Kufry na cbf 600

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma Re: Kufry na cbf 600

Když se tu řešily kufry na CBF. Já používám kombinaci originál TOP CASE 45 l Honda a jako boční mám Givi V 35. K montáži není třeba nic upravovat, neměl jsem s tím žádný problém. Originál držadla jsou vyšší a pro spolujezdce více pohodlné na dlouhé cesty. Jinak na kufru je opěrka, která dovoluje vzpřímenou pozici a nebolí spolujezdce záda. Ps. V obchodech mi všude tvrdily, že to nepasuje, nechápu proč. Případně můžu vložit nějaké fotky. Jako celek to působí docela vkusně ( jako originály) (Stejně výrobce Givi vyrábí kufry pro Hondu).

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.

11. dub 2011 16:52 #111

Tato zpráva obsahuje přiložené soubory.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 109
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Kibo pro téma Re: Kufry na cbf 600

Ja budem mať teraz maturitu, kúpil som odnímateľné držiaky PLXR na Givi V35 kufre a vraj sa nedajú namontovať spolu s monorackom Givi. Tak na to sa rád pozriem :evil:
11. dub 2011 21:54 #112

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma Re: Kufry na cbf 600

Foto detail u uchycení horního kufru.

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.

Poslední změna: 12. dub 2011 14:48 uživatelem Luhamoto.
12. dub 2011 14:39 #113

Tato zpráva obsahuje přiložené soubory.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 185
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl Declen pro téma Re: Kufry na cbf 600

Kibo napsal:

Ja budem mať teraz maturitu, kúpil som odnímateľné držiaky PLXR na Givi V35 kufre a vraj sa nedajú namontovať spolu s monorackom Givi. Tak na to sa rád pozriem :evil:


Kibo, keď nič, tak zváračka, brúska, vŕtačka sú naši najlepší kamoši. Tí pomôžu vždy. :laugh: :laugh:
LUBO.... CBF600SA 2009 "BlackPearl"
12. dub 2011 21:17 #114

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 109
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Kibo pro téma Re: Kufry na cbf 600

Nemám ich ešte fyzicky v ruke, ale zbežne som to pozeral v nákresoch a mali by stačiť nové, predĺžené úchyty pod madlá pre spolujazdca, čím by sa PLXR od monoracku odsadil. Ale nechcem zatiaľ predbiehať :P
A keď to nepôjde, tak použijem Tebou popísané náradie :laugh:
Poslední změna: 13. dub 2011 00:27 uživatelem Kibo.
13. dub 2011 00:26 #115

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl jominek pro téma Re: Kufry na cbf 600

Čau lidi, mam trošku problém, sem asi malinko dementní:), ale když jsem čelt vaše příspěvky, tak už vůbec nechapu co koupit. Můj problém je, že jsem sundal kufr za skůtru Kappa K35 a nevim jaký koupit držák na horní kufr na CBF r.v. 04. Co jsem koukal na ty vaše odkazy, tak tam litaky cifry v rozsahu 1200-5000 kč, takže bych nerad koupil něco co nepotřebuju. Může me někdo poradit co koupit?...dik
27. dub 2011 09:49 #116

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 41
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Jantar_350 pro téma Re: Kufry na cbf 600

PavelFru napsal:

... a ještě nosič ....

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.



mě by hrozně zajímalo, co to máš za držák toho kufru, to je kupovaný, nebo dělaný?
09. zář 2011 14:24 #117

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 39
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl PavelFru pro téma Re: Kufry na cbf 600

je to dělaný, mat nerez jäkl 25x25x3 tuším a nastřímáno na černo.
11. zář 2011 22:36 #118

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 59
  • Obdržená poděkování 4

Odpověděl Čahec pro téma Re: Kufry na cbf 600

Tak jsem zakoupil horni kufr GIVI,stribrny,kdyz je stribrna motka...ted dokoncit nakup bocnich... :)
20. čvc 2012 08:09 #119

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 20
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Richard pro téma Re: Kufry na cbf 600

Ja osobne pouzivam pouze horni kufr. Mam Givi Maxia 52 a na drzaku od Givi. Mam kufr s intergovanymi brzdovymi svetly a s operkou a uz bych asi jiny nechtel.

Za prve: do 52L kufru se vejde veci jako krava (spacak + karimatka + nahradni boty + doklady + nahdarni obleceni + atd.). Pri normalni provozu mam v kufru krome mista na helmu jeste jednu integralku - nikdy nevis, kterou kde svezes B) :-)

Za druhe: operku mam protoze vozim jako spolujezdce synka a ten jeste nema prerostlou dospelackou velikost. Takze pro normalne rostleho batuzka predstavuje operka spis pohodli.

Za treti: svetla a kufr jsou relativne vysoko, tak ve vysce oci ridice co je v aute za tebou. Jak zpomaluju, tuknu 2x do brzdy, vzadu to zablika a plechovka brzdi - skvela bezpecnostni vychytavka.

Pokud potrebuju pobrat vic veci, vezmu idealne 30L batoh a gumocukem ho pripevnim na sedadlo spolujezdce. Je to kompaktni, nikde nic necouha, vaha je presne tam kde ma byt a nakonec v cili hodim bagl na zada a jdu..

Pro jednoho si myslim nemaji bocni kufry smysl, staci velky horni. Pro cestu ve dvou - porid radsi dve motorky :P :-)
24. čvc 2012 16:17 #120

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.933 sekund