předsezoní rozborka CBF

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Re: předsezoní rozborka CBF

Pepe napsal:

Honzíku Ty samozrejme čisti to platí len pre kolegu tiráka


:) Já si svý mašiny taky považuju,takže někdy-jednou za čas mě "to chytne ",když je venku pěkně ,tak si mazánka hýčkám :P .Jinak výfukový kolena a lauf dělám leštidlem na nerez jakmile zajdou a začnou flekatět.Přece jen je lepší věnovat např. výfukovým kolenům průběžně několik minut -čtvrthodinka vleže,než sběrný potrubí pak jednou ročně (nebo později)sundávat a pracně sundávat humus a rez.
Jen můj vlastní názor .
21. úno 2013 18:44 #21

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Re: předsezoní rozborka CBF

Honza CBF napsal:

proč nečistit?


B) Protože by to mohlo naše "přizpůsobivé spoluobčany" svádět ke krádeží nablýskaných svodů z mý ,řekněme,né až tak moc udržovaný motorky B)

No řekni sám jak by to asi vypadalo,všude prach,bláto a patina z cest,a najednou jak facka přez celou hubu,týwoe, svody nablejskaný jak psí koule :)

Jo a taky bych asi zmátl Hodyse,nejspíš by mě ani nepoznal ;)
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
Poslední změna: 21. úno 2013 22:11 uživatelem tirak.cz. Důvod: dodatek
21. úno 2013 22:08 #22

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 402
  • Obdržená poděkování 0
já si mašiny vážim dávám jí to nejlepší za prvý dýl mi vydrží a za druhý další majitel z ní bude mít taky radost
21. úno 2013 23:03 #23

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Re: předsezoní rozborka CBF

No já když se rozhodoval,kterou koupím-starších a samozřejmě levnějších jsem vočmuchal vícero a stále jsem váhal.
Nakonec jsem si řekl,že radši " vydojím prasátko" za novou a pokud možno slušným zacházením ji budu udržovat co nejdýl,aby byla "na věčné časy a nikdy jinak" :woohoo: Měnit už snad nebudu-vyhovuje mě tato-i když ....kdoví..
22. úno 2013 18:37 #24

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: předsezoní rozborka CBF

No řekni sám jak by to asi vypadalo,všude prach,bláto a patina z cest,a najednou jak facka přez celou hubu,týwoe, svody nablejskaný jak psí koule :)

Jo a taky bych asi zmátl Hodyse,nejspíš by mě ani nepoznal ;)[/quote]

Já leštím auta a motorky v práci takže tu svoji mám taky neudržovanou :) ale kdybys začal i Ty tak buych pak musel i já :) :) :)
jak tak koukám budu muset občas něco pro Hondu udělat,předchozí majitel dělal svody 4x a já ani jednůc
23. úno 2013 09:48 #25

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Re: předsezoní rozborka CBF

Honza CBF napsal:

já si mašiny vážim dávám jí to nejlepší za prvý dýl mi vydrží a za druhý další majitel z ní bude mít taky radost


Honzo já to schvaluju,o motku se starej dobře. Musí na ni být spoleh,a ne aby tě někde nechala. Já se taky starám,jen to není až tak moc vidět zvenku. CBF je u mě už doživotně,prodávat ji nebudu,takže se nestarám o dalšího majitele. Spolu buď přežijem,nebo padnem B)

Nechci tady slovíčkařit,každý máme prostě svůj styl. Možná někoho provokuje můj styl vyjadřování,ale takových je víc :laugh: ,moji přátelé semnou musí mít trpělivost ;)
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
23. úno 2013 19:03 #26

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 402
  • Obdržená poděkování 0
Tak mě je 20 takže časem určitě půjde pryč ale to je až za dlouho
23. úno 2013 20:31 #27

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: předsezoní rozborka CBF

Nechci tady slovíčkařit,každý máme prostě svůj styl. Možná někoho provokuje můj styl vyjadřování,ale takových je víc :laugh: ,moji přátelé semnou musí mít trpělivost ;)


a právě takovýho tě máme rádi teda já určitě :) jejda já se nějak citově projevuju :) ,od Tý doby co tajně čtu Katčiny knížky co nechává na nočním stolku su ňák naměko :) zima je dlouhá chce to jezdit a být zase drsňák :laugh: :laugh: :laugh:
24. úno 2013 12:44 #28

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 20
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Richard pro téma Re: předsezoní rozborka CBF

Nezbyva mi nez vas tady obdivovat - jste tady samej mechanik :-). To ja nejsem :-(. Ferove jsem si priznal ze lip se mi o motorku postaraji v servisu. Proto moje strategie je - pred sezonou do servisu a "kluci, vubec me nezajima kolik to ma najeto, proste to prohlednete cely sakumprdum od predniho kola po zadni a udelame toho radsi vic nez min". Sice tam necham nejaky penize, mam to se 100% jistotou.

A propos - pripadny novy majitel nad moji Zofkou zcela urcite zajasa, ale asi se na ni dost naceka. Aby si pak neprejel fousy, bude je mit dlouhy jak Saolinsky mnich :-)
19. dub 2013 12:21 #29

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 1.208 sekund