Vysoká spotřeba

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Re: Vysoká spotřeba

Jo a sytič max 20 sec.,potom běží sama. I v manuálu píšou že při dlouhém použití sytiče je možnost poškození motoru.Nepíšou jakého,ale zdravé to asi není.
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
20. lis 2012 22:55 #11

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Vysoká spotřeba

jneuro napsal:

Ahoj, taky mám na ní málo najeto. nicméně jsem rád za pět a půl litru celkového průměru. Zatím to přikládám malé zkušenosti z touto holčičkou. Jsou udajně lidi, co to umí za 4,5 Halt se musim učit :)


TY MÁŠ NAHÁČE?já taky a naháč baští víc než cbf 600 S ,mám dojem ,že máme i jiný převod sekundárního řetězu,víc do síly ale tím si nejsem jistý jen jsem to snd někde vyčetl pokud by někdo věděl zda je to tak rád se přiučím ,5,5 mívám běžně i 6 litrů takže pohoda :) pisni až se Ti podaří 4,5 mě se povedlo 4,9 ve dvou při hodně pohodové jízdě :) DÁLNICE PŘES RAKOUSKO KDYŽ JSEM FAKT SPĚCHAL 7,7 LITRU :)
Poslední změna: 21. lis 2012 01:52 uživatelem Hodys.
21. lis 2012 01:04 #12

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Vysoká spotřeba

tirak.cz napsal:

Jo a sytič max 20 sec.,potom běží sama. I v manuálu píšou že při dlouhém použití sytiče je možnost poškození motoru.Nepíšou jakého,ale zdravé to asi není.


tuším že se podpalují ventily když je dlouho sytič,aspoň mi to někdo říkal kdysi :)
21. lis 2012 01:05 #13

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4

Odpověděl Pepe pro téma Re: Vysoká spotřeba

Sytič čo najkratšiu dobu ! -studeny motor,olej(velke trenie) a do toho bohata zmes ktora nam likviduje aj tak slaby olejovy film na stenach valcov....

- CBF 600 N aj S rovnaky sekundar 43-15,trocha rychlejši 42-16 je u ročnikov nad 2008
21. lis 2012 16:54 #14

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Vysoká spotřeba

- CBF 600 N aj S rovnaky sekundar 43-15,trocha rychlejši 42-16 je u ročnikov nad 2008[/quote]


tak jsem to asi špatně vyčetl,takže sekundár je tedy stejný :)
21. lis 2012 18:44 #15

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 13
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl jneuro pro téma Re: Vysoká spotřeba

No to jsem rád, že na tom nejsem zas tak špatně. Souhlasím, že spotřeba za každou cenu je hloupost. I jsem se dověděl cosi o převodech, díky. Jen tu spotřebu nahlásím až na jaře, OK? :)
21. lis 2012 19:59 #16

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Vysoká spotřeba

jneuro napsal:

No to jsem rád, že na tom nejsem zas tak špatně. Souhlasím, že spotřeba za každou cenu je hloupost. I jsem se dověděl cosi o převodech, díky. Jen tu spotřebu nahlásím až na jaře, OK? :)



ok na jaře porovnáme :) N-kových CBF tu tolik není a su rád že je tu další naháč :)
21. lis 2012 22:21 #17

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 246
  • Obdržená poděkování 22

Odpověděl standaCBF pro téma Re: Vysoká spotřeba

pro puvodniho pisatele: spotreba jasne obrovska, neco musi byt spatne.

Nechamu jak se vam muze menit spotreba pri ruznem stylu jizdy, ja mam skoro porad stejnou kdyz jedu v klidu na okrskach 70-100 s klidnym nevytacenim a jen lehce vetsi kdyz si hraju se sportovnejsi jizdou a nebo kdyz jedu nekde v nemecku na dalnici 160-180.
Je pravda ze jsem velmi malej a lehkej, takze nedavam zadnej odpor (schovam se za stitek). Spotrebu mam okolo 6 litru na CBF1000
23. lis 2012 09:44 #18

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 41
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Don_Pedro pro téma Re: Vysoká spotřeba

4 nádrže sice není tolik, aby se již dalo mluvit o nějakém stálém jízdím stylu, ale také se mi to zdá hodně. Pro porovnání mi CBF 1000 dlouhodobě bere mezi 6-7 litry. Přes 7 se snad ani dostat nedá, i když se za to hoodně tahá. A ohřívám ji taky vždy několik minut, je to sice stříkačka, ale podle mě pár minut volnoběhu takový rozdíl ve spotřebě neudělá.
23. lis 2012 18:41 #19

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 54
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Speedy pro téma Re: Vysoká spotřeba

Don_Pedro napsal:

4 nádrže sice není tolik, aby se již dalo mluvit o nějakém stálém jízdím stylu, ale také se mi to zdá hodně. Pro porovnání mi CBF 1000 dlouhodobě bere mezi 6-7 litry. Přes 7 se snad ani dostat nedá, i když se za to hoodně tahá. A ohřívám ji taky vždy několik minut, je to sice stříkačka, ale podle mě pár minut volnoběhu takový rozdíl ve spotřebě neudělá.


Musím tě zklamat, protože když se za ní hooodně tahá, tak jde přes 8 litrů úplně v pohodě ;)
24. lis 2012 10:20 #20

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.980 sekund