kontrolka PGM-FI

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: kontrolka PGM-FI

Malp napsal:

boco818 napsal:

Malpe
......................................................................
ten kod co ti vyblikava kontrolka je c. 34, ma to suvis s vyfukovou priverou (servo, ovladacie lanka, , chod nepomoze, zavolaj mi, pokusim sa ti pomoct s elektrikou (schema, atd)................................................ Moje cislo ti posielam do sukr spravy.



Zdarec,dík za snahu,ale nevypadá to moc dobře.
Lanka na servu-OK.
Přívěra je volaaká čudná-zasekávala se
Servo-rukou ho protočíš oba směry celkem to jde když je zapojíš,běží vždy tak do polohy 4hodiny-dál ne,ani zpět ne.Když vypnu klíček a rukou přejedu tu "4hodinu o pár milimetrů,tak se otočí dokola po směru hodinových ručiček a zase skončí na "4hodině".
Chyba stále svítí,ať děláš,co děláš - su nasr.ný jak čert,že jsem do toho vůbec šukal,neboť: Mašinu jsem okapotoval,vše poskládal,servo odpojil,konektor pod mašinou schoval pod igeliťák proti prachu.Nakopnu mašinu a ona jde jen na větší volnoběh.Zkoušel jsem ji kousek projet a hřeje se jak svině a nejde do otáček.Tak jsem shodil lauf,podívat se,v jaké poloze je výfuková klapka-samozřejmě zavřená.Tak jsem ji zaaretoval do polohy otevřeno,nasadil lauf,nastartoval a stále to samé-motor jde jen na volnoběh,tarokuje a hádá se.Připojení serva na volno bez lanek také na to nemá vliv. To je na Chocholouška.Volal jsem servisáka-prý ji mám dovézt nejdřív příští týden.Se picnu. :angry:



mám poprosit tady mechoše kdy má čas? i když časově na tom budou stejně volal jsem mu kvůli té chybě a neměl vůbec čas ale pokusím se zeptat když budeš chtít...myslím že bydlíš kousek ode mě
17. čvc 2013 08:04 #21

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Re: kontrolka PGM-FI

Hodys napsal:

Malp napsal:

boco818 napsal:

Malpe
......................................................................

mám poprosit tady mechoše kdy má čas? i když časově na tom budou stejně volal jsem mu kvůli té chybě a neměl vůbec čas ale pokusím se zeptat když budeš chtít...myslím že bydlíš kousek ode mě



Zdarec,díky za snahu ale dneska jsem udělal takovou rošádu,kdy se mě podařilo sehnat přívěs na mašiny (jinak měli zavřeno) ,emigrovat z práce (zase bych jinak bušil do večera) ,převézt a předat mašinu do servisu,který je zapraskaný mašinama (já nevím,co je to za ptáky si v plné sezóně mimo "mimořádek" cpát mašiny do servisu na běžné věci,které se dají ošéfovat mimo sezónu) a šéf-servisák se chystá v dohlednu na dovču .
No snad to bude slušně opravitelný. Kdyby se vyskytly nějaký komplikace ,tak se ozvu.Dík M.

17. čvc 2013 19:29 #22

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Re: kontrolka PGM-FI

Tak od včera opět brázdím silnice,mašina jede jak drak,stěrače stírají,klakson troubí :) .
Asi to chce občas pořádně protáhnout otáčkoměr aby přívěra v laufu nezlenivěla.
02. srp 2013 21:44 #23

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.851 sekund