Rachtání motoru po přidání plynu - VYŘEŠENO

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Hele k tomu můžu říct jen jedno. Kamarád má Partsdepot a klobouk dolu před jeho obchodní politikou... Několikrát jsem přistihl v Origo servise Honda borce jak šmejdí po jejich stránkách a nabízí mi jeho díly. Nevím jak to mají vyřešené, protože pak opravdu člověk neví jestli dostane druhovýrobu nebo origo díl.

Jinak s těma cenovkama u nás a jinde zastoupení Hondy pro ČR už není. To možná dost vysvětluje.
Honda CBF 1000 RS:)
23. úno 2015 15:47 #31

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72
Zdarec, řetězovku jsem měnil v cca 35 tis.km za kolečka a řetěz DID 530ZVM-X - 5400kč vč.práce.
DIDíčka jsem používal na všech mašinách ,včetně malých koleček -bez gum a nikdy jsem problém nezaregistroval. Nějak mě není jasné proč tam dávat "originál".

www.motoretezy.cz/cz/e-shop/984102/did-r...-1000-rok-11-12html/
Poslední změna: 23. úno 2015 16:30 uživatelem Malp.
23. úno 2015 16:23 #32

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 58
  • Obdržená poděkování 2
Koukl jsem pres google a opravdu od 1.2.2013 je uz jen Honda Motor Europe Limited, jak poznamenal JinT.
Dik, o tom jsem nevedel..:-D.
O to mi to prijde divnejsi, ze se ceny lisi.
Jestli to teda chapu dobre, tak vsichni, co prodavaji origo Honda dily, je berou od Honda Motor Europe, ktery by mel mit jednotne ceny pro celou EU vcetne CR. Ale obchodniho ducha jsem nikdy moc nemel, a tak mi mozna neco unika...:-).

Co se tyka nakupu origo dilu, v mem pripade je to spis uchylka...netreba v tom hledat logiku..:-D.
Jsem zvedavy jestli i nahradni original retezovka vydrzi dalsich 40.000km.
Je jasny, ze stejnou sluzbu udela i JTckova sada, a pochybuju, ze na male retezce ta guma je.
Pokud original sada vydrzi 20.000km, tak OK a na priste jiz origo nebude.
Vymenu provedu sam...
23. úno 2015 18:15 #33

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.744 sekund