Kufry na cbf 600

  • Příspěvky: 276
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Bob650 pro téma Re: Kufry na cbf 600

já mám od \sw-motech taky odejímatelné. Zůstanou pouze malinké úchyty u stupaček spolujezdce a u madel spolujezdce a malý třmen u SPZ. Takže taky je to bez lešení. Navíc, ikdyž je nosič komplet na moto, jak už jsem psal, zůstává funkční kovový "špuntík" u sedadla spolujezdce z boku pro uchycení gumycuků.

Gratuluju k V46 Tech. Na CBF vypadá fakt libově ;)
26. úno 2011 07:39 #61

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 924
  • Obdržená poděkování 44

Odpověděl Pacous pro téma Re: Kufry na cbf 600

A nemáte někdo tyhle nosiče vyfocené namontované a odmontované? Docela mě to zaujalo. :-)
Praha - CB 1300 SA (2008)
CBF 1000 ABS (2006)
www.vanisti.cz
27. úno 2011 10:58 #62

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma Re: Kufry na cbf 600

To zkusim blejsknout pristi tyden jestli se dostanu do garaze.
Namontovany je to zde

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.

27. úno 2011 12:38 #63

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 276
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Bob650 pro téma Re: Kufry na cbf 600

ty SW-motechovské: mrkni na jejich DE web, jsou tam náhledy fotek a hlavně montážní návod včetně nakreslené motorky vždy v PDF nebo tak nějak, je z toho patrné, jak to vypadá po de/montáži!
27. úno 2011 13:59 #64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 109
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Kibo pro téma Re: Kufry na cbf 600

Keď som kúpil Hatatitlu, tak nemala ani kufor ani držiak. Držiak sa mi podarilo kúpiť za relatívne rozumnú cenu a dlho som jazdil iba s držiakom, čo sa mi strašne páčilo. :blush: Potom som splašil kufor Givi Maxia E52 a mal som pocit, ako keby som so sebou vozil sud. Nikdy som ho však neskladal, ale minule som ho dal dole a motorka mi prišla ako chudobný príbuzný, tak som si na to zvykol :laugh: Bez kufra ani na krok, je to skvelý pomocník. Nepríde mi ani neprimerane veľký na mojej mašine, ale je to subjektívny názor. Navyše je to fotené z blbého uhla :)

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.



Teraz mám zálusk na bočné kufre, ale zatiaľ sú iba v rovine teoretickej, sondujem postupne ceny a ponuky, ale lákajú ma Givi V35/Kappa K33, ostatné oblé kufre ma akosi nelákajú, presvedčila by ma snáď iba cena... Tašky som zavrhol už na začiatku, aj keď sú lacnejšie a skladnejšie :) Rozmýšľal som aj nad variantou, že by som kúpil iba držiaky a kufre si v prípade potreby iba požičal, ale čert nikdy nespí, tak asi radšej zainvestujem...
Poslední změna: 01. bře 2011 01:28 uživatelem Kibo.
01. bře 2011 01:27 #65

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 185
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl Declen pro téma Re: Kufry na cbf 600

S toho kufra si nič nerob. "Na veľkosti záleží :) " A čo mám potom povedať ja, keď som tam pricapil Maxiu55? Nová za 159€! No nekúp to.
Keď som ho tam pricvakol, tak v malom priestore garáže sa mi tiež zdal neuveritelne veľký. Ale je to len subjektívny pocit. Vonku to úplne zanikne a nie je nejako príliš obrovský. V späťákoch ho vôbec nevidím. Nie je až taký široký, jak sa na prvý pohľad zdal. Tiež ho asi ani ja nebudem dávať dole.
LUBO.... CBF600SA 2009 "BlackPearl"
01. bře 2011 10:28 #66

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 109
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Kibo pro téma Re: Kufry na cbf 600

To je brutálna cena :woohoo: , ja som dal za svoj jazdený 111€, aj keď s opierkou pre spolujazdca, ale plánujem ho dať ešte nalakovať... Niekedy mi však príde malý, hlavne keď doňho narvem na parkovisku prilbu, bundu a zvyšné drobnosti :P
01. bře 2011 12:04 #67

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 7
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl drsnybobo pro téma Re: Kufry na cbf 600

Ja tiez rozmyslam nad zadnym nosicom od SW-Motech , len mam starost ci sa potom bude dat odomknut zadne sedlo (cbf 600S 2005)
Na obrazkoch to vyzera byt tak tesne za sedlom, ak mate skusenosti tak poradte, nech nekupim zbytocne
Dakujem
01. bře 2011 12:17 #68

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 109
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Kibo pro téma Re: Kufry na cbf 600

Ja mám nosič Givi a tiež je to dosť natesno. Sedlo však odomknem, nemôžem ale kľúč držať kolmo na zámok, musím ho chytiť smerom od sedla, ale nestrpčuje mi to život...

/ Teraz ten nosič SW-M pozerám a je tam malé vykrojenie nad zámkom, takže by to malo byť OK :)
Poslední změna: 01. bře 2011 13:08 uživatelem Kibo.
01. bře 2011 12:59 #69

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma Re: Kufry na cbf 600

A s tema velkyma kuframa jezdite sami nebo ve dvou?
01. bře 2011 15:32 #70

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.759 sekund