoškolu prosím vyplňte svoji svačinu
Honda CBF 1000 RS:)
13. dub 2015 20:48 #205

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Letní sraz CBF 2015

Jídelníček už se nám taky tak nějak ustaluje pokud zvládnu vše zorganizovat a počasí nám bude přát...

ČTVRTEK BUŘTY(opravdové špekáčky) a jako grund pravé krkonošské kyselo...(snad mi ho otec uvaří já ho taky vezmu na sraz tak poznáte z moje kořeny :woohoo: )

V pátek by se večer grilovalo doufám, že se mi podaří sehnat nějaké dobré masíčko na rožeň... Kýta/divočák/daněk...
Napíšu jak to bude vycházet a dáme hlasovat....

Sobota podle počasí opět budeme grilovat tentokrát steaky myslel jsem kuřecí/krtkovici...(to jsou skoro jako krkovice jen z krtků)...

A teď největší téma pivo máme tady rodinný pivovar Hendrych pokud bude zájem může se přivézt... jedná se o hořké pivo
s výraznou chutí... nejsem pivař takže kvality neposoudím...
Jinak pište co budete chtít asi bych nabízel Kozla nebo Rohozec případně Svijany...
Obědy na pátek a sobotu jsou v řešení co nevidět sem hodím na výběr... pokrmy a ceny.
Tak komentujte a vymýšlejte já se to pokusím nějak utřídit zapomněl jsem to zdůraznit v dotazníku tak to už musím doladit na foru...
Honda CBF 1000 RS:)
13. dub 2015 21:42 #206

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma Letní sraz CBF 2015

Se mnou to budeš mít jednoduché. Já si v místním obchodě pořeším pár flašek Birela + nějaké nealko a hotovo.
13. dub 2015 22:16 #207

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Letní sraz CBF 2015

To snad ani nemusis s birelem pocitam a nealko taky bude ale když dovezes svoje zlobit se nebudeme... Ale vzpomen jak dopadl Hodys v luhackach i když je fakt ze birel asi bankovky nerozpousti :woohoo:
Jinak tvrdý alkohol po zkušenosti z jiných akci nepocitam vim ze všichni dovezou nějaké samohonky takže tvrdý je z vlastních zásob a namíchat se az na miste :evil:
Honda CBF 1000 RS:)
13. dub 2015 22:35 #208

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 59
  • Obdržená poděkování 4

Odpověděl Čahec pro téma Letní sraz CBF 2015

No dopr...a já ted pročetl celý vlákno a řekl si že pojedu....
A pak otevřu svůj kalendář a vidím že nepojedu.... kamarád se žení a u toho nemůžu chybět,až řekne ANO a stane se podpantoflákem. :(
No nic třeba na podzim v Luhačkách.
Užijte si to. :(
22. dub 2015 16:00 #209

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 272
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl Rishor pro téma Letní sraz CBF 2015

ahoj, este k tomu ubytku, napada ma ze ak nas bude viac a nebude miesto, pripadne ma nikto na izbe nebude chciet = dost casto prdim :sick: , mozem si zobrat pripadne aj stan...bude moznost aj stanovat niekde pobliz ?!...

vdaka :)
CBF 600 SA 2004
23. dub 2015 16:09 #210

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 1.647 sekund