kontrolka PGM-FI

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85

Odpověděl keith pro téma Re: kontrolka PGM-FI

Gastan napsal:

Bol to elektrikár, ktorého Valmez odporučil, nie Valmez sám ...

Aspoň ja som to tak z textu pochopil.


ano, pochopil jsi to správně. Mechanici jsou koumáci a podle mě vstřícní šikovní kluci. Elektrikář, který se v tom hrabal nebyl přímo ze servisu, pouze na jejich doporučení
chro chro
31. led 2013 21:05 #11

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Re: kontrolka PGM-FI

Zdarec, HILFE-aktuální dotaz ke kontrolce PGM-FI .

Nějak se tady nikdo dál nezabýval touto kontrolkou,na kterou se mj.Keith ptal.

Ráno sem vyjel provětrat drakouše (CBF 1000F r.v.2010),start a jízda OK,asi po 20km mě začala svítit tato kontrolka.Doma jsem následně zhodil boční plasty a hodil oko na el.spoje+ konektory ke vstřikům-žádná viditelná závada. Prakticky : zapnu klíček,rozsvítí se tato kontrolka,potom zhasne (potud ok),pár vteřin a rozsvítí se 3xpomalu,potom 4xrychle a po cvíli se to stále opakuje.
Má někdo ponětí co s tím (mimo "navštivte nejbližšího dealera Honda") ???
Poslední změna: 14. čvc 2013 12:27 uživatelem Malp.
14. čvc 2013 12:27 #12

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: kontrolka PGM-FI

Malp napsal:

Zdarec, HILFE-aktuální dotaz ke kontrolce PGM-FI .

Nějak se tady nikdo dál nezabýval touto kontrolkou,na kterou se mj.Keith ptal.

Ráno sem vyjel provětrat drakouše (CBF 1000F r.v.2010),start a jízda OK,asi po 20km mě začala svítit tato kontrolka.Doma jsem následně zhodil boční plasty a hodil oko na el.spoje+ konektory ke vstřikům-žádná viditelná závada. Prakticky : zapnu klíček,rozsvítí se tato kontrolka,potom zhasne (potud ok),pár vteřin a rozsvítí se 3xpomalu,potom 4xrychle a po cvíli se to stále opakuje.
Má někdo ponětí co s tím (mimo "navštivte nejbližšího dealera Honda") ???


poptám se ráno v servisu u kámoše a pisnu snad to bude vědět motorky dělá odjakživa a když bude vědět poví mi o co jde . ozvu se ju
Poslední změna: 14. čvc 2013 12:42 uživatelem Hodys.
14. čvc 2013 12:42 #13

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Re: kontrolka PGM-FI

Hodys -OK,díky .Samozřejmě ještě popátrám-kdyby tak náhodou.
14. čvc 2013 12:44 #14

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 116
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl spyro pro téma Re: kontrolka PGM-FI

Jsem se dival do uzivatelske prirucky a pisi FI problem se vstrikovanim (to ostatne vis).Pokud se rozne nebo zacne blikat pri jizde okamzite snizit rychlost a vyhledat servis.Asi jsem moc nepomohl ledaco si udelam na motorce sam ale vstrikovani moc nerozumim. B)
14. čvc 2013 15:36 #15

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Re: kontrolka PGM-FI

3xdlouhý a 4x krátký blik kontrolky by mohl signalizovat chybu PGM-FI č.34.Už jen vyčenichat,vocogo chyba 34 je. Už jsem prošel všechny konektory od nádrže dozadu,znovu zadělal,tak holt se vrhnu na kapoty a nádrž-huvidíme :angry:
14. čvc 2013 15:59 #16

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Re: kontrolka PGM-FI

Kompletně jsem mašinu odkabátil a mrknul na vše,co zavání elektrikou.Zdálo se mně,že po zapínání klíčku je zvuk serva takový dost krátkodobý,tak jsem mrknul i na ovládání přívěry.Je fakt,že to má takový krátký chod a klíčem se s tím dá pootočit ještě dál-nicméně na kontrolku to vliv nemělo.Teď jsem objevil COSI-viz.odkaz ,tak se na to- jak vyjde chvilka ještě mrknu.Pokud by někoho volačo napadlo,tak děkuji předem i zadem za info.


www.motorkari.cz/forum-detail/?ft=131283&fid=69
14. čvc 2013 19:31 #17

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 116
  • Obdržená poděkování 0
14. čvc 2013 20:11 #18

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97

Odpověděl boco818 pro téma Re: kontrolka PGM-FI

Malpe

ten kod co ti vyblikava kontrolka je c. 34, ma to suvis s vyfukovou priverou (servo, ovladacie lanka, , chod privery, elekricka instalacia...). Dobra sprava je ze motor by mal fungovat bez obmedzeni

Ja som to riesil pri vymene vyfuku za ladeny. Po vymene vyfuku za ladeny bez privery "odbornikom" v znackovom servise Honda mi len odpojili lanka z privery a nechali ich na moto, co malo za nasledok ze sa mi rozsvecovala kontrolka PGM_FI - servisak mi tvrdil ze je to tak normalne!!!(nepamatam si ale kolko krat blikala) - po hladani na forach som nasiel pricinu - musel som komplet odpojit lanka zo serva a dat ich prec z moto, tym sa oklame RJ ktora ma pocit ze ovlada priveru aj ked tam ziadna nie je. Ked sa tam lanka nechaju napojene na servo tak servo "zisti" ze nieco nie je OK a generuje chybu.

U teba by to mozno mohli byt zasekavajuce sa lanka na ovladanie privery alebo zasekavajuca sa privera samotna - skus zacat odpojenim laniek zo serva / premazat lanka, skontrolovat chod privery.

Ak to nepomoze, zavolaj mi, pokusim sa ti pomoct s elektrikou (schema, atd). Moje cislo ti posielam do sukr spravy.
16. čvc 2013 02:40 #19

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Re: kontrolka PGM-FI

boco818 napsal:

Malpe
......................................................................
ten kod co ti vyblikava kontrolka je c. 34, ma to suvis s vyfukovou priverou (servo, ovladacie lanka, , chod nepomoze, zavolaj mi, pokusim sa ti pomoct s elektrikou (schema, atd)................................................ Moje cislo ti posielam do sukr spravy.



Zdarec,dík za snahu,ale nevypadá to moc dobře.
Lanka na servu-OK.
Přívěra je volaaká čudná-zasekávala se
Servo-rukou ho protočíš oba směry celkem to jde když je zapojíš,běží vždy tak do polohy 4hodiny-dál ne,ani zpět ne.Když vypnu klíček a rukou přejedu tu "4hodinu o pár milimetrů,tak se otočí dokola po směru hodinových ručiček a zase skončí na "4hodině".
Chyba stále svítí,ať děláš,co děláš - su nasr.ný jak čert,že jsem do toho vůbec šukal,neboť: Mašinu jsem okapotoval,vše poskládal,servo odpojil,konektor pod mašinou schoval pod igeliťák proti prachu.Nakopnu mašinu a ona jde jen na větší volnoběh.Zkoušel jsem ji kousek projet a hřeje se jak svině a nejde do otáček.Tak jsem shodil lauf,podívat se,v jaké poloze je výfuková klapka-samozřejmě zavřená.Tak jsem ji zaaretoval do polohy otevřeno,nasadil lauf,nastartoval a stále to samé-motor jde jen na volnoběh,tarokuje a hádá se.Připojení serva na volno bez lanek také na to nemá vliv. To je na Chocholouška.Volal jsem servisáka-prý ji mám dovézt nejdřív příští týden.Se picnu. :angry:
16. čvc 2013 21:17 #20

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.921 sekund