Kufry na cbf 600

  • Příspěvky: 276
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Bob650 pro téma Re: Kufry na cbf 600

SHAD kufr jsem měl. Za tu cenu dobrá volba, nicméně, Givi a Kappa je přece jen o trošku dál. SHAD jsem ale prodal, Givi mi vyhovuje více.

Koupil jsem právě boční kufry. Kappa K 33. První dojmy - paráda. Vše lícuje, pevné a bytelné. No, prostě Givi v jiném obalu :laugh: Takže mám kombinaci Givi V 46tech a Kappa K 33.
Dnes jsem skoro 3,5 hodiny věnoval montáži bočních nosičů pro jmenované boční kufry od SW-motech. Proč SW-motech a ne orig.nosiče Givi nebo Kappa? Je to prosté. I nosič zadního kufru je SW-motech a osobně se mi provedení a řešení SW motech líbí více, než Givi. Od Givi je na motorce jako takové "lešení" a to se mi nelíbí, SW motech příslušenství je nenásilné. Navíc mi zůstaly kovové "špunty" u sedla a vzadu madla spolujezdce. Totiž, když vezu něco malého na sedle solujezdce, síťku na helmu, pod kterou to dám, upínám na moto ne za pomoci háčků, ale oka sítě navléknu na špunty a převléknu vzadu přes madla spolujezdce a hotovo. Drží to a na rozdíl od háčků nemusím řešit, jestli kvůli nim dojde někde k nějakému poškrábání.
Na úsměvné úšklebky, proč mi montáž trvala tak dlouho - jednak jsem to dělal sám. A v garážovém stání, kde je skoro tma. Přece jen to chce pár šroubů povolit a zas utáhnout. A hlavně - tak min 1/4 času zabralo nacpání gumových špuntíků-dorazů na nosič, na které dosednou kufry. Než ta gumová potvora tam vleze!!! :woohoo: Pomáhal jsem si všelijak, vyrobil jsem si i šroubovákem první rýhu asi 3 cm na nosiči, ale povedo se... :cheer:
Až bude světlo, vše nafotím a zveřejním. Asi na blogu, aby bylo možno přidat detailní velké fotky.
BTW - vrazil jsem do motorky i nabitou baterii a neodolal a alespoň nastartoval. Chytla na první cvrnknutí a to doslova! Jooo, Honda :kiss:
20. úno 2011 17:46 #51

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma Re: Kufry na cbf 600

Ja ma oddelavaci Givi, vozim nosic jen kdyz mam kufry. Montaz trva nekolik minut(4 otoceni klickou)
Poslední změna: 20. úno 2011 17:56 uživatelem Mefisto.
20. úno 2011 17:54 #52

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 301
  • Obdržená poděkování 70

Odpověděl žil pro téma Re: Kufry na cbf 600

já řeším jaký horní kufr.Zatím mám givi monolok 30litrů / výklopka Shrark evoline2 se tam vejde jentaktak :cheer: / takže něco většího výběr zatím vede GIVI V46N Tech pak Kappa K48N nebo K49N našel jsem i SW motech T - RAy 48L/ale nevím menší nosnost zbytečná elektrika/ no jasně a plotnu univerzál nosič mám origo Honda.
21. úno 2011 10:59 #53

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 276
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Bob650 pro téma Re: Kufry na cbf 600

jak mám doplňky SW motech rád, tak ten kufr mi přijde až moc čínskej a fórovej. Ty uvedené 2 volby jsou myslím ideální, jak Givi, tak Kappa, ty uvedené modely.
23. úno 2011 16:33 #54

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Re: Kufry na cbf 600

Aktuálně jsem taky řešil zadní nosič a kufr.Původně jsem chtěl jít do nosiče SW Motech-taky mě připadal takový "líp zapadnuvší",nicméně při vlastní montáži se ukázalo ,že je pro novější model nepraktický,tudíž vrácen.
Do oka mě padnul nosič kolegy z fóra-Očko.Jedná se o docela povedený typ od Givi a před hodinou jsem skončil jeho montáž,včetně osazení kufrem Givi V 46 N TECH.Teď už jen trochu lepší počásko na zkušební jízdu. :) Myslím,že ta 46 kufr je pro ty naše drakouše vnějšími rozměry tak nějak akorát.
23. úno 2011 19:31 #55

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 924
  • Obdržená poděkování 44

Odpověděl Pacous pro téma Re: Kufry na cbf 600

Malp napsal:

... Myslím,že ta 46 kufr je pro ty naše drakouše vnějšími rozměry tak nějak akorát.

Souhlasím. Taky mám V46 od Givi a jednak motce docela sluší a je to tak nějak odpovídající velikost - dvě integrálky se vejdou a věci na dovolenou ve dvou taky (teda ještě s dalšími zavazadly). ;-)
Praha - CB 1300 SA (2008)
CBF 1000 ABS (2006)
www.vanisti.cz
24. úno 2011 09:19 #56

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 924
  • Obdržená poděkování 44

Odpověděl Pacous pro téma Re: Kufry na cbf 600

Mefisto napsal:

Ja ma oddelavaci Givi, vozim nosic jen kdyz mam kufry. Montaz trva nekolik minut(4 otoceni klickou)

Jaké "oddělávací Givi"? Do bočních kufrů se mi moc nechce právě kvůli výraznému lešení, co tam zůstává. Jak to vypadá?
Praha - CB 1300 SA (2008)
CBF 1000 ABS (2006)
www.vanisti.cz
24. úno 2011 09:21 #57

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma Re: Kufry na cbf 600

Jak se dostanu do garaze nafotim.
Z leseni tam nezustane vubec nic vse jde do regalu i s kufry
Poslední změna: 24. úno 2011 14:12 uživatelem Mefisto.
24. úno 2011 14:12 #58

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 301
  • Obdržená poděkování 70

Odpověděl žil pro téma Re: Kufry na cbf 600

jo tak je rozhodnuto GIVI V46 NTECH
a včera konečně dorazilo plexi turistické od KAPPY tak už jen ten kufr a sezona může začít :cheer: dnešních -18 nic moc :(
24. úno 2011 14:49 #59

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma Re: Kufry na cbf 600

Pacous napsal:

Jaké "oddělávací Givi"? Do bočních kufrů se mi moc nechce právě kvůli výraznému lešení, co tam zůstává. Jak to vypadá?

ja mam tento www.motosp.cz/trubkove-nosice-plx-plxr-seznam-20837.html
24. úno 2011 17:46 #60

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.650 sekund