SRAZ ČERVEN 2018 SUCHDOL NAD LUŽNICÍ

  • Příspěvky: 382
  • Obdržená poděkování 48
My se také přidáváme Martin+Ála+Honzík :) Aďo je hodnej, ale nemá rád stresové situace tak už mu nepadej :laugh: ;)
Honda CBF 1000 2010
Díky: Rishor
16. dub 2018 15:27 #51

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Je otázka zda si nevzít pro jistotu ty kapotáže z loni nebo jezdíš furt ty provizorně opravené :woohoo: pak ho můžeš ujistit že klidně může jet :evil:
Honda CBF 1000 RS:)
16. dub 2018 19:39 #52

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 301
  • Obdržená poděkování 70

Aďa napsal: ahojki vsichni...tak dovolenka schvalena..dotaznik odoslany...prepac Zil ze tak pozde..snad sa este najde miestecko v chatke,keby nie, nabalim stan namiesto nepremokov ;) :laugh:
jo a Karl ze pry: Ado ja s tebou nepojedu protoze pokazde upadnes kdyz jedes se mnou :woohoo: ....no povedzte neni hodnej? ;) B)


stan si brát nemusíš B) nepromoky jsou jistota ;) a padání provádíš jen v Krkonoších tak ty jsou dost daleko :woohoo:
17. dub 2018 08:02 #53

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 246
  • Obdržená poděkování 22
Ahoj vsem,
budu se snazit take nejak dorazit, zatim jeste porad nevim, protoze teprve zacinam zahazovat berle. Ale nastupuju do ustavu do Kladrub, tak me tam snad me tam za tech 8 tydnu co zbejvaji rozhejbou.
Nohy mam teda porad takovy slaby ze kdyz bych motorku polozil tak ji snad ani nezvednu :-)
Takze se najisto nehlasim, kdyz budu schopny tak prijedu se stanem a nebo se k nekomu vnutim na zem :-)

Probehnul jsem cele vlakno, ale nejak jsem nezachytil, predpokladam podle datumu ze zacatek bude az v patek vecer?
Díky: Rishor
18. dub 2018 12:18 #54

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
No vítej hele pokud to nepůjde na moto vezmi auto... nebo vlak... a na nádraží pro tebe dojedeme... když to aspoň trochu půjde a budeš na nás mít chut tak to neomezuj na moto... jinak když jsme u toho padání tak se domluv s Adou a můžete se zvedat případně navzájem ale radši to nechme na kolech a zábavu si vymyslíme jinou... ikdyž jsem to neměl říkat... protože zákon schválnosti mi velí sebou teď seknout... :silly:
Honda CBF 1000 RS:)
Díky: Rishor
18. dub 2018 16:24 #55

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 301
  • Obdržená poděkování 70
Začátek je v pátek mám volno. Tak když někdo přijede dřív budu na telefonu později na kempu. Jinak jak psal Jindra motorka není podmínkou a vlak sem taky jede .
Díky: Rishor
21. dub 2018 07:24 #56

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 301
  • Obdržená poděkování 70

standaCBF napsal: Ahoj vsem,
budu se snazit take nejak dorazit, zatim jeste porad nevim, protoze teprve zacinam zahazovat berle. Ale nastupuju do ustavu do Kladrub, tak me tam snad me tam za tech 8 tydnu co zbejvaji rozhejbou.
Nohy mam teda porad takovy slaby ze kdyz bych motorku polozil tak ji snad ani nezvednu :-)
Takze se najisto nehlasim, kdyz budu schopny tak prijedu se stanem a nebo se k nekomu vnutim na zem :-)

Probehnul jsem cele vlakno, ale nejak jsem nezachytil, predpokladam podle datumu ze zacatek bude az v patek vecer?


Začátek je v pátek mám volno. Tak když někdo přijede dřív budu na telefonu později na kempu. Jinak jak psal Jindra motorka není podmínkou a vlak sem taky jede . B)
21. dub 2018 07:25 #57

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 301
  • Obdržená poděkování 70
tak aktualizace přihlášených
Jindřich + Klára T. + mimčo
Marty+Ala + mimčo Honzík
Eva Praha
Jirka+Kaťa
Aďa
Marfy + Lucie
Keith + Peta
Víťa Mucha
Boco
Karl
Eifel
Rishor
Petr a Kristýna Mandovi
Jirka BMW
Kevvin teprve bude
LUHAMOTO ?
Doktor podle focení
Hodys vyjíždka
Idealista možná vyjížďka
POKUD CHCETE NĚKDO NĚCO ZMĚNIT DEJTE VĚDĚT DÍKY

TAK A KDO JSTE SE NANAŠEL HLAŠTE SE :laugh: :laugh: :laugh:
Díky: Rishor
Poslední změna: 22. dub 2018 20:00 uživatelem žil.
22. dub 2018 19:51 #58

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64
Žile omlouvám se, že tě tak napínám, ale stále nemám jisté hlídání kluka. Proto ještě nevím, ale rozhodně bych rád přijel. Termín přihlášky je do konce měsíce?
23. dub 2018 05:41 #59

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 301
  • Obdržená poděkování 70

Luhamoto napsal: Žile omlouvám se, že tě tak napínám, ale stále nemám jisté hlídání kluka. Proto ještě nevím, ale rozhodně bych rád přijel. Termín přihlášky je do konce měsíce?

Ne to stačí dob15.5. a i pak se s jedincem dá něco dělat


Odesláno z mého Lenovo TAB S8-50F pomocí Tapatalk
23. dub 2018 16:33 #60

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.762 sekund