předsezoní rozborka CBF

  • Příspěvky: 62
  • Obdržená poděkování 1

předsezoní rozborka CBF vytvořil uživatel hasa

Začal jsem se nudit tak jsem se dal do rozborky motky, první na řadě byla kyvka promazání ložisek v celku pohodová práce, žádné chytáky za 2 h hotovo stačí běžné nářadí.
- jen byl problém dostat čep kyvky ven byl pěkně přirezlej na levé straně a to mám 2005 30 tis. najeto , na ložiskách nějaká vazelína ještě byla stačilo trochu přidat a v poho
- u dolního čepu tlumiče už to bylo horší tam to chtělo vazelínky více

no a budu dál pokračovat jako každej rok zůstane akorát motor v rámu jinak všechno ven promazat, vyčistit , překontrolovat a dát zpět
04. led 2013 19:13 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4

Odpověděl Pepe pro téma Re: předsezoní rozborka CBF

To je príkladné,ja som mal vonku len karbece,vyčistil,trysky na ultrazvuk,okiepil airbox,nahodil nazad a zatial sú na sucho za mesiac to naplním.Inak nemám čo robiť moto má cez 36 000km,ventily sú v klude len to synchro ale to až natočíme.Ten čap to vie byť niekedy problém,najsamlepšia je ako v Tvojom prípade prevencia a po brzdovkách,kladive,rezaní,rôznych povolovačoch v spreji sa mi osvedčilo miesta na kyvke cez injekčku mastiť pár dní pred demontážou petrolejom(naftou) a jazdit.
05. led 2013 15:12 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma Re: předsezoní rozborka CBF

Chlapi, když děláte na motorkách nějaký servis udělejte nějaké fotky a dejte je sem na web. Servis je docela zajímavé téma a různé problémy a stav našich strojů může napovědět, kde může časem nastat nějaký problém a podobně.
05. led 2013 16:16 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 402
  • Obdržená poděkování 0
a jakou chladící kapalinu používáte
05. led 2013 19:12 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4

Odpověděl Pepe pro téma Re: předsezoní rozborka CBF

MOTUL-Motocool expert
05. led 2013 19:19 #5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 402
  • Obdržená poděkování 0
ještě mám dotaz jak jí mám vypustit a dolejt a musím to nějak odvdušnit? A kolik se jí tam vejde?
Poslední změna: 05. led 2013 19:43 uživatelem Honza CBF.
05. led 2013 19:41 #6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Re: předsezoní rozborka CBF

Luhamoto napsal:

Chlapi, když děláte na motorkách nějaký servis udělejte nějaké fotky a dejte je sem na web. Servis je docela zajímavé téma a různé problémy a stav našich strojů může napovědět, kde může časem nastat nějaký problém a podobně.


Zřiď tu Techbox,a budeš mít i fotky. Takhle každou někam jinam to stejně nemá cenu.
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
06. led 2013 00:46 #7

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma Re: předsezoní rozborka CBF

tirak.cz napsal:

Zřiď tu Techbox,a budeš mít i fotky. Takhle každou někam jinam to stejně nemá cenu.[/quote]

Není třeba vytvářet další a další složky, když už je tu téma založené.
Název tématu ,,předsezóní rozborka CBF" je dostatečně výstižný. Jen je třeba s dalšími příspěvky zde pokračovat.
06. led 2013 08:03 #8

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: předsezoní rozborka CBF

Luhamoto napsal:

tirak.cz napsal:

Zřiď tu Techbox,a budeš mít i fotky. Takhle každou někam jinam to stejně nemá cenu.


Není třeba vytvářet další a další složky, když už je tu téma založené.
Název tématu ,,předsezóní rozborka CBF" je dostatečně výstižný. Jen je třeba s dalšími příspěvky zde pokračovat.[/quote]

bylo by hezké udělat do tohohle vlákna vždy jedno téma co kdo dělal a komletně ho probrat rád se přiučím...a myslím že nebudu sám :)
06. led 2013 12:08 #9

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 924
  • Obdržená poděkování 44

Odpověděl Pacous pro téma Re: předsezoní rozborka CBF

Pokud se dá do technických otázek vždy téma s nějakým "návodem", nebude problém ho potom třeba připnout nahoru, resp. vytvořit sběrné se seznamem a ten připíchnout nahoru. Takže to určitě dohledáme. ;-)
Praha - CB 1300 SA (2008)
CBF 1000 ABS (2006)
www.vanisti.cz
06. led 2013 13:09 #10

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.856 sekund