spotreba oleja cbf 250

  • Příspěvky: 158
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl corvette pro téma spotreba oleja cbf 250

Ale s tými ventilmi som prešla minulý rok celé Albánsko - vyše 4 tisíc km. Potom som to dala spraviť.
Tento rok to bolo RO, bulharsko, macedónsko, grécko cca 5700 km. Motorka šla ako diváááá. S parťákom sme mali medzi motorkami 80 koňový rozdiel..a šlo sa nám spolu super :lol:
žiadny problém počas celej doby nebol... a to sme vacsinu cesty tahali 110 a viac
Poslední změna: 23. srp 2014 18:21 uživatelem corvette.
23. srp 2014 18:19 #21

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4

Odpověděl Pepe pro téma spotreba oleja cbf 250

Pekná štreka viem o tom a pokial sleduješ toto forum určite Ti neušlo že mám rád menšie kubatúry,aj ja som mal ísť tento rok na štvrťlitry,bohužial som ju v zime predal,preto teraz menší obsah nemám(ale napravím to).A tie koníky....no vlastne keď idem na 600vke 90km za hod tak ich mám tiež len niečo cez 20.
Normálne dokazuješ že ten motorček je držiak,jazdíš aj mimo cestu,cestovná rýchlosť nad 110,nabalená..kolko km spravíš na nádrž?
23. srp 2014 20:14 #22

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 158
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl corvette pro téma spotreba oleja cbf 250

Tu som bežne robievala na nádrž 470 km... už sa mi podarilo urobiť aj 505..
Keď som bola na jar v Rumunsku tak tam som urobila na jednu nádrž 490km.
Na túto poslednú dovolenku som šla nabalená doplna..vždy keď som pri rozbehu prudšie pridala plyn šiel mi predok trochu dovzduchu...a na stojane pokial nebola motorka presne ako mala tak sa sla prevratit..takze nabalena som bola riadne a tahali sme skoro stale 100-120km/h a boli to tam skoro same kopce..takze na dovolenke som na nadrz urobila len okolo 360km.
Na nádrž myslím 13 litrov
23. srp 2014 20:22 #23

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4

Odpověděl Pepe pro téma spotreba oleja cbf 250

Na tak malú nádrž nabalená 350 km je v pohode.Mám problém z tankovaním,to sa kochám,kochám až stojím..už aj lano bolo.Keď som ju niekedy v 2004 prezeral prvý krát prvé čo ma napadlo že na vzducháč má slabé rebrovanie(pravá strana)a bude náchylná na prehrievanie ale čas ukázal že to zvláda,no zrejme vďaka prichládzaniu olejom.Nechápem čo Japončíkom vadilo na valci z CB...ale to je nadlho,podme do turistiky aby nás nehrešili
24. srp 2014 11:37 #24

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.699 sekund