Letní sraz CBF 2015

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Letní sraz CBF 2015

Ahoj
Ta cena je fér a letiště bude na 90%zdarma... Uvědom si, že to je instruktor který se motoškolou živí(přijede jen kvůli nám a budem jezdit celý den) a počítám, že nás bude víc jak deset. Takže s cennou okolo 1100kč/ks(možná i míň když nás bude víc to si každý snad vydělí) levněji se nikde žádné podobné akce nezúčastníš. Podívej se na motoškola Landa Kolín. Jaké jsou ceny... jak Sršeň tak Bezpečně na motorce jsou úplně někde jinde.

Mohli bychom se na letišti plácat i samy, ale chtěl bych abychom se někam posouvali. Mají radar na brzdy opravdu tě sledují většinou čtyři oči...

Pokud nebudete chtít dát za startovné tak ceny nebudou. Nebo to vyřeším jinak uvidíme.

Nevypisoval jsem jídlo a pití. O množství se domluvíme jak budou závazně přihlášení. Můžeme ugrilovat divočáka, daňka, kýtu, nebo jen péct buřty... to bude záležet na vkusu každého soudruha. Berte to tak udělám dotazník vyplníte, ale následně nikdo se bez urážky žádná demokracie nebude... Třicet lidí nelze stoprocentně uspokojit takže očekávám pohodový přístup B) hlavně pochopení.
Honda CBF 1000 RS:)
05. říj 2014 19:16 #51

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Letní sraz CBF 2015

Takovó dálku , dyk je to až kdesi v Krkonošách :) .

A ....péct buchty , ty já rád -( sory,utřel jsem slzu a už vidím že..buřty ) ,tak ty taky můžu. Jinak klasika- kdoví co bude za třičtvrtě roku,ale lokalita vypadá dobře. M
05. říj 2014 19:45 #52

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma Letní sraz CBF 2015

JinT napsal: Ahoj
Ta cena je fér a letiště bude na 90%zdarma... Uvědom si, že to je instruktor který se motoškolou živí(přijede jen kvůli nám a budem jezdit celý den) a počítám, že nás bude víc jak deset. Takže s cennou okolo 1100kč/ks(možná i míň když nás bude víc to si každý snad vydělí) levněji se nikde žádné podobné akce nezúčastníš. Podívej se na motoškola Landa Kolín. Jaké jsou ceny... jak Sršeň tak Bezpečně na motorce jsou úplně někde jinde.

Mohli bychom se na letišti plácat i samy, ale chtěl bych abychom se někam posouvali. Mají radar na brzdy opravdu tě sledují většinou čtyři oči...

Pokud nebudete chtít dát za startovné tak ceny nebudou. Nebo to vyřeším jinak uvidíme.

Nevypisoval jsem jídlo a pití. O množství se domluvíme jak budou závazně přihlášení. Můžeme ugrilovat divočáka, daňka, kýtu, nebo jen péct buřty... to bude záležet na vkusu každého soudruha. Berte to tak udělám dotazník vyplníte, ale následně nikdo se bez urážky žádná demokracie nebude... Třicet lidí nelze stoprocentně uspokojit takže očekávám pohodový přístup B) hlavně pochopení.


Do Krkonoš se určitě těším a budu s tím počítat i když je to hodně předběžné tak dopředu. Matouše Landu znám můžu doporučit ač na motoškole jsem u něj nikdy nebyl. Jezdí dobře, zkušeností má na rozdávání. Osobně se ale motoškoly účastnit nebudu, Matouš jezdí trochu jiný styl než se snažím naučit já sám, tak čistě jen z toho důvodu. Technikou jízdy vyznávám spíše ježdění, kde je základ v rovnováze a proto mě osobně láká v ČR jen motoškola ROMANA KÖRBERA (bohužel enduro již nemám, tak mám smolíka).
Poslední změna: 05. říj 2014 21:15 uživatelem Luhamoto.
05. říj 2014 20:42 #53

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Letní sraz CBF 2015

Což o to, já se do Krkonoš taky těším a určo pojedu. Ale přijde mi, a neber to Jindro jako kritiku své organizace, že se nám z nenáročného srazíku stává něco jiného. Mě osobně by mnohem více potěšil orienťák. Samozřejmě pokud se najde dostatečný počet lidí na školu, půjdu se někam projet, je to každého volba. Nebylo by asi na škodu dát sem dotazník, a vědět konkrétní počty, ať se potom vyhnem nechtěnému rozčarování.. Ale to už je Tvůj boj, a nebudu Ti do toho kecat, že? ;) Doufám, že ten sraz bude super , jako ty minulé.

A těším se na buřty i na steaky. Keithe, jedete opět oba? Teda všici čtyři, každou dvojici už beru jako jednoho B)
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
05. říj 2014 21:08 #54

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Letní sraz CBF 2015

pěkně se nám to rýsuje za mě super :)
05. říj 2014 22:26 #55

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Letní sraz CBF 2015

Doufám že nebudeš zase marod, jedna výmluva se dvakrát po sobě neuznává :-)
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
05. říj 2014 22:34 #56

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Letní sraz CBF 2015

Zdar dotazník určitě bude všechno bude....
Motoškola je proto daná na pátek... kdo nebude chtít přijede až v pátek odpoledne nebo jak říkáš dostane typ na výlet :woohoo:

Je to ještě daleko ale přeci jen v nabušeném kalendáři se musí čtyři dny začervenit už teď....

Orienťák bude a vyjížďky do okolí taky všechno s ohledem na to aby jste maximálně poznali naše hory.
Organizace si myslím být musí už jen proto, že pokud přijedou všichni nechci aby si každý rozmýšlel kam a co bude dělat protože jako parta toho uvidíme ve finále víc... Doufám, že se to povede... Zatím zdar.
Honda CBF 1000 RS:)
06. říj 2014 06:01 #57

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Letní sraz CBF 2015

Keitha se neptej Márty jede ten už je náš a já domluvím extra otevřený pneuservis a nebo zařídím servisní auto to ještě nevím ale určitě to zvládnem se o něj postarat. :evil:
Honda CBF 1000 RS:)
06. říj 2014 06:03 #58

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85

Odpověděl keith pro téma Letní sraz CBF 2015

Zdar. Jako každý rok se na sraz těším. Brácha je kuchtík a jeho čas umí být vzácný, ale myslím, že jsme na něj udělali dobrý dojem a rád se zůčastní dalších akcí. Na rok bude mít nově obuto a přes zimu probereme teorii a myslím, že na sraze i praxi v podobě motoškoly. Za mě jsem pro školu Jindro. Myslím, že můžu nahlásit 2 posádky. Za mě jsem pro flák masa...spousta muziky za pár kaček. (špekáčky 100kč/kg, Krovička 100kč/kg...) Už se těším

tirak.cz napsal: Což o to, já se do Krkonoš taky těším a určo pojedu. Ale přijde mi, a neber to Jindro jako kritiku své organizace, že se nám z nenáročného srazíku stává něco jiného. Mě osobně by mnohem více potěšil orienťák. Samozřejmě pokud se najde dostatečný počet lidí na školu, půjdu se někam projet, je to každého volba. Nebylo by asi na škodu dát sem dotazník, a vědět konkrétní počty, ať se potom vyhnem nechtěnému rozčarování.. Ale to už je Tvůj boj, a nebudu Ti do toho kecat, že? ;) Doufám, že ten sraz bude super , jako ty minulé.

A těším se na buřty i na steaky. Keithe, jedete opět oba? Teda všici čtyři, každou dvojici už beru jako jednoho B)

chro chro
06. říj 2014 07:10 #59

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Letní sraz CBF 2015

Keithe
Tebe s bráchou a Hodyse beru už jako povinnost.... tebe neomlouvá ani černy kašel... Bůh ví co má ten hondys, protože když se mnou telefonuje tak ani nezakašle chuligán. On tušil, že jsem si na něj něco připravil a proto do Luhaček nepřijel a aby měl jako argument tak je stále doma z práce...
Nebo se mu to prostě jen zalíbilo a od teď už bude jen rentier :evil:
Honda CBF 1000 RS:)
06. říj 2014 07:18 #60

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 1.610 sekund