spotreba oleja cbf 250

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: spotreba oleja cbf 250

Hobys...na tu motorku nedam dopustit...keby som kupovala znova tak zasa kupim ju..namiesto otrepanych gs 500 a cb 500 ktore su oznacovane ako zaciatocnicke motorky a ze vdaka obsahu tak rychlo neomrzia... a ja uz zaciatocnik niesom a este ma neomrzela..motorka ma vzdy ovela vacsie rezervy ako jazdec....je tak spolahliva...slape ako hodinky... v zakrutach strci do kapsy aj supersporty...ona ma charizmu...jednovalec s krasnymi vibraciami..a casto jej vyzorovo typuju 400-500 dokonca aj 600..aj na setkani mu niekto tusim bob povedal ze hezka petistovka :D ...no co je dokonala...a ked ju milujes nieje co riesit ;-) a tie zazitky s nou...co vsetko som vdaka nej zazila...premna znamena viac ako pre niekoho tisicka....ak ju raz vymenim budem za nou plakat a jej obraz budem mat zaramovany nad postelou ;-)
To je asi vsetko z mojich emocionalnych vylevov o mojej supermotorke :)[/quote]

To s těmi rezervami jsi napsala dobře,poslouchám často že bych si měl koupit větší motorku hlavně od kluků co mají superbike,ale já volil 600-tku (koukal jsem i po 500) a i když jsem pošilhával po litru tak vím že jezdecky na litra nemám a je fajn když si to člověk přizná . Láká mě velký obsah ale vím že bych tu motorku nezvládal a nevyužil to co nabízí...zrovna dnes jsem se kousek svezl na cbr 125 R a i když je to mašina pro 16-ti letý kluky i na mí se dá vyřádit a věřím že kdo to umí s ní jezdí zatáčky na koleno,spousta lidí neumí využít ani výkon 125-tky a hrne se dál a dál jenže motorku si musíš užít a je k ničemu když jedeš po rovince 300 a pak zatáčku krokem protože to neumíš,kolikrát na okruhu vypráší v zatáčce kluk s o 100koní slabší motorkou ,,jezdce´´na litru jak nic..je fajn že lidi tady z klubu umí dát hodně rad a díky nim se učím být lepší jezdec a najednou vidím kolik toho moje motorka ještě umí a kolik toho neumím já...máš na to dobrý pohled a 250 už je pohodový obsah takže jezdi a užívej si :)
17. čvn 2012 23:10 #11

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 450
  • Obdržená poděkování 9

Odpověděl konvajsr pro téma Re: spotreba oleja cbf 250

Hodysy,nezalezi kdo co vyuzije-ja jezdim 99procent
na polovicku vykonu a dle tebe je mi nepotrebna?
Omyl.Jezdim od asi 96roku na nizssich kubaturach a
tohle ma proste KULE!Nevim jak to zpravne popsat,ale
napriklad muj kamarad si koupil Suzuki DL 1000 V-Srom
a rika-i kdyz v testech nekolik let JEDNOZNACNE vitezi
650tka i nad litrem tak po tech zkusenostech na
takovych strojich je litr o necem jinem.Netvrdim,ze
by mi sestka CBFo nestacila-jenze litranek je fakt
o necem jinem byt tech papirovych 20 koni je nic,ale
ty nehrajou roli,o kone nejde...
18. čvn 2012 17:59 #12

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4

Odpověděl Pepe pro téma Re: spotreba oleja cbf 250

Tak tak mozno otrepane ale obsah nicim nenahradis aj ked osobne mi je sympatickejsi chalan ktory sa z laskou stara o 25rocnu MZ ako tipek na okazalom stroji z napisom na tricku smrt dvojtaktom.Ale k teme-vlastne nie je co napisat lebo taka spotreba oleja vobec nestoji za zmienku.
19. čvn 2012 16:25 #13

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: spotreba oleja cbf 250

konvajsr napsal:

Hodysy,nezalezi kdo co vyuzije-ja jezdim 99procent
na polovicku vykonu a dle tebe je mi nepotrebna?
Omyl.Jezdim od asi 96roku na nizssich kubaturach a
tohle ma proste KULE!Nevim jak to zpravne popsat,ale
napriklad muj kamarad si koupil Suzuki DL 1000 V-Srom
a rika-i kdyz v testech nekolik let JEDNOZNACNE vitezi
650tka i nad litrem tak po tech zkusenostech na
takovych strojich je litr o necem jinem.Netvrdim,ze
by mi sestka CBFo nestacila-jenze litranek je fakt
o necem jinem byt tech papirovych 20 koni je nic,ale
ty nehrajou roli,o kone nejde...


nemyslím že by Ti byla nepotřebná to vůbec ne ,naopak na cestování je to bomba když má motorka obsah a sílu a hlavně krouťák,navíc Ty ji v pohodě zvládáš ,já to bral na sebe ,že když ještě neumím ovládat lehčí mašinu neměl bych se poušťět do větší :) mám co dělat se 6-tkou jinak litr bych bral hned a vím že právě to co je super že stačí jet na půlku výkonu a vědět že motorka si jen přede a kdykoli máš pod sebou ostatek potenciálu,až se naučím zvládat 6-tku a půjdou mi dobře zatáčky budu o litru uvažovat,možná jsem to špatně napsal tak se omlouvám šlo o to že je potřeba se k velké mašině vyjezdit :) :) :)
20. čvn 2012 08:41 #14

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: spotreba oleja cbf 250

pepe napsal:

Tak tak mozno otrepane ale obsah nicim nenahradis aj ked osobne mi je sympatickejsi chalan ktory sa z laskou stara o 25rocnu MZ ako tipek na okazalom stroji z napisom na tricku smrt dvojtaktom.Ale k teme-vlastne nie je co napisat lebo taka spotreba oleja vobec nestoji za zmienku.



pokud potkáš týpka na novém superbiku a má nápis na tričku smrt dvoutaktům nevšímej si ho :) :) :) zaujatí lidi jsou totiž to nejhorší co může být :laugh: :laugh: :laugh:
20. čvn 2012 08:50 #15

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 11
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl palic pro téma Re: spotreba oleja cbf 250

Bruty napsal:

palic a čo si nedošiel na stretko???? :ohmy: 500-ku už druhý rok túžobne očakávame na našich stretkách.... :woohoo: Ja osobne by som v budúcnosti asi tento stroj osedlala, ale zatiaľ som si ho nemala kde "pochytať" osobne svojimi malými rúčkami a krátkymi prstíkmi.... :laugh:
A tak veľmi po tom túžim..... :blush: Kto mi splní môj malý sen??? :evil:


Bylo to dost daleko a já se finančně "zrujnoval", když sem jel koncem května do HR :unsure: Fakt je, že když porovnám cestu do HR v jendom na dvaapůle a nynější ve dvou na půllitru, tak to bylo o něčem jiným. Tahle motorka jede 180 i ve dvou a s plnou bagáží a ve vedrech se nepřehřejvá jako vzducháč...
Poslední změna: 22. čvn 2012 16:22 uživatelem palic.
22. čvn 2012 16:22 #16

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4

Odpověděl Pepe pro téma spotreba oleja cbf 250

Aby nám tu menšie kubatúry nezapadli prachom,mal by som dotaz na

Corvette !!!! mala si pred rokom problém z motorom,zaujíma ma čo to bolo.
23. srp 2014 07:47 #17

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 158
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl corvette pro téma spotreba oleja cbf 250

B)

No...ja som si tak trosku predĺžila servisný interval na ventily...
Niet sa čomu čudovať, keď jej nakladám tak ako nakladám a prvý raz bola na ventiloch až pri 54 tisic km.. Výfukové ventily sa trošku zaklepali a cez to tesnenie pod nimi si asi cucala olej... Môj šikovný servisák to ale všetko poriešil a zasa ide ako za mlada ;)

Odvtedy už ale viem, čo všetko môžu ventily spôsobiť :silly:
23. srp 2014 13:59 #18

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 158
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl corvette pro téma spotreba oleja cbf 250

to čo som tu ale pisala pred tymi dvoma rokmi..to mala motorka este malo km...a jazdila som s nou dialnice skoro az do cerveneho..tak to uz viem ze to je normalne ked si trosku cucne..ja som vsak mala minuly rok pred dovolenkou v albansku problemy so stratou vykonu, nedala sa nastartovat so syticom, a v albansku mi zozrala vsetok olej..a boli to tie ventily
23. srp 2014 14:01 #19

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4

Odpověděl Pepe pro téma spotreba oleja cbf 250

Ahoj dík,jasné nedávam do súvisu tie dve témy....no popísala si to presne,to tesnenie je gufero kadial presakoval olej,presne to som riešil taraz na synovcovej,naviac už bol jeden podpálený....zanedbaný servis,ale na tú už boli traja majitelia,stočené km....tak som si na Ťa spomenul.Treba na tú vôlu občas mrknúť aj keď je to cez podložky predsa len ten motorek celkom točí.

Mechanika máš šikovného podla fota čo si dala do mototuristiky dala bez problémov Thesáliu...len tak ďalej.
23. srp 2014 15:41 #20

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.837 sekund