Vysoká spotřeba

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Re: Vysoká spotřeba

To bych už ale viděl na špatný výběr motorky,bo za CBF se netahá,na CBF se cestuje. Točit do bezvědomí motor s 80 koněma je blbost,tenhle motor je přestavenej na výdrž. Měl sis koupit cebro,to by ti ukázalo jak se jezdí. :laugh: Bejt zlej na hodnou motorku a ještě si stěžovat že je třeba ji krmit je prostě blbost. B)
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
24. lis 2012 16:32 #21

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 402
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Honza CBF pro téma Re: Vysoká spotřeba

plně s tebou souhlasím
24. lis 2012 17:03 #22

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 54
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Speedy pro téma Re: Vysoká spotřeba

tirak.cz napsal:

To bych už ale viděl na špatný výběr motorky,bo za CBF se netahá,na CBF se cestuje. Točit do bezvědomí motor s 80 koněma je blbost,tenhle motor je přestavenej na výdrž. Měl sis koupit cebro,to by ti ukázalo jak se jezdí. :laugh: Bejt zlej na hodnou motorku a ještě si stěžovat že je třeba ji krmit je prostě blbost. B)


Proč bych si měl kupovat CBR :( - to jsem měl, když mi bylo 22. Nikde jsem nepsal, že za ní tahám ani jsem od takové motorky nic podobného neočekával. Nechám se od tebe poučit :woohoo:
24. lis 2012 21:30 #23

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 402
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Honza CBF pro téma Re: Vysoká spotřeba

z něho si ber příklad nic nekritizuje
24. lis 2012 21:31 #24

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Re: Vysoká spotřeba

Speedy napsal:

Musíš se naučit si s tím plynem hrát. Když se někdy přestanu kochat krajinou, tak za to beru a mám tam 8.5 l, ale u 1000.


Ani s litrem se za 8.5 L normálně nejezdí. Takže buď kecáš,nebo taháš. A kdybys netahal,nebudeš tu psát tyhle čísla,protože jako dávno dospělý si určitě nevymýšlíš,a řeči že jedna paní povídala tu taky nevedem. Takže jak,kecáš,nebo taháš?
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
25. lis 2012 01:51 #25

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4

Odpověděl Pepe pro téma Re: Vysoká spotřeba

Pokial niekto zbožnuje otačkove orgie nema vyznam aby sa pital vo fore na spotrebu.Chalan pisal že jazdi v poho a tam je občasna kontrola spotreby doležita či je niekto skrblik alebo nie,pretože prave spotreba nam vela napovie o stave a naladeni motora.Pokial dobre ratal tak 8 l,je vela a je tam problem-velky potlak v niektorom sani,preplavena komora,nezatvara sytič atd.a nieje to len o penaženke na benzin ale bohata zmes ma za nasledok nadmerne opotrebovanie motora,zakarbonovanie,znehodnocovanie olejovej naplne,podpalenie ventilov,ventilovych gufer a idem si dat kavu
25. lis 2012 10:26 #26

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 54
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Speedy pro téma Re: Vysoká spotřeba

tirak.cz napsal:
Ani s litrem se za 8.5 L normálně nejezdí. Takže buď kecáš,nebo taháš. A kdybys netahal,nebudeš tu psát tyhle čísla,protože jako dávno dospělý si určitě nevymýšlíš,a řeči že jedna paní povídala tu taky nevedem. Takže jak,kecáš,nebo taháš?[/quote]

Nemám důvod se tu chvástat, z toho jsem vyrostl. Nejsem jediný, komu se povedlo jet na mým CBFku přes 8 litrů. Samozřejmě, že spotřeba je hodně o stylu jízdy. Už dávno nejsem střelec a nemusím si něco dokazovat a hlavně ne na motorce (stále mám před ní respekt).

Nyní mám moto v servisu na kontrole a seřízení a pokud se nenajde nějaká závada, tak se ti omluvím, že jsem něco takového vůbec napsal. B)
Většinou spotřebu beru jako chybu řidiče a ne motocyklu ( - proto jsem psal o tahání,viděl jsem chybu ve svém jízdním stylu).
Poslední změna: 25. lis 2012 12:06 uživatelem Speedy.
25. lis 2012 11:30 #27

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Re: Vysoká spotřeba

No a na to jsem Ti odpověděl,že když taháš,tak to žere.V podstatě nevím o čem se tu dá více debatovat. B) Omluv tady netřeba nikomu,ať bude výsledek jakýkoli.Je to fórum,každý má svůj názor. Přeju Ti motorku v pořádku,a spoustu bezproblémových a za dobrou spotřebu jetých kilometrů.
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
25. lis 2012 14:14 #28

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 402
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Honza CBF pro téma Re: Vysoká spotřeba

Už se poprali? :laugh:
25. lis 2012 15:53 #29

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 56
  • Obdržená poděkování 3

Odpověděl patek pro téma Re: Vysoká spotřeba

At taham , nebo netaham , bere mi to 4.8 az 5.3 . A to po celou dobu co ji mam .
25. lis 2012 22:09 #30

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.594 sekund