Pneu na CBF 1000

  • Příspěvky: 273
  • Obdržená poděkování 8

Odpověděl Gastan pro téma Re: Pneu na CBF 1000

Radku .. je to debata a výmena názorov hnevat sa nemozem.

Nie je doležité jazdiť gumu na hranu (stupačku) v bežnej premávke pri bežnej jazde .. znamená to totiž že už nemáš priestor na korekciu prípadných chýb ..

Je však výborné že tú motorku na tú hranu vieš dostať .., to je to co sme si na jessenom zraze v Luhačkách s mladou trénoval .. a odvtedy to používam ..

A prečo jazdím cik cak ako trubka? aby prechodová hrana na gume medzi stredom a krajmi bola čo najmenšia .. a zatiaľ sa mi to darí a vypláca ..
aj odídený RA2 mal po odjazdený krásny oblúkový tvar . a všade 1 mm dezénú a zo stredu kordy ..

Teraz som viezol motorku cca 60 km po rovných cestách vhľadom ku jej stavu.. a možem povedať že sa mi tá jazdo vobec nepáčila .. a guma bola vyjazdená asi do dvoch cm od kraja z oboch strán .. a to nechcem ..

preto sa budem voziť po kotehulkách a klopiť motorku kolko mi strach dovolí ..

A určite začiatkom budúceho roku idem na okruh s nejakou motoškolou ..

A k téme Road attacky 2 na jazdu so spolujazdcom a kufrom neodporúčam .. odišli na kordy po 8700 km.
10. srp 2012 09:42 #91

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97

Odpověděl boco818 pro téma Re: Pneu na CBF 1000

Na precitanie o Dunlop Roadsmartoch II :
motoride - testy Dunlop
Nie je to len clanok o gumach ale aj o alpskych cestach.


Moja skusenost s Roadsmartmi 2: od naseho stetnutia v juni na moto nesedel a este urcite ani nejaku chvilu nebudem, dovody vysvetlim osobne resp ked sa to vyriesi, takze zatial po odjazdeni cca 1700km mam len velmi dobry pocit z tychto gum. Predtym som mal Roadsmart 1.
10. srp 2012 12:25 #92

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 450
  • Obdržená poděkování 9

Odpověděl konvajsr pro téma Re: Pneu na CBF 1000

Ahoj Alexi.Jsem FAKT MOC rad,ze ses na me nenasral s tim nazorem o te trubce,me jine slovo nenapadlo.Vsechny
ostatni,ktere jsem chtel pouzit se me zdaly moc urazlive a ty si takove nezaslouzis bo jsi fajn typek.
Ja si jen myslim,ze je to u tebe psychologicky blok
kde jizdou cik cak si myslis,ze vse podchytis.No nevim
z asi 30ti lidi co znam pri jizde na moto to dela jen jeninny-ted nemyslim tebe,ma SV 650 a je take skalopevne presvedcen,ze to tak ma delat,jini nic takoveho nedelaji,vcetne me a nemaji pocit,ze to delaji
spatne.Pred tydnem se s SV vratil z dovolene,tusim
z Bulharska a jelikoz jel 2.tis km po dalnici tak
zjistil,ze to cik cak uz nema smysl bo uz to do obla nesjede.Ale tvuj nazor ti samozrejme nevyvracim-dokonce
si sam myslim,ze je logicky jen uz neni moc proveditelny v provozu-je,ale jizda cik cak je spis na
obtiz gooor se spolujezcem.
21. srp 2012 18:06 #93

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.494 sekund